Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 10:18:56
EUR 35.0026 10:18:56
USD 32.5978 10:18:56
ALTIN ONS $2339.5750 10:18:56

Grafiği gönderen: The_RePaN

⭐⭐The_RePaN ()
Gümüş

gümüş gram günlükte parabolik sara göre al seviyesinde momentum ise ons gümüşe göre daha olumlu duruyor gümüş gram tl de alıcıların yoğun olacağı bölge 6.05 ile 6.53 aralığıdır. bu bölgede her düşüşü alımla karalayacaklardır.. 6.53 üzeri günlük kapanış ise alıcıları daha da güçlendirir kanaatindeyim ytd
ons gümüşte ise günlükte parabolik sarda hala al pozisyonununsa ancak momentinde biraz zayıflık mevcut bilindiği gibi.26.00 destek üstünde tutunduğu sürece yukarı yönlü ataklar gelecektir 27.600 üstünde günlük kapanışlar ile bizi 28.500$ kadar yükselişler gelebilir saatlikte ise Ons Gümüşte 27.10 Altın da saatlik kapanışlarla geri çekilme devam eder .. 26.64 ve 25.08 destekler..ytd

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

4BeğenmedimŞikayet

teamyankee ()

@GümüşTüccarı dostum dün gece profilime baktığımda istifa eden ve site üyelikleri iptal edilen 25 üyeyi engellememin artık bir anlamı olmadığı için engellerini kaldırdım. :D

Benden gümüş ile ilgili yorum isteyen varsa GümüşTüccarı her gün yeterince bilgi paylaşıyor onu takip etseniz ve soru sorarsanız kafanızda soru işareti kalmaz.

GümüşTüccarı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kommegene ()

vala hocam pek giremiyorum bu aralar ondan sen ne yapıyorsun nasısın

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Teşekkür ederim değerli dostum @Analitik biraz öyle oldu ama kurulum olursa sert olur hayırlısı diyelim bu ara değerli arkadaşlar bir gidiyor inşallah bu böyle devam etmez .. @es_ank ben teşekkür ederim sn @ALONE_EAGLE seni unutmadık @DOGANbey42 en kısa zamanda görüşmek dileğiyle

Analitik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Erdalyanki ()

Emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Eymm ()

Yıldızı yeni gördüm hayırlı olsun yakışır:)

0BeğenmedimŞikayet

yyemliha ()

Allah razı olsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Emeklerinize saglik teşekkürler ederim

1BeğenmedimŞikayet

Biricik ()

Emeğine sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

Yeşim35 ()

Sayın @The_RePaN hocam çok açıklayıcı , aydınlatıcı , anlaşılır bir çalışma olmuş. Elinize , Emeğinize ve yüreğinize sağlık.
Saygılar.

4BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Cümleten teşekkür iadesi ederim @GümüşTüccarı @BossVurguncu @Lâ_Edrii @meyafarkin @Hamdi_ozen .. @Kommegene nerdesin ses seda yok

Lâ_Edrii için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Analitik ()

Elinize, emeğinize sağlık.
Direnç çok güçlendi, en büyük endişem bu.

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Teşekkür ederim hocam

1BeğenmedimŞikayet

GümüşTüccarı ()

:)) Bastacisin hemsom.

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Kaynamışsam iyi pişmişim demek biraz da latife olsun :)) moral olsun

GümüşTüccarı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lâ_Edrii ()

Elinize sağlık sayın Repan, çok aydınlatıcı bir çalışma...

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Estağfurullah kardeşim değerli yorumların ve sabırlı telkinlerin için ayrıca teşekkür ederim

meyafarkin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

GümüşTüccarı ()

Ustad arada kaynamissin:)
Eline emegine yuregine saglik.

0BeğenmedimŞikayet

meyafarkin ()

Güven veren biri olduğun ortada

1BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Teşekkürler hocam gümüs gercekten biktirdi usandirdi

1BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Çok teşekkür ederim. Elinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Tesekkurler abi

1BeğenmedimŞikayet

BAŞKENT_EFESİ ()

Eline sağlık @The_RePaN

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum