Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 20:53:05
EUR 34.8238 20:53:05
USD 32.3379 20:53:05
ALTIN ONS $2301.8900 20:53:05

Grafiği gönderen: 66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

bırıncı band aralıgı yatay band, bu band aralıgından asagısıyanı kırmızı cızgı altı dusus trendıne devam eder.
şayet sıyah cızgı uzerıne cıkarsa yukselıs kanalına gırmıs ve duzeltme bıtmıs demektır.

Kırmızı cızgıaltı dusus kanalı 1 kanal
kırmızı cızgı- sıyah cızgı arası 2 kanal yatay kanal
siyah yesıl cızgı arası yukselıs kanalı.
GARFIK 2 anlık degıl 2 haftalık takıp ıcındır.ay sonu kapanısına kadar(aysonu kapanısı dahıl)
hangı aralıkta oldugu onemlıdır ve takıp edılmelıdır
gümüş ve gr/altın için

usd takıp ve onemlı rakam 7.65

HAYIRLI KAZANCLAR

Yorumlar (264)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Günaydın abla

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

estegfurullah, ama yanıltmadı diyelim çok şukur aklın ve mulkun sahıbı

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Teşekkür ederim ustam sizde oylesiniz size güvenip sabirla bekleyen zarar etmez)

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

volkan kardesım yarın hem gun sonu hem hafta sonu kapanısını gorup onumuzdekı haftayı ızlemek olacak benım hareket planım

Volkanata için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

bana gore cok uzun degıl ama bır sure devam eder gosterıyor teknık

Kıtluhann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

yarin mb yi beklemeyi dusunuyorum bir parca alim icin sayin vip. anlik bile d. lar salsa daha iyi firsat verebilir

0BeğenmedimŞikayet

Kıtluhann ()

Yani bu durum uzun bi süre böylemi gider@66vip

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Hoş bulduk nur, rica ederim burdakı gorevımızde sanırım bu. eski saglam güzel yürekli arkadasım ve takıpcım.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Dolar yukselıs kanalında ancak bana gore yukselıs kanalının sonunda usd de gelmek uzere, yanı destegını ceker gorunuyor yakın zamanda

Gokgo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Aleyküm selam hoşgeldin ustam teşekkür ederim uyarınız için saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Gokgo ()

Aleyküm selam abi dolar desteğini çekermi dersin gramdan onda da düşüş bekliyormusun çünkü ons hızlı bir biçimde salıyor duracağı yeride sn dahi bilmediğine göre biraz tehlikeli bir zamandan geçiyoruz

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Selamun aleykum

ALT GRAFIK YOL HARITAMIZ LUTFEN INCELEYIN

ıkı haftadır duzeltme olacagını 3 gundurde, duzeltmenın bıtmedıgını pozısyon degıstırmeden ızlenmesı gerektıgını yazdım.
ben bıldım demek ıcın degıl, sadece uyarıyı yenılemek ve dusus trendının tamamlanmadıgını panık ıslemı yapılmaması gerektıgını soylemek ıcın hatırlatayım dedım.

Lütfen sakınce ızleyıp hareket etmeden pozısyonu koruyalım. dususun nerde bıtecegı su an netlık kazanmadı. dusus trendı tamamlandıgında alımlara baslarız, şimdi nerde tamamlanır soruları gelecektir, dusus bıtıp tekrar yukarı ıvmelendıgı tepkı alımlarının geldıgı noktaya kadar ızlemek mantıklı olanıdır.

ALLAH kararlarınızı ve kazancınızı hayırlı eder İnşallah

0BeğenmedimŞikayet

nrnkrnz ()

Hayırlı geceler psikolog:)

Esaretci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

İyi geceler hocahanım görüşmek üzere :) bişi olmaz çemberler yarılmak için vardır :))

nrnkrnz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nrnkrnz ()

Öyle demedim yanlış anladiniz ben uyuyayım birileri sayfamda dolanıyor çünkü gördüm yarın çember içine alınmayayım:)

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Anladım baktınız cümleler ham :) bu hamlık ancak bu yaştan çıkar dediniz :) zekanız karşısında şapka çıkarıyorum :))

0BeğenmedimŞikayet

nrnkrnz ()

Bilmem kurulan cümleler böyle yaşi 40 üstü olan insanların kuracağı cümleler değildi galiba yaşlarımız da yakın olunca ee konuştuğun kişilere de bakılınca anlaşılıyordu:)

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Hala nasıl ettiğinizi söylemediniz :)

0BeğenmedimŞikayet

nrnkrnz ()

Aslında aralık verdim yüzde yüz tahmin edemedim sizin nasil tahmin ettiginizi sormayacam kolay olmuştur:)))

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Evet tahmin doğruydu zaten ondan şaşırdım nasıl ilk söyleme de isabet diye:)

0BeğenmedimŞikayet

nrnkrnz ()

Doğru tahmin ettim demi :) kandırmıyonuz yani:)))

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Nasıl kurduğum cümlelerden inanın çok şaşırdım o an :)

1BeğenmedimŞikayet

nrnkrnz ()

Sizin yaş aralığınızı mı kurduğunuz cümlelerden tabi doğru tahmin ettiysem:)

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Yaş aralığını nasıl tahmin ettiniz inanın çözemedim:))

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Est. Hocahanım ben kendime ışık veremiyorum kaldı ki etrafa :)

0BeğenmedimŞikayet

nrnkrnz ()

Tabi buyrun

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Ama bir yorumunuz da kafama takılmadı değil hani:))

0BeğenmedimŞikayet

nrnkrnz ()

Yapmayın asıl sizden kapıyoruz bir seyler:)

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Ne güzel o zman :) hocahanım sizin gibi değerli kişilerle vakit geçirirken insna az bucuk birşeyler kapıyor işte :))

0BeğenmedimŞikayet

nrnkrnz ()

Yok kişiye bağladım zamana değil emin olun :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum