Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0910 15:22:21
EUR 37.4021 15:22:21
USD 34.2592 15:22:21
ALTIN ONS $2654.7650 15:22:21

Grafiği gönderen: emirarslan34

6.57 pivot kirildiginda hedef 8,27 dedigimde atip tutanlar burdami milleti perisan ettiniz, simdi de 8.20 den cok az assagi gelecek onlara uyarim 8.26/27 araligindan alacaginiz dolar cok citti 1.5 yil surecek bir surecte elinizde kalir. 7.19 ankadar cekilecek dolar onseviyeden cesitli zigzaglar ile, 6.57 de 8,27 gelecek dedigimde saldiranlar, ayni sekilde 8.27 den 7.19 a kadar cekilecek dedigimde de saldiracaklar, saldirin bakalim, duygulariniza gore harekektedin algoritmalar cok guzel kivam a getiriyor bu pofpofcu tayfayi.

Yorumlar (85)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Marjinal88 ()

Tfx makası yüksek tutuyor, 488 satıyor 484 alıyor.. Alsam karla sattırmıyor..

__Dersimli__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

483-485 e kadar düşüyor
banka makasın nasıl?
çok fazla düşmesini istemiyorum açıkçası , ama bir satış yapıp tekrar alım yapabilirim

Marjinal88 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Marjinal88 ()

Üstad gram ın üstüne bir çizgi çizsen de @Effsane ile alım yapalım

0BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

Bakmadım grafiğe hiç ama buralar pahalı bana sanırım uzun bi süre gram alamayacağım:)

Marjinal88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maximus55 ()

Evet dostum önemli olan o rüzgarın yönünü yakalamak dolardan bir parça çıkıp TL'de kalmadan düşen bir birim euro , pound , gram vs Girebileceksek 8200 lerden önce de bir parça çıkarız zirveyi yalamak zor 3 kademe De hareket ortalaması 8200 de bil 3/1 kalsın gibi

TUTANKHAMUN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Marjinal88 ()

Valla bende aynı durumdayım.. Gram almaya elim varmıyor.. Alırsam terse kalırım diye..

Effsane için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

Merhaba kraliçe hoşgeldin:) bi arkadaş uğraşmış ama pişman olmuş adam haklıymış diyo:) teknikoyu yeni yeni tanıyor daha:)
Sen nasılsın? Gram alamadık gitti:) biz almadan 500 görecek:)

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Evet hocam haklısınız balinalar yani tombul parmaklar rüzgara yön veriyorlar

Kayserimanisa için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

Merhaba Tedi,
Naber nasılsın?

bereketli olsun bu arada, kim uğraşıyor @tekniko06 kosmerim le :))

0BeğenmedimŞikayet

Kayserimanisa ()

Herkesin sermayesi kendisi için önemlidir. Milyon doları olan için sermayesi ne kadar önemliyse 1000 doları olan içinde o kadar önemlidir kardeşim. Böyle düşünme sitedeki çoğu üye 1000-100000 arası sermayesi olanlar. Balinalar buralarla uğraşmaz. Onlar rüzgarı yönlendirir bizler takip ederiz.

1BeğenmedimŞikayet

Efe3866 ()

7.68 altinda gunluk kapanis gormememiz halinde cikacagi yer 9.50 dir benim tahminim ytd

emirarslan34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

bende sepet yapıyorum mesela tukası 30 k ile 10 ortalama ile bekledim 13 te çıktım %30 kar bereket versin sadece 4 ay bekletti.
Biraz teknik bilmek iyi olur biste gireceksen biraz da hisse hareketlerini takip edip nerden döner tahmin yürütebilirsen emin ol kimseye ihtiyacın kalmaz:) teknikomla da bi daha uğraşma hocam rica edicem:)

1BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Benim etim ne budum ne çok zengin değilim ve çok fazla bilgi beceriye sahip değilim teknikte bilmiyorum. Konuşma tarzım biraz farklı olduğu için çoğu kişi kale almıyor almak istemiyor. 500-1000 dolar aldık desek dalga geçiyorlar. Bu yüzden çoğu kişi parası az olan kişilerin yorumlarını görmezden geliyorlar yani küçük alt sınıf görüyorlar. Yorumum genel amaçlıdır bir kişiyi kast ederek yazmıyorum. Hıı çok iyi gelirim olsa bir iş yeri açar işletmeyi tercih ederdim yani dövizle iyi bir gelir elde edilmez. İş yeri olsa dolar yerine gider nerede nasıl daha ucuza toptan mal alabilirim onu araştırırım. Çok az bir miktar gereksiz parayı biste yatırırım o kadar

1BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

Hocam bi sürü mesaj yazılıyordur ona hepsine cevap yazamaması normal siz muhatap olmuyor olarak algılamayın lütfen... genel olarak görüşlerini yazıyor o yüzden...
Bende 4 yıla yakındır tanıyorum teknikoyu, eskiden aldığını sattığını yazardı çok sterlin aldım sattım onunla... gramın yükseleceğini 2018 den beri söyledi hatta 2019 gram yılı olacak dedi ama işte insanlara yine de yaranılmıyor o da artık daha az mesaj yazar oldu

0BeğenmedimŞikayet

emirarslan34 ()

8.20 degil 8.27, 8.20 de satarsin bu gidiyor diye alirsin 8.26 lardan 8.275 da selaleyi izlersin dostum, burlalrladan alinir 8.275 da satilip 1.5 yil uzak durulur. C. r. yp, to, me. ta. l ne varsa gir orda. Dxy 96 dener. Sonra dikkat et orda pompacilar piyasayi kasip kavuracak orda gaza gelme..

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Evet doğrudur. Kendisi benimle hiç muhattap olmadığı için bende o kişiyle muhattap değilim. Sebebi biz muhterem dolarcılar fişekci olduğumuzu kabullenmek istemedik. Her hafta uçuk rakamlar verdik ve adama inanmadık. Eğer o arkadaşa inansaydım bist te olsaydım parayı çoktan ikiye katlamış, kia sportage otomatik ikinci el aracımı almış ve tüm ihtiyaçlarımı gidermiştim.

2BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

T harfi ile başlıyor mu mesela ismi:))

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

İsim vermiyorum ama dolarla ilgili analiz yapan sayfanın tanınmış kişilerinin dedikleri kısmende olsa tuttu ve bistin yükseleceğini söylemişlerdi öylede oldu

yfsrtx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emirarslan34 ()

Pompaci dikkat et senin gibileri cok gordum ben bu piyasada, profile gir oku da bi kac bisey ogrenirsin belki, sak sak isiniz gucunuz.

yfsrtx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yfsrtx ()

Açıkçası bu teknik analiz oldukça saçma şahsi görüşüm. Doların yükselişini yaptığın analiz sonucuna bağlamaksa komik ülkenin ekonomisinin durumu ortadayken yükselmez diyecek insan zaten art niyetlidir. Ayrıca bunca belirsizlikler arasında bir çok parametre varken teknik analizle şuraya inecek demekte oldukça tutarsız.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum