Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0672 15:45:35
EUR 34.8056 15:45:35
USD 32.5900 15:45:35
ALTIN ONS $2310.8150 15:45:35

Konu: BTC Grafik 03.10.2020

Günaydın değerli dostlar.. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte mutlu bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle..

BTC, 23 Eylül'den itibaren 10138.30$'dan dik4gen içine aldığım 10.950$'a kadar bir artış başlamışti ki gelişen olaylar bugün btc 'yi 10.380$ seviyesine kadar bir salınıma sürüklemiş olduğudur.. BTC, 10.500$-10.550$ bölgesini aşağı yönlü kırdı ama bugünde 10.550$ seviyesinin üstünde günlük kapanış yapmis görünüyor ve bu da pozitif bir durumdur.. 10.550$ seviyesi günlükte 100 MA'yi teşkil ediyor olduğu ve önemli bir destektir.. Görünüşe göre BTC'nin boğalari 10.950$ tepesini geçemedi ve şuan 11.000$'ın üzerinde net ve başarılı bir kırılmanın ardından en son test ettiği 11183.01$ kısacası düz hesap 11.200$'i hedef almaları beklenebilir.. BTC 11.000$ şuan günlükte güncel olarak 50 MA gibi bir seviyeyi teşkil ediyor ve önemli direnç haline gelmiş durumdadır..

BTC, 10.000$'lık desteğin üzerinde şimdilik tutunmaya devam ediyor ve 2 ayı aşkın bir süredir ise Altın da günlük kapanışlar yapmamış olduğu ve gerçeğidir.. BTC dün 2 defa 10.380$ seviyesini test etti ve şuan önünde ise grafiktede gözüken 10.600$ seviyesinde ki dirençle karşı karşıyadır.. BTC şimdilik 10.500$'in üstünde kalması bile önemarzediyor olduğudur.. Bugün kü 4 saatlik grafik üzerinden gidecek olursak şayet, 50-100-200 SMA gibi HO'larin birer direnç vazifesi gördüğünü grafiktende gayet net anlaşılıyor.. BTC'nin 4 saatlik görünümünde 10.400$ civarı bir yakın desteği ve altbollinger bandininda mevcut olduğudur.. 10.700$ civarindaki direnci geçmesi durumunda adım adım 10.800$ ve buradaki başarılı kapanışlara göre en son yaptığı tepe seviyesine yani şuan üst bollinger bandı 10.900$ ve 10.950$'a doğru adım adım gidecek olduğudur..

BTC'nin, aşağı yukari yönlü hareketin ve düzeltmenin % 0.236 FiB geri çekilme seviyesi olarak en düşük 11138.30$'dan en yüksek 11183.01$'a düşen seviye ise (11384.85$)'dir burası aynı zamanda dünkü en düşük seviyeye düşen seviyeninde FİB oranidir.. BTC 10.600$ seviyesinde kapanışlar yapması şuan da 10.700$ ve civarı seviyesinin üzerinde daha fazla kazanç için kapıları açacaktir.. Aşağı yukarı doğru yükselen dalgalanmanın ve düzeltmenin % 0.786 FİB seviyesi ise (10959.44$)'dir bu seviye ise en son yaptığı tepe bölgelerdeki seviyedir burayi geçmesi durumunda ana direnç 11.000$'a doğru gidecek olduğu, 11.000$'lık direncin üzerinde kapanışlarda 11.100$-11.200$ seviyesine ve kisa vadede ise 11.500$ seviyesine doğru daha büyük bir artışı hedeflemeside muhtemeldir.. BTC aşağı yönde ise mutlaka öncelik 10.500$-10.550$ bölgesine tutunmali ve şayet tutunamazsa yeniden 10.380$ ve haftalık grafikte salınım yapacağı (10.200$) ve 10.000$ hedefte olması beklenebilir.. 4 saatlik MACD yükseliş bölgesine geçmeye çalışıyor hala yatay hareketlerine devam ediyor güç topluyor denilebilir.. RSI ise şu anda 50 seviyesinin altında 50 seviyesinin üstüne çıktığı takdirde pozitif duruma geçecek olduğudur..
Şimdilik herkese bol kazançlar..

Yorumlar (7)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ay_gül ()

Bu arada ben amatörüm o sebeple yrd

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ay_gül ()

Slm sushıye bulasma derım ana oarayı 50% götürdü. Dahada gözü yerde.

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Doğrudur kardeşim özellikle C. tesin son haftasonu attığım grafiğe göre şuan uygun bir şekilde gidiyor ve alıcı topluyor olduğu haftalık kapanışı güzel bir seviyede kapatti, en önemli olan husus ise BTC'nin 10.950$ tepe seviyesini geçmesi ve bu seviyeyi geçtiği takdirde adım adım 11.000$ üstüne atacak olduğudur ama bezdire bezdire olması da piyasa yapıcılarının en iyi yaptığı iş..

frikuva için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Codex usta buraları çok aşındırdı btc. Buralarda çok gezip alıcı topluyor gibi.

1BeğenmedimŞikayet

Kılıç66 ()

Günaydın @CoDeX© kardeşim. Emeğine sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

Gunaydin @CoDeX© dostum alim yapilirmi ethereum

1BeğenmedimŞikayet

beliz0207 ()

Gunaydin hocam, emeginize saglik.. arkadaslar guzel bir haftasonu diliyorum..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum