Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0750 22:44:47
EUR 34.9452 22:44:47
USD 32.4852 22:44:47
ALTIN ONS $2334.3500 22:44:47

Grafiği gönderen: super_conqueror

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Turgay3461 ()

Ya işine bak ya canımı sıkma benim

mt1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Direnç 19 anlaman kıtmı senin? dün nasıl direnç 26.6 geldi dedim buda öyle bilmiyosan yazma. bugünde 25.35 gelebilir alım yeri

Turgay3461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Turgay3461 ()

19 dolar Gelecek ne demek ya? sen kahinmisin nerden biliyosun? vahimi indi sana? ben gümüş 7 8 diyenleride eleştiriyorum evet pek bi bildim yok ama burda atıp tutmuyorum sizin gibi milleti galyana getirmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Anlayışı kıt olmayan kardeş;17.6,19.35,21.55 destek 32.45,34.15, 35,7 direnç noktaları
Anlatmak istediğim alım yerleri kısadan yazınca uzun vade sürekli 19 olcak anlarsın tabi. bizde biliyoz 35 ler gelicek al sat noktalarını söylemek istedim kısaca hemen yok 19 mu olurmuş falan filan zaten öyle diyen yok

PesimisTr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Tam da adamına söylüyorsun :)

-1BeğenmedimŞikayet

Turgay3461 ()

Arkadaş lar grafiklere pek itimat etmeyin çünkü dolar yükseliyor destek ve dirençlerin hiçbiri çalışmaz bu saatten sonra

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Beklemeye devam et önce yatırım ysptığın şeyin iniş çıkışlarını öğren sonra karşılık ver. burda herkes maşsallah hangi seviyeden alırsa alsın hep 7-8 hayallerinde otur aç bir grafiğe bak destek dirençlerde nereye inip çıkıyor desteğe indiği zaman aaa neden düşüyo ah vah edip boşu boşuna dövünen mi ararsın havaya bakıp boş yorumlar yazmaktan başka muhabbet yok. orta vadede 19$ gelicek bilmiyosan araştır orta vade ne demek ona da bi bak zahmet olmazsa gerçi burda herkes hoca 3k gümüş aldımı

1BeğenmedimŞikayet

PesimisTr ()

Uzun vade 17 de değil 18 de vayy seni teknik adam . 17.6 hee orta uzun vadede senii bulacamm ; ) buraya birgün senin için not düşerim.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

27 üstü gelsin beklemem hocam, ama hiç iyi durmuyor. 6.50 üstü tutunamadı

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

6.50 imkan verirmi, satış için. Gümüş ons düzeltme nereye kadar yapar. 25.80 altı mı bekliyorsunuz

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

27 üstü atarsa 28.4 fazla bişey bekleme. eylülde bozduracağın şeyi gümüşe bağlaman hata ev alacaksın diye 35 mi bekliyon gelmesi mi gerekir bu yüzden

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Turgay3461 ()

Şu an herkes gümüşe yatirım yapmış vekliyor sen 17 19 dolarlardan bahsediyosun milletin kafasini karistiriyosun kendinize saklayin kardesim birakin bu isleri

0BeğenmedimŞikayet

Akireb ()

O hayal edemediğim yer tahmininiz aşağı yukarı kaç dolardır acaba

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

2021 de görüşürüz.

ibonline için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Orta vade 19$ lar uzun vade 17.6 lar görülebilir

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

gümüş ons 60 olsa. dolarda 8 olsa sen hesapla.

Ottoman_Empire_2929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bitmedigini düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

3 yıl önce ben bu kadar olumlu degildim. ama takip ettigim bazı analist ve teknikçiler benim fikrimi degiştirdiler.

_ONEOL_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ibonline ()

kim öle kim kala

0BeğenmedimŞikayet

Ottoman_Empire_2929 ()

En fazla TL bazlı kaç olur

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

3 yıl öncede böyle diyorduk kimse inanmıyordu :):))

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

3 yıl sonra gümüş hayal edemeyecegin yerlerde olacak.

Akireb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam sizce gümüşte düzeltme bitti mi, iki ay 7 bekliyorum, 6.85 ten satış yapmadım. 6.50 üstü atamazsa tekrar aşağa mı iner. Güven vermiyor son zamanlarda. Eylülde ev için bozdurma lazım

0BeğenmedimŞikayet

Akireb ()

3 yıl sonra bozucam hocam ev hayalim var kademeli kendimce yüklü aldım sadece korkum 3 yıl sonra buralarda geziniyor olmak al sat yapmıyorum acemiyim

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Şöyle söyleyeim. Ali ankara gidecek diyorum. Ama eskişehir üzerinden gidecegi tahmin ediyorum. O BOLU ÜZERİNDEN GİDİYOR. ARADAKİ FARK BU.

kompocyo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bayramıda gösterecek. Az sabır edin. Bu iş bugün al yarın satla olmaz :)

Akireb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

:)bilmiyordum.

BAŞKENT_EFESİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kompocyo ()

Üstat sabahtan beri yorumlarınıza bakıyorum hatta insanlar panik oluyor diyede uyarmıştım 1920 altı sert hareketler olur dediniz olmadı 1910 altı ipler kopar dediniz aşağıda indi iplerde kopma yok şimdide asagi kayacak diyorsunuz izliyorum sadece.

0BeğenmedimŞikayet

Akireb ()

Sizi severek takip ediyorum hocam grafikler için elinize sağlık yalnız bu gümüş ne şelaleci lere nede fişekçilere arifeyi gösterip bayramı göstermiyor :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum