Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 15:36:50
EUR 34.8238 15:36:50
USD 32.3379 15:36:50
ALTIN ONS $2301.8900 15:36:50

Grafiği gönderen: Aytaç_fb41

⭐⭐⭐Aytaç_fb41 ()
Ons
Merhaba arkadaşlar, Gram altın takibinde olanlar için;

GAU/TRY Güncel Kur:466.383; 4H grafikte görünen Simetrik Üçgen Formasyonu bulunmaktadır. Yükseliş yönlü kırılma bölgesi ve trend devamı için 470.235 bölgesinin geçilmesi ve bu bölgenin kalıcı olması gerekmektedir, düşüş yönlü kırılma bölgesi 463.080'dir. Belirttiğim fiyatların kırılmasına müteakip 4H ve günlük kapanış yapması durumunda yükseliş trendli hedef 533.815 düşüş trendli hedef 400.025 seviyelerine gitmek isteyecektir. Bu formasyonda fiyatlar gitgide sıkışan bir alanda hareket eder, formasyonundan beklenen, sıkışmadan sonra fiyatların mevcut trendin yönünde hareketine devam etmesidir. Bollınger Bandı da sıkışan fiyatı desteklemektedir. Yükselen ve düşen trend çizgileri birleştirildiğinde bir simetrik üçgen şekli meydana gelir. Bu formasyonda kırılma ne tarafa olur ise trend o yönde devam eder ne tarafa kırılım olacak derseniz belirttiğim kritik fiyat bölgelerini ve destek direnç seviyelerindeki güncel hareketleri takip etmekte fayda olacaktır. Çalışma formasyon ve teknik açıdan değerlendirilmiştir, trendin DEĞİŞMEMESİ (haber durumu- extrem gelişmeler) durumunda göreceği bölgelerdir. Grafikler üzerindeki analizlerim şahsi düşüncelerimdir bu sebeple yatırım tavsiyesi olarak belirleyici değildir bunu özellikle belirtmek isterim. İşlem açmak veya kapatmak tamamen sizin tasarrufunuzdadır, destek/direnç faktörünü, oluşabilecek diğer formasyonların etkisini ve fiyata etki edebilecek haberlerin takibini yaparak işlemlerinizi değerlendirmenizde fayda var. Yaptığım analizlerden ve yorumlardan size mantıklı gelen rakamlar olur ise işlem yapar veya yapmazsınız ben alın yada satın asla demiyorum. Kesin bir şekilde yönlendirme yapan kişilerden de ayrıca uzak durmanızı tavsiye ederim. Bu sebeple değerlendirmek istediğiniz enstrümanları kendiniz belirlemeniz daha doğru olacaktır biz sadece fikirlerimizi paylaşıyoruz. Ne görüyorsak onu söylüyoruz, herkesin gönlüne göre olması temennisi ile bol kazançlar dilerim saygılar.

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Teşekkürler sayın İplikçi.

İplikçi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Ağzına sağlık hocam

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ferdi_57 ()

Yaşantımda bir sorun yok abi şükürler olsun.
Korkmuyorsan sen al. Hayırlı olsun abi sana.

MoneyHoney için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MoneyHoney ()

Sen de korkmak için geldin galiba dünyaya. Korku endişe güvensizlik. Hayat böyle yaşanmaz yahu. Demek ki bundan zevk alıyorsun.

Ferdi_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Varolun sayın Tonikli teşekkür ederim saygılar.

Tonikli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tonikli ()

Ağzına sağlık hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Ferdi_57 ()

Ben korkuyorum bu fiyatlardan:)

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Aynen ben de öyle bekliyorum kardeşim ... 400 olması için ONS 1780 , dolar ise 7 lira olması lazım ... Nasip diyelim

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kapanış 470yaparsa sende atlarsin trene kardeşim

Ferdi_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ferdi_57 ()

İnşaALLAH öyle olur abi. Sevinelim hep beraber.

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Önce 533olsun sonra 400 demi:))

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Bafralı bununla ilgili net birşey matematik herhangi bir kural yok fiyat veya bu olur diyemeyiz. Ayrıca eş zamanlı yükselmediği durumlarda olabiliyor.

BaFRaLıı55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Haklısın hocam öyle olacak...

Keten_prens için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Teşekkür ederim sayın Vedat bol kazançlar dilerim saygılar.

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Hocam çok güzel bir çalışmat

1BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

aytaç kardeşim tahsini dikkate alma kendinide üzme ben çok uğraştım yol alamadım kendisini ikna edemedim...

0BeğenmedimŞikayet

BaFRaLıı55 ()

Hocam bisey soraabilirmiym altin ons 2500 oldugunda gümüşün degeri ney olur acaba tl olarak

1BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Emeğine sağlık @Aytaç_fb41 hocam çok teşekkür ederim...

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Bunlar yaptığım şeyler tahsin grafiklerini bekliyoruz :)

Tahsin_34_36 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Şu konuda seni uyarmak istiyorum, hiçbir teknik bilgi, teknik veri teknik çalışma %100 kesin değildir bunu asla söyleyemezsin bunu öncelikle kabul et herşeyin yol haritasını veririm söyle kesin bilgiler bende demen yanlış, bu durumda senin trilyonluk olman gerekiyor baksana sende herşey garanti... İkincisi temel analizi de gereklidir doğru harmanlayan ve takip edebilen başarılı yatırım yapar. Onsun yükseleceğini de farklı zaman oluşumunda aynı analizimde zaten yazmışım gördüğüm formasyonu belirtmişim

*Günlükte 1973.75 yükseliş yönlü, 1924.60 düşüş yönlü kırılma bölgesi olan simetrik üçgen görünüyor 1973.75 yükseliş yönlü kırılma gerçekleşir ise hedef 2193.50 bölgesi 1924.60 düşüş yönlü kırılma gerçekleşir ise hedef 1725.00 bölgelerine gitmek isteyebilir…

https://altin.in/bildirim

Neyse güzel kardeşim sen algoritma ile robotlara işlem yaptırısın bizde bilgimiz, tecrübemizle formasyon okumaya, indikatör değerlendirmeye doğru şekilde insanlara faydalı olmaya çalışırız sana tavsiyem hiçbir zaman kesin konuşmamandır yine söylüyorum hiçbir teknik bilgi, teknik veri teknik çalışma %100 kesin değildir.

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Doğru tektir kardeşim sonuçta faydalı olabiliyorsak gerisi önemli değil çalışmalarımda %95 gerçekleşmekte ben insanlara zamanım yettiğince vrebildiğimin en iyisini vermeye çalışıyorum ... Algoratimik sen paylaşta öğrenelim senden...

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Bu dediğini herkes biliyor, ons yükselir dolar düşer gram düşer yada yaty seyreder, ons düşer doalr düşer gram zaten düşer, dolar yükselir ons düşer gram yine yükselir yada yatay seyreder bu kolerasyon denkleştirmelerini çoğaltabilirim dolar 15 kuruş yükselmiş grama etkisi hiç olmazsa yatayda tutmaya yardım eder bumu yani teknik yorumunuz... Ayrıca dolar 7.47 oldu şimdi nereye gidecek onuda söyleyin madem yüksemeler devam edecekmiş ya nereye gelecek mesela 7,50-7,55-7,60-7,65 bunlardan birimi? Boş yorum yapmayı bırak...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum