Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 07:44:11
EUR 34.9839 07:44:11
USD 32.2051 07:44:11
ALTIN ONS $2414.8350 07:44:11

Konu: Ralyh takibe alınmıştır

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Kardeş gideceği yer oralarda bu borsa millet daha da gidecek diye alırsa patronda fiyatalrin yükselmesini istiyorsa destekler fiyatlar uçar gider

Sylar_tek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sylar_tek ()

Ben satmadım ali hocam tlman da 23 sonrası aklıma gelince:)

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

Konuyu bilmiyorum ama hocam doğru bildiğin yoldan devam et, hiç takılma keyfini bozuyor, canını sıkıyorsa engelle geç olsun bitsin.. Günaydınlar...

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bundan sonra @ahmett0707 @celik2119 ve @keten_prenses @HK4012 dışında kimseyi takip etmiyorum şimdi uyumam lazım en kısa sürede profildeki takipleri siliyorum birde yaman hoca başka hepsini silecem zaten kimsenin profile de bakmıyorum insanlar takip etsin diye takip ediyordum faydalilar diye ytd

ertan16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mazlum5656 ()

Tesekkurler ustadim

0BeğenmedimŞikayet

ertan16 ()

Seni de kızdırmayı başarmışlar.. Yazık.. Faydalı insanları yıpratıyorlar sürekli.. Sakin ol hocam sen değerlisin bu sitede.. Allah razı olsun..

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Arastiriver hocam lütfen ben kaçar beni pek ilgilendirmiyor ne zaman oldugu teknik al diyor bilanço kar açıklayacağım bak ben geliyorum diyor bende alıyorum ytd bol kazançlar faydam olsun diye paylaşım yapıyorum oldugunuda düşünüyorum aksini soyleyen biri varsa onuda konforluyacam artık çünkü insanların alımına engel oluyorlar cemaş diyorum yapma hocam yaa cemasin halimi kalmış diyor. Bumu öngörü anlamiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Garfikte var bak kardeşim 3 ve 4 ler bekliyorum. Bilmaciya bağlı karar veririm ben kar bekliyorum ona göre bakarız şuan grafik işliyor 3 hedef ilk olarak

Mazlum5656 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ertan16 ()

Bilaçosu ne zaman Uşak'ın ustam?

0BeğenmedimŞikayet

Mazlum5656 ()

Emeginize saglik kaca kadar gideri var ekleme yapYim

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hocam ne yazmışım bantas için bak özbal ralyho cemaş esen hangisi gitmedi sırası gelen gidiyor işte daha dzgyo uşak glryho gsdHo hdfgs de bu bak hepsine uşak da gidecek bilanço gelsin bı görürsün

Mazlum5656 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mazlum5656 ()

Hocam usak 2.20 de sıkısti kaldi cikarmi sizce

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Faydamız olsun yeterki piyasaya can gelsin bak brisa 15 demiştim oradan döndü

0BeğenmedimŞikayet

Kement ()

Hocam merhaba,

Eğitim için önereceğiniz bir video yada bir kişi var mıdır?

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Teşekürler

1BeğenmedimŞikayet

Sylar_tek ()

Tebrikler hocam emeğine sağlık

2BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Buda din tavan oldu 3 gün önce grafik. Bakalım bugün ne yapacak

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Olsun İnşallah diyelim amin

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Tamam kardeskm bilanco iyi beğendim bunu ama pdd ve fk sı yüksek o kafamı karıştırıyor sadece biraz takip edelim tuzak muzak yakalanyalim . Genelde pdd ve fk sı yüksek ama bir bölünmeye daha gidebilme ihtimali varmı bakmak lazım

smslu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ertan16 ()

Abi dua niyetine geçsin inşallah dediğin.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

6.55 i geçerse 9 yol görünür

0BeğenmedimŞikayet

smslu ()

abi alınacak kıvama gelirde alırsan bizede haber verirmisin

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Almadım takibe aldım grafikte göründüğü gibi teknikte sinyal vermeye başlamış 5.50 direncine takılmış sonra 5.74 ve var direnç olarak destek noktasi 4.71 ve dönüş 4.80 den dönmüş buralar iyi fiyatlar bence ama trent değişimi mevcut genel olarak yön yukarı

0BeğenmedimŞikayet

ertan16 ()

Abi senin Ralyh hisseyi takibe almana sevindim.. 5,19 dan var bende de.. Sende aldıysan şükür derim.. BEreketli olsun inşallah..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum