Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0704 16:15:44
EUR 34.8781 16:15:44
USD 32.5605 16:15:44
ALTIN ONS $2315.0300 16:15:44

Grafiği gönderen: super_conqueror

böyle zamanlarda risk kişiye ait.burada herkes görüşünü ortaya koyuyor.ama o görüşün arka planı çok önemli.iş yine siz'de bitiyor.iki tane destek hattı kırıldı.tuzakda olabilir bilmiyoruz.ama bir destek hattı kırılıyorsa orada ısrarcı olmamak gerekiyor.

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

HammerSickle ()

Hocam önceleri onların niyeti düşürmeydi belki çoğunu silkelerim diye bizimkiler uyanmış silkelediklerinde altan almaya devam ediyor o yüzden daha fazla silkeleme yapamıyorlar ytd :)))

1zor için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

1zor ()

Ben zaten 4 ler 5 ler gelsin demedim alım fırsatı bekliyorum siz nasıl yükselsin tersten kurtulayım diyorsunuz ben size kızmıyorsam alım fırsatı bekleyenlere de saygılı olmalıyız

Trabzonlu_Mimariçe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

2-3 defa çıktı o da 1 ay terste beklediğine o kadar da değmiyorsa bekliyorsunuz haliyle. 5.50 ye düştü hatırlatırım ne kadar daha düşmesini bekliyordunuz ki?

0BeğenmedimŞikayet

1zor ()

Kötü söz sahibine aittir sahibini bulur merak etme

Gauss35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

hayır öyle birşey aramayalım.

Ercan1988 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

1zor ()

Milyonlarca defada 6.80 lerden satış fırsatı geldi sizde satsaydınız terste kalmadaydınız. ayrıca herkesin beklentisi farklı olur olmaz bilemem saygı duyalım lütfen burası tartışma sağa sola saldırma platformu değil yatırımımızda yön bulmaya çalışma platformu..

Trabzonlu_Mimariçe için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

silairahim ()

Halil abi ons nereye kadar düşer?

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ercan1988 ()

Hocam bu grafikte ters fincan gibi duruyor düşüş olabilir gibi anlamam ama sayenizde birşeyler kapmaya çalışıyoruz

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

a selam. düşüşün devam edecegini düşünüyorum.

CcCmetehanCcC için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hayır malesef yok.

babaalo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

milyon defa düştü o oranlardan almadıysan, bence sen almayacan o yzden düşsün falan deme. Terste kalmaktan da bıktık zaten.

0BeğenmedimŞikayet

Ycl_76 ()

Başkan daha nekadar düşecek yapma :))) biyerlerden kademeli almaya başla işte degerli hocalar var

1BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

halil abi sinus dalgası ile çalışman varmı

0BeğenmedimŞikayet

54sakarya ()

Eyvah eyvah :)

Gauss35 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Gauss35 ()

ins her zaman full tl de kalirsin

1BeğenmedimŞikayet

CcCmetehanCcC ()

Selamın aleyküm hocam nasılsın altın onsda düşüş trendi devam edermi teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

1zor ()

İnş düşer Hocam ben ful TL deyim:((

Ycl_76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ycl_76 ()

Hocam bu grafiye göre 1960 lara tepki sonrasında düşüşmü olacak ?

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Aynen. Bende altına geçmek için düşmesini bekliyorum. Düşmezsede sıkıntı yok zaten full dolardayım :)

-1BeğenmedimŞikayet

1zor ()

Elinde gümüşü olan arkadaşları üzmek değil amacım alttan bizde alalım hep beraber sizin 37 dolarlara çıkalım istiyorum inş çalışır diyorum o yüzden:))

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

o da çalışmaz sa :)

0BeğenmedimŞikayet

1zor ()

Hocam tebrikler bu grafik çalışıyor gibi ...

0BeğenmedimŞikayet

kerimcan226 ()

teşekkür ederim hocam.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet. Çunku düzeltmenin bittigini düşünmüyorum. O yüzden her yükselişi satış fırsatı olarak düşünüyorum.

kerimcan226 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

23 onsa düşecekmi yani o zaman suanki dolar kuruyla 5.53 mü bekliyorsunuz?

kerimcan226 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kerimcan226 ()

hocam ya öyle ya böyle her şartta bir aşağı var görünüyor diye anlıyorum bilmiyorum doğrumu anlıyorum!

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Yada böyle bir üçgen...

cesurIstanbul için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

cesurIstanbul ()

emek ve takip isteyen bir teknik evet, sağolun, inşallah çözmeyi başarırım.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Kafayı yemeszin İnşallah :)
Rica ederim. Olabilir. Çunku düzeltmeler üçgenle başlamazlar ama üçgenle biterler.

cesurIstanbul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cesurIstanbul ()

Hocam, siyah abc arası bölge genişleyen üçgen midir? Elliot öğrenmeye yeni başladım, teşekkürler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum