Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0719 13:30:22
EUR 34.7082 13:30:22
USD 32.3586 13:30:22
ALTIN ONS $2295.7350 13:30:22

Konu: Link- Usdt

Link'e artık balinalar dur demeli!

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Maney ()

ALLAH razı olsun abi fikirlerin için inşallah

turgay5252 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turgay5252 ()

şefim bu sıkıntıları burada emin ol herkes bir ara kesin yaşamıştır. Ama hayatta sevdiklerinden daha değerli bişey yok. Bizde sushi ve linkteyiz 110 tl den tersteyiz ama bekliyoruz elbet gelecektir. sadece sabır o günler geldiğinde belki de ne kadar ucuza almışız bu lınki diyeceksiniz. Hayat sevgiye aşık bırakmayın aşkınızı...

Maney için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Okan77 ()

Boyle dusunme kardesim Allah büyüktür

1BeğenmedimŞikayet

Maney ()

Acil paraya ihtiyacım yok abi ama inan insan parasının eridiğini görünce bakamadan edemiyor sürekli aklımda sürekli üzülüyorum bunalıyorum rabbim büyük rabbim ben ona sığınıyorum inşallah bi şekilde bu iştende çıkacaz

smtgnn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

atabay89 ()

Sabreden ererde bu artık sabrıda geçti farklı bir boyut bu umarım bu düşüşler balinalara göz kırpıştır gel beni al diye

Berfo21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

atabay89 ()

Zararının arttığını görünce zaten insanda kafa yapıyor 24k zararım var diye ağlarken atomda 1 ay geçti 55k zarara gülüyorum değişik bir piyasa

smtgnn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

smtgnn ()

yapacagın tek sey gülümsemek eger kac oldu acaba şimdi arttımı acaba biraz daha düştü of falan diye basında beklersen saglıgına yazık edersin suan yapabilecegin bişey var hemde cok güzel eger zarara satmayı göze almıyorsan ki bende alma derim yapacagın tek sey kardesim zor olabilir takip etmemek belki ama uzaklas ya inan bir ay sonra gel bak emirlerini gir satıs emirlerini seni tatmin edecek yerlere kapat gitsin ailenle vakit geçir eger para ihtiyacın yoksa acil

0BeğenmedimŞikayet

Maney ()

Valla bilmiyorum dostum göz göre göre paramızın eridiğini görmek beni bitiriyor (

atabay89 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

atabay89 ()

Benimde 55 bin de tek yapacağımız şey balina beylerden çok nazik şekilde ricada bulunmak galiba :)

0BeğenmedimŞikayet

Maney ()

65 bin tl ; (((

Berfo21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maney ()

Haklısın abi ama elimde değil düştükçe sinirleniyorum huzurum kalmıyor nerden girdim ki bu işlere o kadar pişmanım ki anlatamam işe gidesim çalışasım gelmiyor bi insan hayattan bıkar ya o derecedeyim artık son raddedeyim ; (((

Okan77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Okan77 ()

Dostum para sevdiklerinden onemli degil dikkat et yapma böyle

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

@Maney coinlerin de bazen mevsimleri değişiyor. Rüzgar tersine esecek bir süre sonra esmek zorunda. Bir süre ekrandan uzaklaşmak ve yatırımı unutmak lazım.

1BeğenmedimŞikayet

atabay89 ()

Bu saatten sonra hayatta satmam elimde tutarım zaten ama ticaretle uğraştığımız için anlık para gerekebiliyor umarım burdan para çekmek durumunda kalmam

legend84 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Balinaların amacı da o, satışa zorlamak. Link'in akıllı sözleşmeler ve blockchain altyapısı açısından gelecek vaadeden bir coin. En az ocağa kadar elde tutmalı.

atabay89 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Maney ()

Abi bitiyoruz vallaha umudum kalmadı artık hayata küstüm bilmiyorum ne yapıcam huzurum kalmadı etrafımdaki insanları hep tersliyorum sevdiklerimi kırıyorum elimde değil hiç bilmiyorum öyle bi çıkmaza düştüm ki sana anlatamam ; ((

0BeğenmedimŞikayet

atabay89 ()

Umudum kalmadı artık

0BeğenmedimŞikayet

İkrasya_ ()

Aynı dert atomda da var üstat yaaa

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum