Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0698 20:46:31
EUR 34.7402 20:46:31
USD 32.4513 20:46:31
ALTIN ONS $2338.5700 20:46:31

Konu: Böyle bir şey olabilir mi? Lütfen olsun çünkü.

$Yigit$ ()
Gümüş

Yorumlar (117)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Alabora olmayı bekleyen tekne gibi:))

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Yazdıklarım orta digerlerinin
Yazılarını okuyun ben görünce yazdım
Sordum neden böyle senın sayfanın
Yazılarını paylaşim yapmiş lar görmüşsündür

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Para verip gunahimi alin desem almaz kimse bedavaya iyi olmus hakkimda kotu soyleyen herkese ah ederim iki yakalari bir araya gelmesin ben zarara sattirmadim 6.82 d
Geldiginde bundan sonra gümüşüne sahip cik demem satista serbestdiniz dedim asla hakkimi helal etmem iftira atana

İMAJ_MUTFAK_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Ben yine güzel düşündüm siz digerlerinin yazılarını okuyun
Kimseye iftira atmam

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Allah iftitanizda boğsun ben zararda satmayin gümüşüne sahip cik demedimmi 6.82 geldiğinde artik yazmayacagim bundan sonra satışta serbestsiniz dedim kisa zaman icin borsaya gectim millete ben borsada vurkac yapip donecegim sizdemi borsaya gelin deseydim

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

İnsanlar ona uymasin diye burada bazı şeyleri açmamız lazım çünkü üye olmadan da burada takip eden insanlar var bende aylarca üye olmadan takip ettim sizde oylesinizdir bu insan insanları zarara uğrattı ve yalanlar söyledi göz yummakta bence büyük günahtır

1BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Senin gördügün bana like yapabilirmisin rica etsem

Sinasi55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Bilmiyorum sadece soruyorum
Doğru olmayan birşey gördüğünüzde veya işittiğinizde, insanların heybeti, hakkı söylemekten sizi alıkoymasın Allaha siginirim
Allah bildigi gibi yapsın derim
Sizin dediginiz gibiyse çok insanın
Vebalini Aldi o vebal ona günah olarak yeter hanı diyor ya
DOS İSTERSEN ALLAH YETER
DÜŞMAN İSTERSEN NEFİS YETER
NASİHAT İSTERSEN ÖLÜM YETER

Hasan_3444 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kpln63 ()

Peh peh peh. Dua mı :D

ahmetcann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

taners ()

Dolarda almış dolar düştü diye yok herhalde

0BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

Kendisi yazdı ben gördüm o yüzden yazdım iftira ne atıcam bak dediği kişinin profilinde yorumlara herşey yazmakta burda yazılanları herkes görüyor

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Konuyu biliyomusunuz veya yazdıklarına baktınız mı burada bissuru kişiyi terste bıraktı kaynak yazdıkları ve gördüklerimiz şizofreni değilim hayali şeyler söylemiyorum kimsenin de ahını aldığım yok herşey ortada

0BeğenmedimŞikayet

ahmetcann ()

bana 8 dede satmam uzun vadeye geçtim 10 12 de hanca satarım dedi :) birde 5.50 gelicek diyince demedini bırakmadı milleti saldı üstümüze :) şimdi dua ediyormuş terste kalanlara kendi sayesinde herkes terste kaldı

kpln63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

İftirami yazdıklarını okuyun bence

0BeğenmedimŞikayet

kpln63 ()

Bende anlamadım ne iş hocam. Herkes alıır satarr tabi ki ben işin kesin konuşulmasına takılıyorum. Ne vatanseverler serpiller gördük 8 dedi illa. Ben uzun vadeciyim acelem yok. Ama kanıp zarar edenleri ne yapmalı. Yazık ya yazıkk!

0BeğenmedimŞikayet

Alixyz ()

Iste etki birakiyorlar bilincaltindan..

0BeğenmedimŞikayet

ahmetcann ()

hocam herkesin kendisine bırakılmalı karar dinleyenler daha suçlu ne hikmetse düşüş öncesi herkes satmış 6.50 den herkese bildirim geldi galiba o an hayali al sat yapıyorlar 8 e kadar satmıcam diyip sattım borsaya geçtim demek te

kpln63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

İftira kötü birsey kaynak varmı sen nerden biliyorsun kım söyledi

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Kazancı nedır neden böyle yaptı
Menfaatı varsa tamam diyecem açikla
Sen neden yanı sen nerden biliyorsun
İftira çok kötü birsey biliyorsun demi kulaktan Duma olmasın kaynak varmı?

Sinasi55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Aslında çoğu kişi pek bişey bilmiyor sadece hislerle tahmin yapıyor burda bence sadece fikir alışverişi almak belki görüş bütünlüğü sağlamak daha mantıklı yatırımlarda kimseyle beraber hareket etmemek gerekiyor Allah'a şükür kimseyle beraber alım satım yapmam ama yapan çok insan var ve burda kimin iyi kimin kötü olduğunu kimse bilemez .. görüşlerine fikirlerine sohbetine değer verdiğimiz insanlarla sadece fikir alışverişi yapmak daha doğru

Alixyz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kpln63 ()

Büyük vebal. Bari kesin konuşmasaydı. Dua edip duruyor kendileri terste olanlar için. Bu ne yaman çelişki!

1BeğenmedimŞikayet

Alixyz ()

Dusuncede bekleyin almayin daha da dusecek diyen sebekede var sanki

1BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Bence başkalarının zarar etmesi için çabalıyor .. şeytan diyelim veya farklı bişey ne yakistirirsaniz artık

0BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

Borsaya geçmiş o gümüşüme dokunma dokunma diye verdi hepimize ayarı ;)

1BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Neden öyle yaptı bu serpil şebeke diyorlar
Şimdide ortalikta yok
Yükselince geliyor düşünce kayboluyor Anlamadim

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Ona bişey olmaz şeytan cunki ...

Wanga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Wanga ()

Verdi insanlara zararı çekti gitti inşallah batar da aklı başına gelir

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Zarardan başka bisey değil emin ol

Wanga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Çok varda Allah ıslah etsin diyecek bişi yok

Ferhat_Ankara için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum