Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0862 09:30:10
EUR 35.0247 09:30:10
USD 32.2216 09:30:10
ALTIN ONS $2415.2800 09:30:10

Konu: 27.09.2020 Gr/tl ve gumuş 66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Gr/tl de 1h-4h-1hafta lık grafiklerde ay sonu kapanısı yapmamakla bırlıkte gordugu rakamların
dip oldugu gorunmekte.
Su an dip üzerinde görünen rakamlar hafta içi belkı kırmızı cızgıyı tekrar test etsede yada %1 lık alt ust yapsada genel hareket düzeltme sona ermiş görünüyor.

Kırmızı alt destek, üstü ay kapanısı netlestirecek.

Her birey riski kendi alır.
YTD
SAYGILAR

https://altin.in/66vip

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Eyvallah Abi, Aynı şeyleri düşünmüşüz...

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

estagfurullah, hep bırlıkte fıkır alıs verısı ıle ortak dogru kararda bulusup bırlıkt kazanabılmek amacımız

üçkardeşler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

üçkardeşler ()

saol iyiki varsın bişeyler ögreniyoruz sayenizde :) @66vip

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bır kac deneme ıle kırarsa altı dolmus olur daha saglıklı kırılmıs olur. dırek kırıp gecmesınden saglıklıdır hemso

üçkardeşler için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sabah bır yorumda
Bir pıyasa klasıgıdır atılan ıgneyı gun ıcınde mutlaka gorur demıstım @DUMRUL kardesım de onaylamıstı.

Atılan ıgnenın oldugu yerden donus yaptı.

Mesele zaten takıp edıleyım dıye ogrenılmez ogrenılır bakılır kı takıp edılen olmussunuz.
Yolunuz acık onu belırtmek ıstedım

Esaretci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

üçkardeşler ()

hemso 1875 dirençini kıracaz galiba zayıflatıyoruz inşallah

1BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

İnşallah üstad. Takip edilme gibi derdim yok ama anlamak öğrenmek giib bir derdim var. Sayenizde birşeyler öğrenebiliyoruz. Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Rica ederim iyi bir takipcisin ve cok yakında sitede takip edilenlerden biri olacagın eminim ogrenme yonundesın. Tebrik ederim kardesım

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Eline sağlık. Siteye geldiğimden beri dikkati çeken takip ettiğim birisiniz

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kitap okumayı severim ama

Kitabın ortabın ortaından yazıp, kitap gibi bir grafikle,

Yola devam etmeyide severim...

İşin şakası bi yane çalışan bir grafik var, su an 1842-1875 ons aralıgının ust bandındayız,1875 yukarı kırılırsa yol uzun, aksi takdirde aralıktakı hareket devam edecek.
Grafigi incelemeniz tavsiye edilir.

SAYGILAR

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Emeginize sağlık ustam inşallah 1875 i kırar

0BeğenmedimŞikayet

Ercumentt ()

Hocam selamlar gramdan çıkıp gümüşe girmek orta vadede grama göre daha fazla getirisi olur mu risk benim olmak şartıyla fikirlerinizi rica ederim selamlar..

0BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

@66vip şuan ki destek ve direnç
Tam olarak nedir ayrıca saatlik mumlara göre durum nasıl sizce?

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

sıkıntı yok tabıkı sorulacak

zararkes cok profosyenel olmayan nerden donecegını kestırecek kadar garfık ve teknık bılgısı olmayan hıc kımseye tavsıye etmem.
sahsım adına tersten cıkıp kar edınceye kadar pozısyon korınmasından yana(kendınden zararkes yapabılecegınden emın olanlar harıc)

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Sizi anladım da hani beklenmedik bir düşüş olursa elinde nakit olmayanlar için? Ne yapabilirler... Sorunlarımı da inanın öğrenmek için soruyorum yanlış anlamayınız.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Her zaman var, ben nakıtı bıtırmem düşerse alırım cıkarsa satarım. Bu ozel bır plan deıl sureklı yaptıgım sey

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Olası bir ters durum olursa bir planınız var mı? Merka ettim

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Tamamlamadım ama destek dırenclerden alıma devam edıyorum.

Cem2501 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cem2501 ()

Nedir abi durum ? Gramda alımlarını tamamlamadın galiba?

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Etvallah cem saolasın

Cem2501 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cem2501 ()

Emeğine sağlık Dostum

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Ufak tefek asagı yukarı hareketlere aldırmadan calısan bır grafıgımız var,1842-1875 band aralıgı devam

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yorum

Nerden doner, nereye kadar gıder, alınırmı, satılırmı, beklenırmı vs gibi soruların bır cogunun cevabı burda, ancak incelemek bıraz kafa yormak okumak yerıne tekararen soruluyor.

1BeğenmedimŞikayet

Gokgo ()

Çizimler için eline sağlık abi takibindeyiz :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum