Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 17:32:59
EUR 34.8238 17:32:59
USD 32.3379 17:32:59
ALTIN ONS $2301.8900 17:32:59

Konu: Kendi bildiğinizi yapın ve kazanın !

YETİM ()
Gümüş
Emir vermek gerek bazen :)))

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ahmtkaya ()

Ahahah aynen :D

mt1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Gümüş suyu çorbası :)

Ahmtkaya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmtkaya ()

Ekstra gelir olarak düşünmek lazım bazen olur 1 ay zararda oturtur o zaman napacaz taş mı yiyek mecbur çalışmaya devam :)

0BeğenmedimŞikayet

ugursms ()

Kaba hesap 2400 falan

mertali123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mertali123 ()

bence senin hesabın yalnış kardeş

YETİM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Üçgenin iç açıları toplamı kaç :))

0BeğenmedimŞikayet

YETİM ()

Matematik zayıf senin :)))

0BeğenmedimŞikayet

mertali123 ()

kardeş 500 tl bile değil ki kar?

0BeğenmedimŞikayet

volt_89_ ()

bereketli olsun

YETİM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YETİM ()

Kuveyt trend plus uygulaması

Antepli_muhendis_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YETİM ()

Bana yetti :))

volt_89_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YETİM ()

Bana yetti çok şükür

Gümüs_baligim için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

YETİM ()

Çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

YETİM ()

Teşekkürler

Gümüş_men1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YETİM ()

Tarihe bak :)))

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Afiyetler olsun haberlesiriz yine kardesim

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Nerdeyse asgari ücret :))bazen otur evde çalışma köle olma diyor patronlara şeytan ama oturmakta atalet getirir çalışan demir pas tutmaz :)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_Gümüscü91 ()

Tmm hocam bişey demedik zaten arkadaşı sanki yanlış işlemi göstermiş gibi itham etmişler ona kızdım sadece hallettik zaten böyle işlemleri insanların görmesi lazım yaftalamak iyi bişey değil

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Adam parçalı almış baksana altta 6.12 de var onun altında da var demek ki 2h yi açınca hepsi çıkmış 2 haftalık ilk bakışda öyle anlaşılır ben misal o bankayı kullanmıyorum ama şaşırtabilir normal bunun için kıvırtma vs demeye gerek yok adam kar- ı nı almış Allah daim etsin dedik mi dedik münakaşa etmeyin boşuna lüzumsuz kalp kırmayın bugün cuma haydi kahvaltıya

Acemi_Gümüscü91 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Dikkat et 4 saatlikte kalmaz belki kurda da müdahale vs gibi durumlar altın onsun etkisi akşama nötr gibi ben duruma göre olmadı bugün çıkarım elden pztesi meçhul riskli olabilir ikindi gibi bugün belli olur göstergelerin rayından çıkabiliyor. biraz bişeyler yiyelim kafamız çalışsın çay hazır :) grşrüz

0BeğenmedimŞikayet

ibrahim1414 ()

Oradaki rakamlar gümüş gramı, 2 kere de aldığı tüm gramı satmış. TL cinsinden karşılık o ekranda yok.

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Vakıfta emir yok malesef guzel yerden satmışsın

0BeğenmedimŞikayet

Oncesaygi ()

Evet nasil oluyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Tamam kardeş özür dileriz hata ettik. iki hafta önceki işlem dedim sonra düzelttim.

Acemi_Gümüscü91 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmtkaya ()

Yani ben vergiyi falan düşüp kabaca kafamdan hesapladım bence çok güzel para o paraya insanlar 1 ay çalışıyor

sxman24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beypaz1905 ()

Hangi banka

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_Gümüscü91 ()

Lafı kıvırma iki haftalık dememişsin iki hafta önceki işlem demişsin. Aşağıda işlem tarihi bile var siz hala sorguluyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

3000 bine yakın full satmış daha ne olsun

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Ben umutluyum elimdekileride 6209maliyetlu ama bizmayacagim kar görmeden. hatta umudum altın ons 1923 var eğer bugün onsta satış olmazsa geleceğini düşünüyorum. hayirlsi bakalim

0BeğenmedimŞikayet

Antepli_muhendis_ ()

Bu hangi banka

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum