Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 06:36:13
EUR 34.7339 06:36:13
USD 32.5072 06:36:13
ALTIN ONS $2392.1450 06:36:13

Grafiği gönderen: 66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş
Genel bilgi grafıgı 66vip

1- Siyah çizgiler geniş band aralıgıdır.band içinde al sat için hareket yeşil cizgi yani ortalama rakam baz alınabılır.Sabrınıza baglı olarak alt- ust cızgılere yakın noktalar beklenebılır.Bu uzun vadecıler ıcın daha uygun olabılır.

2- Kırmızı cızgıler dar band aralıgıdır, dar band alt cızgıden alıp yesıl cızgı ustunde ust band cızgısıne yakın satıs olarak kullanılabılır yıne sabrınıza baglıdır.Bu daha cok kısa ve orta vadecıler ıcın uygun olabılır.

3- Mavi çizgiler arası yukselıs kanalı

3- Destek ve dırenclerı takıp ederek alım satım yapılması, parcalı hareketlerde tercıh sebebı olmalıdır.Bu destek ve dırencler sabıt rakamlar degıldır degıskenlık gosterebılır.

4- Her ıkı yonlu harekettede panıge kapılıp hızlı ve panık ıslemlerı yapmamak, rakamların oturmasını beklemek uygundur.

5- Dususlerde de alım yapılabılır, yukselırkende yapılabılır.Ancak kesınlıkle destek ve dırenc noktaları bılınmelıdır.Aldıgınız yerden ne kadar yukarı cıkabılır, sattıgınız noktanın yukarısı nedır gibi soruların cevapları destek ve dırenclerde gızlıdır.

6- Son olarak piyasa ha- ber- lerı verıler takıp edılmelı teknık verılerle harmanlanıp analızler oyle yapılmaıdır.bırı olmaz ıse eksık kalır ve net sonuc alınamaz.

Egıtım amaclıdır yatırım tavsıyesı degıldır, SAYGILAR...

Genel gorusume gelınce:3Kasım se- cı- mı- ne kadar ufak tefek oynaklıklar olsada genel yon yukarı,
bu surec ıcınde de dar band aralıgı cıkmasnı ongormuyorum.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Kalıcı olmazsa üzülmeyin diyorsun sağol:)

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Bu arada günaydın . Teşekkür ederim düşüşe başladığını nasıl anlayacağız? Hemen satmak için soruyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Acemicocukk ()

Yine ben dedim diyen biri birazdan düşüncede ortada gorunmezler:)))

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Üstü olumlu kalıcı olursa devam

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

qoranasavar ()

En sade ve Türk yatırımcısının "öz veri" takibi isimli üye değerli @66vip 'tir. Sebatla takip edin derim...

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Çok teşekkürler durumlar sizce ne yönde Şu an 24,10 gördü ama bilemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Emeğine sağlık hayırlı kazançlar @66vip

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gümüş için 66vip (19 saat önce) Cevap Yaz
Konu: 06.10.2020 gumus/altın gr/tl 66vip

Ons Altın da;

1881 altı olumsuz-1902 ustu olumlu 1911 sonrası 1921 pivot

Gr/TL de - 475 -478 GR/TL üstü olumlu

Ons gümüşte;

23,77 olumsuz-24.10 olumlu-24.57 pivot

Gümüş/tl de 6,03 -6,11 üstü olumlu

saygılar...

DEMİŞİZ ,

SAYGILAR

0BeğenmedimŞikayet

Mhrc33 ()

Emeğinize sağlık
Teşekkürler

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Yarınkı onemlı verıler;

10:25 GBP BoE Başkanı Bailey Konuşuyor
14:30 EUR ECB Para Politikası Duyurusu

Ancak asıl takıp edılmesı gereken verı : 15:30 USD İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvuruları

Gr altın /tl de 480 i, altta 475 izliyor olacaz

Gümüş/tl de 6,11, altta 5,95 i izliyor olacaz, ustunde mın 4h kapanıslar olumludur

0BeğenmedimŞikayet

Orhan5877 ()

Elinize emeğinize sağlık
Bilgi ve analiz için teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

diyar7221 ()

Geçende sana yazdım yeni öğrenmeye başlıyorum ama burda okadar bilenler varmı biz bu işi ogrenmeyelim :) en iyisi yine aksi birşey görürsen kardeşini etiketle

0BeğenmedimŞikayet

üçkardeşler ()

hemso emegine saglık iyiki varsın @66vip

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

profuıle sabıtledıgım yorumu oku krdesım, ben dusus beklemıyorum olsada yuzde bır ıkı ufak asagı yukarı hareketler olacaktır

diyar7221 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

diyar7221 ()

Sa nsl yine felaket telalari dusekte düşecek bugün son gün diyorlar senin grafiklerde yükselen kanalda yorumun hangi tarafa

0BeğenmedimŞikayet

Maşita ()

Ohh be 66vip geldi grafikten anlamıyorum biliyorsun 66vip bugün için destek direnç noktaları kaç olabilir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum