Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0860 23:01:01
EUR 34.9910 23:01:01
USD 32.1986 23:01:01
ALTIN ONS $2428.0450 23:01:01

Konu: gümüş gr/tl

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

GUMUS TL henuz tehlıke gecmemıs gosterıyor ama 11 mumunu ve kapanısı gormek gerek, umarım tehlıke gecmıs gorunur

Yorumlar (65)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

Gümüşte akıl vermek gibi olmasın ben şunu öğrendim zamanında fazla kâr beklememeyi @66vip de bilir gümüş terse düşürürse çok bekletiyor neyse sabret bakalım belki toparlar güzelde bir kâr elde edersin inşallah ytd

Ekono13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siptar16 ()

Sabreden her zaman kazanır ben yeri geldi 4 ay bekledim benden fazla bekleyenleri de okudum aman battım derse bir insan zaten batar illaki dönecek ama zaman zaman

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekono13 ()

Rasyo perişan etti abim 74 geçmez diye düşünüyorum 72 den başladı 80 e kadar yurudu şaşırmamak elde değil ki şuna da şaşkınım rasyo neden düşmüyor suan sıkıntı bu abim bence

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Soyle bakalım alırmı?

Fulll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fulll ()

Çin hep garanticidir çıkarken alır duşerken satar abd ters koşe yapar

Esaretci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yarın carsamba onemlı gorunuyor. sonrasında bır zırve yapmalı yoksa herkes perısan

0BeğenmedimŞikayet

Ekono13 ()

Abim kar vardı oyaladı ben de bozmadım full zarar oldu

Kimimben06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siptar16 ()

Rakam yazmak istemiyorum ben fiziki al sat yapıyordum şimdiye bakırsa zirvede satmışım 1bucuk ay on ce allah bereket versin bana yüksek geliyor fiyatlar bu arada

0BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

Ekono zarar çokmu kardeşim gümüşte

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

aynen her ıkısı ıcınde sabır. yukselıslerde herkes bılır. al sat nerden alırsan al para kazandırır, ama bu durumlarda teknık daha one cıkar.
takıp edılmelı sabırlı olunmalı

Siptar16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekono13 ()

Hele o son türü çıkar abim valla cikmazsa o son turda gümüş perişan oluruz rasyo çıkmamalı biraz olsun düşmeli

0BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

Gümüşü yukardan alanlara kötü oldu vip kardeşim inşallah yükselir yoksa çok bekletir sende biliyorsun az çok Mart ta ne olduğunu ytd

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

nakıt bıtırmeyın cumaya kadar derım

avukathanim11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siptar16 ()

Inşaallah olmaz yüksekten alan lar için ama bu iste alırken satarkende sabir ilk kural degilmi hocam

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

ıbrahım dusmuyor yorumlar anlayamadım

İBRAHİM2515 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

avukathanim11 ()

Teşekkür ederim abi. Grafik öngörüleriniz değerli. Gumus alımı da yaptım bugün. takip ediyorum. ve like tabi ki..

0BeğenmedimŞikayet

İBRAHİM2515 ()

Abi sanırım sistemsel bende sana yazmıştım görünmüyor galiba, emeğine sağlık..

0BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

5.50 altınında geleceği söyleniyor kardeşim Mart ayındaki senaryo ya benziyor diyor vip te tersi bayağı bir kötü ytd

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

zaten gumus son tur demıstım, sonrasında altın devam

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

6.02 yuvarlak yazacak olursak. orası kırılırsa kapanısta altı 5.4xx rakamlara kadar konusulabılır. umarım oyle olmaz

0BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

Ben yolladım fakat gerçekten Gümüş ün durumu hiç iyi değil vip bence bu altına yarayacak gibi ytd

0BeğenmedimŞikayet

Siptar16 ()

5.50 göz kırpıyor sana hocam

0BeğenmedimŞikayet

Siptar16 ()

Hocam aşağıya kırmamış mi destek neresi aşağıda:)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bırtane like yok grafıkte dusmedımı yoksa gerek yok grafıgemı dıyoruz:)))

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Güven değil öngörü sadece:)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Çine guvenme dusene vurur genelde cın

Esaretci için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

Gümüş yatırımcısı eğer altına geçiş yaparsa düşüşü sert olabilir geçengün bir arkadaşımla konuştum gümüş alacakmısın dedi 5.40 yada 5 den daha aşağısında alabilirim dedim seninde dediğin gibi Mart'ta gümüşten çok kişi zarar etmişti buralar gümüş için bana göre yüksek gözüküyor şimdilik ytd

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Martta nısanda yasnanlarda buna benzer seylerdı. o yuzden duzeltme bıttımı bılemıyorum, sayet bıttı ıse gelır o rakamlar ama bıtmedı ıse daha cok uzun zaman ısteyecektır

MaSaLıMm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Kapanış yüksek olur bence biraz daha. Cinliler alacaktır bide

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

saat 11 dekı mum acılısı

Nuri5 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum