Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0857 07:58:59
EUR 35.0566 07:58:59
USD 32.2663 07:58:59
ALTIN ONS $2378.9650 07:58:59

Grafiği gönderen: ALONE_EAGLE

⭐⭐ALONE_EAGLE ()
Gümüş

Merhabalar önümüzdeki hafta için olası tepki noktaları
Dirençler
28.656
28.320
28.012
27.705
27.397
27.090 (pivot)
Destekler
26.782
26.475
26.167
25.860
25.532
Pivot un üzerinde seyrediyoruz an itibariyle olumlu H4 te daralan üçgende çatal iki yol olacak hangisini tercih edecek bakalım hayırlısı YTD bol şanslar herkese

Yorumlar (75)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Cok tesekkurler hocam bilgiler icin saolun. Saygilar

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Günaydın dostum benimki biraz karışık ama sen netten yaz destek direnç hesaplama moderatör leri var dip tepe açılış kapanış değerlerini yazarak çıkartabilirsin

Ege_can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Gunaydin hocam bu yazdiginiz destek direncleri pivotu nasil ogrenebiliriz.

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Düşüşten once satmam lazım

Hamdi_ozen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hamdi_ozen ()

En kotu karar, Kararsızlıktır. Gumus 6.20 30 30. ve hatta 50 ilr 60 alim firsati dir. 50 ilw 60 biraz orta vadeye balatsaniz iyi alim girsatidir. Cok kisa bir zan icinde. Utd

Moonlight_zeynep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

? hayır 5.98 6.05 6.11 6.18 6.20 bunları gören ben 6.40 6.48 nasil aldım basiretim baglanmis demekki :))

BOSO için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Auykur ()

Evet hocam öyle olduğunu ben biliyorum fakat malumdur ki burada hemen yanlış anlaşılabiliyor bazı arkadaşlar rakam odaklı okuyor galiba ve sırf bu yorum ile okuyanlar olacaktır onun için söyledim niyetim yargılamak asla değildir saygılarımla

Keten_prens için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOSO ()

Hedeflerime giderken ben

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Aynen 70$ 100$ olucakmis 2022 de tabiki ytd :))

Ezeli_Sanat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Defalarca 6.20 i gordu hep aşağısıni bekledim en sonunda 6.40 tan aldim saka gibi :))

Hamdi_ozen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Cok az bi kârım oluyo, yukarisi gelmezmi

1BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

ne yapalım kardeşim her rakamın arkasına bir açıklamamı yazalım o 2 li bir konuşmada karşılıklı sohbet içerisinde yazılmış bir rakam..

Auykur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

6,56 kurtarmıyor mu seni...

0BeğenmedimŞikayet

Hamdi_ozen ()

Merak etme hocam, yanlız degilsiniz:)))

0BeğenmedimŞikayet

Auykur ()

@Keten_prens Hocam 7.50 rakamını yazarken usd kastediyorsunuz fakat gümüş gram fiyatı olarak da yanlış bir anlaşılmaya açık :) saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

Ezeli_Sanat ()

3-5 kilomu 5 kg için girmeye değerde beklemeye değermi :) ama artık bekliyorum hedef 2022 haziran:)

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Hocam 6.40 6.48 alımlarım, benim huyumdur hiç bir zaman ucuz almam :)) böyle bir kabiliyetim var bana has :)

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Bu yıl 3 -5 kilo ile başlarsın 2 yil a kadar satamazsan 3 kati olur belki daha fazla:)

Ezeli_Sanat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ediyorum güzel abim öyle görmene sevindim gerçekten...

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

satış fırsatı derken bu rakamın üzerinde elinde mal olan varmıdır halaki...

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

saol kardeşim sende benim için öylesin emin ol...

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynı kanaatetim, sanırım kapatır. Acaba çarşamba FED sonrası ne olur durum onu merak ediyorum

mt1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

27.25 le kapatsa iyi olur

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yorum gizleme özelliği var mı bilmiyorum ki. Belki sayfadan kaynaklı bir durum olabilir

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Alternatif çok keyfi bilir kaprise gelemem kendi söküğümü kendim dikerim sağolasın cevap için

Dolares_kar_sever için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

@marangozcu çok da tınn ne kimseyi şah ne de piyon yapmaya geldik hiç kaprise gelemem burda başka değerli insanlarda var takip listem kabarık bu olmasa da OLUR

marangozcu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dolares_kar_sever ()

Vallahi 4 ay sonra bende sayfaya girdim . Ama ben öyle biliyorum engel yaparsa yorumları görülmez hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Ezeli_Sanat ()

Bak ilk kez abartmadım:) ben kim kirli çıktı kim. :) ama yinede öyle olsun:)

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Keyfi galiba yada beğenmediği birini mi takip ettim farkında olmadan. neyse sıkıntı değil. görmesemde olur zorla güzellik...

Dolares_kar_sever için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

marangozcu ()

hocam bende de görünmüyor ama benden yedi yiyeceğini. millete 5.8ler gelecek deyip aldırmadı. sonuç ortada. 1 kişinin bile aklına girdiyse şimdiye çoktan kapatıp gitmesi lazımdı. siz onu beyni yok fikri var diye bilebilirsiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum