Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0727 08:30:50
EUR 34.9740 08:30:50
USD 32.5807 08:30:50
ALTIN ONS $2317.1700 08:30:50

Konu: Gram Gümüş OBO!

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

First1 ()

Üstat selamlar ,6.60 çıkmıştım tl deyim hangi seviyeden alim önerir siniz ben altın ons ta 1700 seviyelerine inmesini ve ordan tepki vermesini bekliyorum ama sizin öngörünüz nedir , teşekkür ederim

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nonno ()

Ergin bey elimde hiç gümüş yok 25 bin civarı tl var burdan almalı mıyım yoksa biraz daha geri çekilir mi sizce saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Amra43 ()

Hayırlısı hocam nasiplen öte köy yok bakalım ya iyi sabredeceğiz kazanacağız ya da büyük bir kumpasta kalıp zarar etmez nasipse ne varsa o olacak

Bahtsız_bedevi06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_bedevi06 ()

Eyvallah hocam çok teşekkür ederim. umarım sizde, bende ve tüm terste kalanlar bir an evvel düze çıkar..

Amra43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

İnşallah tez zamanda kurtuluruz hocam ne diyelim kısmet.

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_bedevi06 ()

İnşallah hocam değerli destekleriniz sayesinde moralim biraz düzeldi.. tekrar bu sayfada bir aile gibi olduğumuzu hissettirdiniz bana teşekkür ederim

Runsilver için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_bedevi06 ()

Teşekkürler hocam desteğiniz için. sizin değerli yorumlarınizida takip ediyorum. valla tüm birikimim nerdeyse ondan moralim alt üst olduydu.10 k param kaldı tl olarak maliyet düşürmeyi planlıyorum umarım

0BeğenmedimŞikayet

Myparadise ()

1841 altibzaten dusus trendi oradan 1700ler konusulur.. suan alip icin bir firsat diyebiliriz.. azda olsa ortalamami yukseltir.

0BeğenmedimŞikayet

Amra43 ()

Hocammm 60 bine yakın zarar var sikma canini

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_bedevi06 ()

Valla tüm birikimimdi nerdeyse ya bir tek 10 k param var onunla maliyeti düşürmeye calisicam. teşekkür ederim desteğiniz icin

Agria_43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Runsilver ()

11 bin kârdayken satmadim simdi bende de 11 bin tl zarar var, panik yapiyormuyuz kardesim. Daha da duserse tl varsa alirsin yoksa beklersin yapacak birseyimiz yok. zararina satmak yok.7-8 tl ler illa ki gelecek ins.. ytd

1BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

1866 cikiyor bende hocam destek dip bana gore 1841 civari düşünüyorum ordan döner en kotu

1866 suan destek calisiyor burdan 1877 1888 atmali sira ile

Myparadise için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Myparadise ()

Ergin kardes ons 1865 sip olabiliemi cunku guclu destek

3BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Bozma moralini hocam 26 bin zarar bnde var nerdeyse gayet neselim 6.50 glse burdan satmam emin ol

3.42 dustugunde bidaha 3 gormez 1 yil icinde diyolardi 2 hafta snra 3.25 gldi

0BeğenmedimŞikayet

Agria_43 ()

6 7 bin zarar neki... bizler zamanında 30 40 bin terslerde kala kala bu günlerdeyiz... nacizane tavsiyem moral bozma kapa cebi kapa laptobu bakma psikoloji daha onemli

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_bedevi06 ()

Biraz stresliyim hocam kusura bakmayın sizde.. yorumunuz için teşekkür ederim..

acemi_yatirimci55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Hocam ters birşey söylemedim bu arada. Stresli olduğunuz için yanlış anlamış olabilirsiniz. Zaman sıkıntınız yok ise zarar kes yapmamanın ve beklemeniz daha mantıklı bir hareket olabilir. Çünki gümüş ons dahaca zirvesini görmüş durumda değil

1BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_bedevi06 ()

Ben size yatırım danışmanımsınız demedim. sadece öngörünüzü sordum. neyse uzatmaya gerek yok. bilgili birisi olabileceğinizi düşünmüştüm

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Bahtsız bedevi bey ben sizin yatırım danışmanınız değilim. Eğer yaptığım analizleri takip ederseniz kendi kararlarınızı kendiniz verebilirsiniz. Lakin zarar kes için geç kalmış olabilirsiniz. En iyisi siz bilgisayardan/telefondan bir uzaklaşın , temiz hava felan alın.

0BeğenmedimŞikayet

kerimcan226 ()

hocam açıklama için çok teşekkür ediyorum mesaj alındı :))

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

5.70'de ne var ki tepki gelsin ? Herhangi bir yerden de tepki gelebilir lakin ben düşüşün bittiğini düşünmüyorum ŞAHSEN

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Bakın benim analiz yapma ve paylaşma tarzım farklıdır. Hiçbir zaman 'KESİN' , 'ASLA' gibi kelimeler kullanmam. Yaptığım analize göre 5.47 gayet güzel bir destek seviyesi. Ben diyorum ki EĞER 5.47'ye kadar fiyat düşer İSE ve 5.47 aşağısında 4 saatlik mumlar gelir İSE aşağısı tabiki var. Alım yada satım yapılırken "Analiz yaptım , kesinlikle 5.47'den dönecek. Bu seviyeden gözüm kapalı hemen gireyim". Tavrı yanlış olur. Şöyle , elimde tl var diyelim. Bir analiz yaptım ve fiyatın yukarı döneceğini düşünüyorum. Kendime bir alım yeri belirledim ve 5.47 olarak hedefledim. Fiyat eğer 5.47 ye gelir İSE ve burada tutunmaya başlar İSE alım yaparım. Baktım aldığım fiyatın aşağısını gidiyor hemen yapıştırırım stopu, yani zarar kes. Öyle balıklama atlamak doğru olmaz yani. ÖZET : 5.47 desteği kırılmadığı sürece aşağısı yok abicim :)

kerimcan226 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

murat_ali_sahin ()

göremiyorum artık tarihleride :)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

5.70 ten yükarı tepki gelmez mi hocam, gümüşte kaldık. Ne önerirsiniz. Orta vade gümüşün durumu ne olur.

1BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_bedevi06 ()

Pardon hocam ben yanlis yere bakmışım. bu düşüş bende iyi etki yapmadı. kafam darmadağınık..5.45 e kadar düsermi sizce? zararkes yapmak mantıklımı?6-7 bin zarar var :( çok kötü hissediyorum..

0BeğenmedimŞikayet

kerimcan226 ()

hocam 5.47nin daha aşağısıdamı var diyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Grafikte 17 yi nereden gördünüz acaba ? bu geçen haftaki paylaşmış olduğum OBO formasyonu

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

OBO oldu bitti günaydın :) bu geçen haftaki paylaştığım grafik.

murat_ali_sahin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Geçen hafta paylaşmıştım gram gümüş için , obo formasyonu ihtimali. Paylaşımdan sonra 6.60 - 6.70 aralığından başlayan satışlar fiyatı formasyon hedefine doğru getirdi. Benim beklediğim bir hareketti bu. Şimdi ise fiyatın 5.47'ye kadar gelip alıcı ile karşılaşılmasını düşünüyorum.5.47 aşağısında 4 saatlik mumlar gelir ise stop olunmalı. Eğer almak isteyen var ise 5.47 seviyesini deneyebilir. Aşağısında 4 saatlik mumlarda stop olmak ŞARTI ile!

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_bedevi06 ()

Yani hocam 17 lermi gelecek diyorsunuz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum