Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 04:51:23
EUR 34.8238 04:51:23
USD 32.3379 04:51:23
ALTIN ONS $2301.8900 04:51:23

Konu: 66vip gr/tl altın ve gümüş

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Grafik geçmiş oyuncuların hareketlerini, volaliteyi, destek ve direnç noktalarını gösterir, bizler bu geçmişe bakarak emtianın gelecekteki hareketlerini teknık verılerle tahmınde bulunuruz.Kesinligi yoktur ancak tahminden, hisden öte teknik göstergelerle yapılan çalısmadır.

Kimse profosyonel uzman degildir burda al- sat- tut yorumlarına itibar etmeden teknik ogrenmenızı en azından kendınıze yeter derecede grafık ogrenmeyı tavsıye edebılırım.Kendi kazancınızı burda ne kım ıyı yada kotu nıyetlı olup olmadıgından emın olmadıgınız ınsanların elıne bırakmak yerınedir tavsiyem.

İYİ TATİLLER

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

nrnkrnz ()

Sizce abd alım mı yapacak yoksa satacak mı

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Şişmanlar kımden kazanacak kardesım:)

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

onları yaşayanlarada tecribeli diyoruz işde :))
allah kimseyi terse düşürmesin ama bu filmin sonunda mutlaka canı yananlar olucak özellikle trene son vagondan binenler :(

0BeğenmedimŞikayet

Ttvn ()

O zaman abd açılışını bekliyelimmi

0BeğenmedimŞikayet

Asigüzel ()

Alım İçin öneri nedir

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

gramda hala teknik olarak düşücek diyemesemde pahalı fiyatda oldugunu düşünüyorum..

Ttvn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yenı uyler cogu. yuzde 30 dusuler yasamıs yuzde 40 cıkıslar yasamamıs adam 10 kurus dusecek dersen tepkı verır tabı:)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hamd olsun bugünümüze çok yaratıcı yorumlar okuyorum haketten :)

0BeğenmedimŞikayet

Ttvn ()

Akıncı kardeş alim için tavsiyen ne bekleyeyimmi alayimmi

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

cok sukur akıncı, işibilenle fıkır alıs verısı tartısmada anlamlı oluyor. sen nasılsın kardesım

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

1 yıl süren düzeltmeler gördüm öyle herşey 1 2 haftanın içinde olup bitmiyor boyucu küpümü bu sok çıkar dedigin olsun hemen. yatırımcı psikolojii elinde malın hiç düşmeyecegini ve hep ucuz oldugunu düşünür böyle.. @66vip nasılsın dostum.

mehmetclk06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

o zaman engelle gorme yazdıklarımı kardesım ve lutfen usluba bıraz ozen

mehmetclk06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Grafıkte gosterıyor kardesım, ben duzeltme beklıyorum

Rmz75 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mehmetclk06 ()

Birakin su duzeltme laflarini 2 aydir duzeltmediyse simdi hic duzeltmez grmda 460 bile hayal bosa beklemeyin kimsede beklemesin alan aldı almayan baka kalsın

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

420 dıp rakam, o rakamı gostermesı oraya dusecegı anlamına gelmez. ama o rakamlara dogru bır duzeltme gosterıyor daha ustten de donebılır ancak ordakı asıl konu YÖN

Rmz75 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Tmam kardesım su an ızlıyorum ama alım yaparsam mutlaka yazarım
@Tarihbil

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

altyorum

incelemenizi tavsiye ederim, illa bu grafıkge gore hareket edılmesı gerekmez ama aklınızın bır kenarında bulunsun, farklı bakıslarından bakmak her zaman ıyıdır.

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Hayırlı geceler ustam Allah'a emanet olun

0BeğenmedimŞikayet

batuhann ()

Hayırlı geceler Allaha emanet ol

1BeğenmedimŞikayet

hayrr ()

Hayırlı geceler Allah cc emanet ol kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

avukathanim11 ()

Hayırlı geceler siz de Allah emanet olun..

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_2525 ()

Allaha emanet güzel dostum hayırlı geceler

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Cümleten hayırlı geceler ALLAH a emanet olun iyi tatiller görüşmek üzere.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah kardesım saolasın

batuhann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

batuhann ()

hoş geldin dostum emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@Zaza4512 eyvallah kardesım saolasın

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah @hayrr saolasın kardesım, acıklayıcı oldugunu dusunuyorum

hayrr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hayrr ()

Sağolasın eyvallah eline emeğine sağlık kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum