Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0668 22:00:43
EUR 34.7871 22:00:43
USD 32.5859 22:00:43
ALTIN ONS $2397.1150 22:00:43

Konu: ons altın detaylı analiz haftalık ytd

DOGAN_71 ()
Ons

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Powerbank4335 ()

Ya elbette bu çok uzun bir vade... öncesinde 1795-1735-1670-1611-1572 var elbet... )))

DOGAN_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Belki oraya gitmeden de yukari gidebilir o ihtimalde var :) o yüzden ben en fazla 1650 lerden döner diyorum belki oraya bile gelmez, 1710 1773 vs daha garanti olur tabi :) ytd

Powerbank4335 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Powerbank4335 ()

Güzel çalışma 1517-1570 ler arası sonlanır ...

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Filmi tam seyretmedim ama seyretcem bu arada dolar endeksi yukarı atıyor kendini bu hayra alamet değil pek

babahan79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

babahan79 ()

Bir zamanlar Anadolu'da filmi.. Keskin'de çekildi. Benim çok beğendiğim bir film.. orada yaşanmış bir hikayeden esinlenmiş..
hasılı güzel diyarlardı..
Ben Ankaralıyım

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Vallaha köye bile gitmedim hiç siz daha iyi bilirsiniz:) bı kere merkezine gitmişligim vardır sadece keskinin, bide aydinşeyh köyüne çocukken gittim biraz :)

0BeğenmedimŞikayet

babahan79 ()

En iyi de Keskin'ibilirim köy köy..
Keskinli- obalı çekilmesi meşhurdur

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Doğma büyüme Kırıkkale, ama keskin yazar kimligimde

0BeğenmedimŞikayet

babahan79 ()

Kırıkkale'de görev yapmıştım, 71 görünce dikkatimi çekti, Kırıkkale'nin neresinden ..

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Evet kirikkaleliyim siz nerelisiniz? :)

0BeğenmedimŞikayet

babahan79 ()

Üstat, Kırıkkale mi memleket:)

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Ons altın haftalık düşen trend çizgisini hala kiramadi, sarı çizginin altına sarkmayacagini düşünüyorum ons altının, güvenli alım bölgeleri 1773,1718,1650 dir, yatırım tavsiyesi değildir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum