Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0717 02:04:59
EUR 34.9313 02:04:59
USD 32.5707 02:04:59
ALTIN ONS $2318.1950 02:04:59

Konu: @Taha44 formet fiyat kanal altı 2.74 2.89 arası

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bu saatten sonra boşver

Taha44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

6.16 tarihi zirvesi 2018 in yaz aylarimiydi neydi borsaya yeni girdiğinde 1.50 lerden felan başlamıştı heralde birayı geçeceğini sanmıyorkm

Pzs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pzs ()

Merhaba @Alton bende var bu hisseden, kaça kadar gider?

Taha44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Taha44 ()

Yok hocam almadım

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Alabildinmiydi formet ? @Taha44

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Alan arkadaşları tebrik ediyorum bereketli olsun

0BeğenmedimŞikayet

ihtiyardelikanlı ()

Göremedim yazdigini borsa açısından yada kağıt açısından sormustum

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Merkez bankasından sonra beklenti derken neyin beklentisi abi anlamadım.

Gorusumu soruyordan yazdım biraz önce kısıtlı müdahale bekliyorum eskisi gibi

ihtiyardelikanlı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Estağfurullah abi sen bana yaziyon arada senin yaş kaç hemde ismimle hitap edince sorayım dedim

0BeğenmedimŞikayet

ihtiyardelikanlı ()

Alim tesekkurler. Zahnet verdik sana.1 olunca gönderelim o zaman. merkez bankasindan sonra beklenti. Nedir

0BeğenmedimŞikayet

Etzel34 ()

Ben 3.1 iken aldım bugün tavana alım girdim gelirse diye . Toplam satış 16. Milyon olunca sıram geliyor :)

MZÖ412 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MZÖ412 ()

Çok teşekkür ederim hocam sağolun.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

1 lira 1.16 1.70 sonrasina giderse tarihi zirve yapar ama 1.16 sonrasını beklemem nedeni ise borsa da işlemi kapatılmış payların işleme açılması yoksa bilanço felan kötü abi bu yüzden yükseliyor .80 destek alinabilir

0BeğenmedimŞikayet

ihtiyardelikanlı ()

Alim hayırlı isler. Bol kazançlar bol şanslar. Birko mensucat hakkında bilgin varmı kacrtan satalım...

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Karar sizin 4.14 üzerinde tutunursa 4.32 4.50 4.90 diye devam ediyor dirençler şuan destek4

MZÖ412 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MZÖ412 ()

Merhabalar hocam bende dün cemaş biraz aldım. Dün alamadığım formt bugün devre kesti 4 liradan alım fırsatı olabilir sizce girilir mi burdan? Özür diliyerek grafik okuyamadım o yüzden tekrar sordum hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Can42 ()

Teşekkür ederim bol kazançlarınız olsun

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Dzgyo birazdaha beklenir baktın gitmiyor madem kısa vadecisin ona göre hareket edersin karar sizin hocam dursun bence bölün yani başka hisse alın cuşan olabilir mesela

Can42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Can42 ()

Üzüldüm şimdi dzgyo destek yapayım mı sizce bekleyeyim yi yüksekten var elimde zararda

0BeğenmedimŞikayet

Can42 ()

12.12 den aldım seykm

0BeğenmedimŞikayet

Osmoz_z ()

Eyvallah dostum.. Cemas alçalan üçgen formas..1.54 altına inmedikçe sorun görünmüyor. 1.67 üstüne kalıcılık sağlarsa takibe alınır gibi. Beşer şaşarız bakalim :)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Keşke alka cusan felan alaydın potansiyeli daha iyiydi

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Temel de saglam duruyor zarar azaltmış kardeşim biraz inceledim bir sonraki bilanço kar verirse tamam olur bu malum yaz günü gelebilir

Osmoz_z için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

@Can42 üst yorum

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Kaçtan aldin 11.900 destek

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Cemts gidecek zaman satilirmı hiç fiyatı 2 ye bile katlar bu saaten sonra

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Cemts tavan ki niye bozdun

0BeğenmedimŞikayet

Can42 ()

@Alton hocam seykm bakma imkanınız var mı cemts bozdum seykm aldım bugün umarım doğru yapmışımdır

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yıllık bilanço zamanı geldiğinde alka Sanko acsel pkart mazhar sahol kchol tkfen gibi kar eden şirketler yükselir böyle düşünmek lazım gerisi temel teknik en önemli durum şirketin karlılığı dir bana göre kar esen zarar etmez seykim brisa gibiler mesela zarar etmez sağlamdır lar bir onceki yil bilançosunun üstüne koyanlar anlamında dedim yoksa düşür örnek veriyorum yanlış anlaşılmasın gubretas gibi güçlü olanlar anı yükselir sonra BIST 30 a alınır sonar fiyatlar bir süre sonra normale doner daralır fiyatlar istikrarlı olarak biste bağlı olarak düşür çıkar

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Temel olarak hisse beğendiğim de 1.10 liradan alıp 1.20 lerden satmistim sonra uçtu zaten 3 ayda 5.70 ler mi ne olmuştu 2018 de ilk aldığım kegitlardandı. Sonra düştü tekrar çıktı şimdi baktım tekrar 3.91 geçerse buarasi destek Sonra 5 ve 5.77 ve 6.13 gözüküyor direnç olarak bence 7 olacak arada ki dişilerde al sat fırsatı olur anca bu zamana kadar 3 yıl oldu borsa ile ilgilenirim öğrendiğim en önemli şey dipte al tepede sat neden düşmüş neden yükselmiş araştırma yapmana bile gerek yok bazen 1 den al en az 2 misli sat yoksa burada 10 krsla işlem açılıp kapanmaz düşüncem bu yönde yatiracaksın ve bekleyecek sin önceliklj olarak bilançosunun güzel gelecegini tahmin edebilecegin hisselere yönelim yapilmalı yazın ne alır insanlar gaz alacak hali yok yaa mesele Aralık ve mart aylarinda gaz firmalarının satışı artınca kar da artıyor ocaktan marta kadar olan bilanço yani mart ayı bilançosu beklenmeli gibi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum