Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0864 09:29:00
EUR 35.0288 09:29:00
USD 32.2219 09:29:00
ALTIN ONS $2415.0550 09:29:00

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Rasyo yukselmesi biterse dususte biter ins.

Yorumlar (129)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Borsadan kazanç sağlamak çok zor üstad. Ben yıllarımı verdim borsaya 300 kazandıysam 280 i gitmiştir :D

Tatarramazan42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Gunluk destek direncleri konusurken ne diyorduk direnc kirilirsa bir ust dirence gitmej ister destek kurilirss bir alt destege gitmej ister diyoduk durum bundan ibaret 22.94 lerin yolu acilmis oluyor basamak basamak gidecegiz ama dolar dusmesi isin rengini degistiriyor su durumda ikili kombo oluyor

Mustafadddd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Bilmiyorum abi hesaplamadım. Vergi ile birlikte almıştım. Hedefim 6.50 olduğu için sallamıyorum şu an.

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Abi peki bu indikatör de saatlik mi önemli 4 saatlik günlük hepsine mi bakmak gerekir pozitif ve negatif uyumsuzluk durumu oluyormuş ikinci bir indikatör kullanmak gerekir mi

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Bendede var 6200den dün satacaktim pişman oldum satmadigima. amac zararına satmamak ama işte .. on kuruş zararına satacaktim düşeceğini bilmememe rağmen ama yapmadı. nasip kardeş. ama elimde 5800den aldığımı 5900dan sattığım TL var ondan sıkıntı yok:) sende inşallah alırsın ortalaman düşer.

Maşita için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Aynen ustadim sen oyle deyince direk baktim senin yaptigin hamlene kizdigim icin zaten o yaziyi yazmistim uzmeyin beni ustad macd onemli rsi onemlidir bunlar fiyati takip eder ama konumu ve kesisimleri bize yol gosterir arastir ustadim bir suru video bulursun eminim saglik olsun bakalim

sxman24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tatarramazan42 ()

Hıc aktarma kardes gıt kagıt al aselsan al katlada katla gumus perısan

Ceu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ortalaman kac?

0BeğenmedimŞikayet

Maşita ()

Tamam benim ortalama 6.27 çok yüksekten aldım son 1 kğ alacağım artık ne düşerse başka alım yapamayacağım bari yapmışken bu sefer doğru olsun istedim

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Borsa da ki parayı gümüşe aktarcam 48 saat sonra bu rakamlar da kalsa bari ; D parayı çekeriz gümüş çıkar bir işe yaramaz

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Üstat macd indikatör nasıl kullanılır baktım internetten Ben tam 15.43 en olmayacak yerden almışım indikatör gece 6.12 lerde sat sinyali vermiş ve 0 altında güçlü sata dönmüş bende sonra almışım malesef

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Bu arada dip beklemeyin yani :)) ben 5450den alırım gelirse

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Rica ederim kardes ne demek

0BeğenmedimŞikayet

Mustafadddd ()

Kapanışlar açılışlar belirleyici etken mi hocam bazı arkadaşlar kapanışla 5.40 geliyor diyor ne diyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim ay kapanislari cok sıkolıntili olur onun etkisi vardir elbet ama hem dolar hem ons dustu daha gumus grami baya tokatladilar

Tatarramazan42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maşita ()

Çok sağolun artık takibimdesiniz

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Allah hayirli bol kazanclar versin ins. Borsadan acisini cikarirsin ins.

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Sende haklisin ustadim

Kocaeli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Bolu 31.1 evet sabit kardeş işlem hep böyle.21.80x7700:31.1=5397

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Mecburuz ama hocam. Mutlaka birşey kazanmak için diğerini feda ediyoruz. Elimizde olsa yapmayız zaten ama hayat şartları mahkum ediyor bizi. Sabah git akşam gel aldığımız anca günü kurtarıyor. Tasarrufu arttırmak için ne yapmak gerekirse onun peşinde de koşmak gerekli biraz sonuçta onlar için çırpınıyoruz

1BeğenmedimŞikayet

Maşita ()

Tamam 21.80×dolarkuru×31.1? De olan 31.1 standartmı bu arada öğrettiğiniz için çok sağolun herkese sordum ama tek cevabı sizden aldım bir like yakışır buna

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Bekliycez abi bir süre ekran da olmayarak durumu toparlayacağız.

0BeğenmedimŞikayet

Tatarramazan42 ()

Hemsom bu ay sonu oldugu ıcınmı dolar dustugu ıcınmı dusuyor

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Nasip ustadim dun aksam duzeltme gekecegi aleni idi ama nasibinda olmayinca ya ekranda olmazsin yada baska bisey vesike olymur ustadim uzme tatli canini

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Gümüş 24 saatte nerdeyse 55 kuruş düştü. Şansımız dan mı bahtımız dan mı anlamadık.

1BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

5400/5500 buradan dal kardeşim.21.80xdolar kuru bolu 31.1

0BeğenmedimŞikayet

Maşita ()

21.80 kaç ons ya da kaç tl nasıl hesapların bunu

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

İzleyecegiz ustadim

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

7.63 e kadar yolu var sonra yine seker sanirim ustadim

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Dostum usd gidici sanki he dün işimize geliyo açıklamasından sonra bu seferde düşürüyolarmı saldırganlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum