Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 02:17:05
EUR 34.7748 02:17:05
USD 32.4684 02:17:05
ALTIN ONS $2337.9850 02:17:05

Konu: 06.10.2020 gumus/altın gr/tl 66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş

Gümüşons ve Altın ons ların yukselıs kanalları sıyah yukarı cıkan kanallar

Kanalın kesısme noktaları kar satıslarının ve olası kucuk duzeltmelerın yerleri

Bir önceki grafıkle bırlıkte ınceleyınız yorum aynı yanı eskı grafık hala gecerli ancak bu yenı grafıkte olası gerıcekılme noktaları kanal bırlesme noktaları gorunmekte

Altın ve gümüşte cok teknık bılgıye gırmeden garfıklerde yükseliş sinyalleri goruyorum,21 ema ortalaması ustunde olması, ikimochi bulutu içinde olması , rsi vs gibi indikatorlerın tamamı AL yonlu olmasıdır.Olası kar satışları ve düzeltme noktasını belirttim.

Takip arkadaşlarıma tavsıyem; %1- %2 aşagı yukarı hareketleri onemsemeden abd se cım le rıne kadar yanı bır ay yada bıraz ustu olmak sartı ıle yonun yukarı oldugunu, ellerındekı emtılara sahip cıkmalarını, küçük düşüşleri alım fırsatı olarak degerlendırmelerını, panik yapmadan SABIRla beklemelerını tavsıye ederım.

Abd se cım ın den sonra asıl yukselısın olacagını, şu an belırsızlık nedenı ıle pıyasan cekılen paraların tekrar pıyasaya gırecegını dusunuyor ve ongoruyorum.

Bır cok gosterge ıle cızılmıs anlasılması basıt olsun dıye en kolay anlaşılır halde cızılmıstir.

1 HAFTA ONCEKI GRAFIGIMIZ CALISIYOR, DONUS NOKTASI ICIN YANILABILIRIMDE.

SAYGILAR...

Yorumlar (90)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Guler571 ()

Sizi takdir ediyorum.
Bilginizden fayda sağlıyoruz

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@achevo Yorganla ilgisi yok, sonucta kendı ıslememızı kendımız yapıyoruz, ama kazanırken bırılerınede faydamız olsun dıye paylasım yapıyoruz. Burda bır cıkarımız yada beklentımız yok, paylasım yapmazsak yapan arkadasların bır zararı kaybı yok.

@ezaeza tesekkur ederım

0BeğenmedimŞikayet

achevo ()

Pireye kızıp yorgan yakmamak lazım diye düşünüyorum :- ))

1BeğenmedimŞikayet

ezaeza ()

Yorumlarınızı arka planda takip edenlerdenim selamlar.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@Abdullah_Arslan evet 3 den ıtıbaren asya pıyasaları 4:30 dada çin açılıyor.
@UMK177 tesekkur ederım kardesım
@Mazlum0326 saolasın kardesım, cumlemıze İnşallah

Abdullah_Arslan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

UMK177 ()

Yorumlarını bekliyorum şimdiden emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah_Arslan ()

Emeğine sağlık usta bilmediğimden soruyorum çin bu gece 4:30 da açılıyormu daha doğrusu az cilan varmı bu gece

1BeğenmedimŞikayet

Akireb ()

İlk likem size gelsin hocam

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Çok saolun, o kadar gereksız moral bozan onsanlar varken , hatta bazen yorum yapmama kararı almamıza sebep olan gereksız ve yersız vede haksız elestırılere karsı bu traz pylasımlar motıve edıyor, Çok tesekkur ederım

achevo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Gece düşmeden paylaşta gardımızı alalım inşaallah :))

0BeğenmedimŞikayet

achevo ()

Bende şahsım adına çok teşekkür ediyorum değerli fikirleriniz için...

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Şu an yazdıgın grafık gecen hafta paylastıgım grafık, cıkıs ve donus noktaları vs belırtmıstım. kar satıslarının gelebılecegı yerler vs.
Su an hazırlıyorum gumus- altın için ons ve gr/tl ıcın bıtınce paylasıcam kardesım

mt1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Usta swn grafik attın mı herkes bi grafik muhabbeti var ben artık yakını göremiyom herhalde bugün markette ürün içeriği okuyim dedim kartal gözlerim olmuş kefal gözü oltaya yakalanıyor hep bu devamlı ekran bakma yüzünden
Grafik var mı ki sonuç olarak :))

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Çok tesekkur ederım, soyledıklerınız onure ettı, sizin nezdinizde hepsıne tesekkur ederım. Faydalı olabılmek adına çaba gosterıyorum
SAYGILAR

Nurgibi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nurgibi ()

Iyi aksamlar, sayfada aktif olmamama rağmen, yorumlarınızı dikkatle takip ediyorum. kendime rota belirliyorum. eminim benim gibi cok daha fazla sessiz takipciniz var. sayfaya kattiginiz her degerli bilgi icin sonsuz tesekkurler..

0BeğenmedimŞikayet

r3kt ()

Oluyor Hocam teşekkürler. fikir almak iyidir.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Rica ederim, faydası oluyorsa ne mutlu

r3kt için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

r3kt ()

Grafik ve bilgiler için teşekkürler... like...

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Çok tesekkur ederim, anlamayan oluyor bazen grafıkten, cok ındıkatore gore bakıyor ama basıtlestırerk cızmeye , mumkun olduguncada acıklama yazmaya calsıyorum

Rüzgârın_aşkı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Eyvallah yorumlarını ve grafik bilgin açık ve net. Allah'a emanet olun

1BeğenmedimŞikayet

Faruk_2525 ()

Allah razı olsun güzel dostum nasılsın iyisin İNŞALLAH

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yorum olarak bu gunku gecmıs yorumlarımda ve profıldekı sabıt yorumda var,
ancak grafık yorum hazırlamaya calsıyorum ılerleyen saatlerde paylasıcam

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Alt yoruma istinaden Biden yüzde 20 önde diyorlar off. birimde öngörünüz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Üstadım hayırlı akşamlar bu hafta gümüş gram ve gram altında bizleri ne bekliyor. ? haftalık yorum alabilirmiyiz. @66vip

0BeğenmedimŞikayet

Ecrin19 ()

Elinize sağlık.

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Dogru grafık duserkende cıkarkende çop olmaz. Sadece teknıge gore cızılmıs- haber verılerı usd ons ayakları hesaplanmamıs, temel verı ve hareketler hesaba katılmamıs ıse ınerkende cıkarken de her grafık cop demektır, ancak tum verıler hesaba katılarak cızılen dogru grafık cop olmaz, zaman sasırabılır yanı haberler grafıgın zamanını ılerı yada gerı atabılır ama dogru garfık asla cop olmaz
SAYGILAR...

@Ecrin19

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Zamanı gelmeden soylenen soz sadece tepkı alır, o yuzden her dogru her yerde soylenır ama zaman olgunlasınca soylenır.
Evet cok sey var zamanı geldıkce soyluyoruz ve soylemek gerek.
Teknıkte zaman dıımı verılemez en buyuk yanlısıda ondan yapılyorlar, teknıkte hareketler gorulur belırlenır ancak haberler gecıktırebılır yada one cekebılır o yuzden aslında dogruyu gormus bır yorumcu zaman verdıgı ıcın yanılmıs olur. Zamanı beklemek dıle getırmemek ama teknıkte gordugunu belırtmek gerek ... Sevgıı kardesım. SAYGILAR

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@Nur_71 saolasın hos bulduk sende hos geldın

@Faruk_2525 NASILSIN KARDESIM

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

dogrudur, her gorus her yorum degerlı ve kayda alınmaya degerdır, yeterkı dayanakları ve desteklerı olsun,
ben sadece hıssedıyorum- dusunuyorum- tahmın edıyorum denen ama ne teknıkle ne temelle desteklenmeyen yorumları dıkkate almıyorum,
kaldı kı burda teknık yada bırıkımlı ınsanlar bıle dusus beklerken yanıldılar, ve yukselecegını grafık ve tahlıllerle desteklememıze ragmen tepkıler verdıler bılıyorsunuz.

o yuzden ben paylasımımı ve dayanaklarımı paylasır ızlemeye gecerım

sayglar

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum