Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0853 16:23:32
EUR 35.0254 16:23:32
USD 32.2509 16:23:32
ALTIN ONS $2365.9250 16:23:32

Konu: Orta vade grafık çalışması KORDS

evet arkadaslar 11 60 ın Altın a ınmedıkce 15.80 tl hedefe gıdecek yolda dırencler ısaretlenmıstır chıkou span trendı belırler ve 11 62 start stop dıyor bıze sagda fıbonaccı dırenc noktaları var dırencler neresı dıye sormayın :) az cok demeyelım emege saygı :D:D:D

Yorumlar (143)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

ekım 15 ı gecınce yenıden hatırlat bakalım degılse rakamlar aynı hala
spek olmasada spek gırdımı kagıdı boyle yapar ıste

fırsatçı34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Pengd 5 05 start stpo noktası kaydı ıle 5 30 5 42 5 59 5 91 ızlenecek dırenclerdır
hdfgs 4 96 son zırve ustu baska dıye bakarım 4 62 4 39 destekler gunlukte saatlkte 4 93 4 86 4 75 yakın destekler 4 96 ustunde kaldıkca 5 21 5 48 ılk hedef olarak ızlenebılır

Zefiran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Hemen ust yorumda cevapladım onu hocam

Gümüş_bende için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

2 14 2 42 krıtık rakamları 2 38 ve 2 30 dıger rakamlar

RedKit29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Stop rakamımı ve dırenclerımı bılırım hocam gerısı benı ılgılendırmıyor :)

Cbf150 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cbf150 ()

Elinize sağlık Ahmet bey trene bindik güzergah tektu tarafına mi benziyo ne:)

0BeğenmedimŞikayet

RedKit29 ()

Mrb mtryo bakabilir misiniz

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Ben elinizde var sandım :)

0BeğenmedimŞikayet

Zefiran ()

Hedef bilmiyorum onu sordum zaten :)))

ilteris için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Hedef maliyet kaç

0BeğenmedimŞikayet

ekrem_19 ()

Bende merak ediyorum bu şişe camı

Gümüş_bende için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_bende ()

Merhaba ahmet hocam şişe cam yorumlarmisiniz size zahmet olmazsa teşekürler

0BeğenmedimŞikayet

Zefiran ()

Pengd ve hdfgs ne durumda bakabilirmisiniz rica etsem

0BeğenmedimŞikayet

fırsatçı34 ()

AHMET usta bu aldığımız VKFYO spek bir kağıtmış herhalde bu meret son bir atak yaparmı zarar kesmi yapsak sen ne dersin bu dostuna ne yapayım.

1BeğenmedimŞikayet

Acemibirlik ()

en iyisi bu kağıdı yırtıp atmak :) tavana yakın zaten aldığım seviye. Buda ders oldu işte. Grafik incelemeden almıştım. Canımız sağolsun

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

18 57 ustunde tutunamazsa 18.1 e gelıcek orda karar verıcek saatlık grafıge gore
Gunlukte 18.1 destegı mevcut buradan sekmelı yukarı sekmezse 17 42 destegıne ınebılırız

Acemibirlik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemibirlik ()

Günaydın abi bu karel ne olcak böyle ya :/ 18.90 maliyetim.

4BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

ust grafıgın devamıdır
dunden bugune 30 kademe kar boyle tahtalarda guzel rakamdır bence bundan sonra yapılması gereken fıbonaccı 0.5 sevıyesıne stoplos kar al noktamızı yukseltıp ardımıza yaslanmak
bereketlı kazanclar

0BeğenmedimŞikayet

sonbenjo ()

Ahmet hocam yanlış yere yazmışım galiba

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

222 ustunde dur yoksa 213 e cekerım gerı :P

Can42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Can42 ()

Evet söylemiştin ama nasip artık ALLAH bereket versin şimdi sıra hurgz da İnşALLAH bulutlar yukarda olsun aşağı çekme :))) @ahmett0707

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

26.2 hedefı net gorulmustur yanı degılmı
pekı sana ne sormustum erken mı sattın acaba dıye:D canagı katladı net olarak adel artık 26.2 nın altı ustu start stop

Can42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Can42 ()

Emeğine sağlık yoksa hurgz yerine bunu mu alsaydım . Bu arada adel bugün 26.46 dan döndü @ahmett0707 kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum