Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 13:39:12
EUR 34.9638 13:39:12
USD 32.5558 13:39:12
ALTIN ONS $2347.2850 13:39:12

Grafiği gönderen: CoDeX©

Günaydın değerli dostlar..

BTC 7 hafta sonra 11.000$'ın Altın a düşmüş olması tüm piyasayı maalesef aşağı çekmiş durumda.. 2 gün öncesine kadar piyasada her şey akışında gidiyordu.. Bazı altlardaki artışlar bile heyecanlandırmaya devam ederken KRAL btc emin adımlarla yükseliş hareketini surdurmesiydi ve 2 gün önce buradaki arkadaşlara kızdım BTC 2 gün üst üste 11.800$ üstünde kapatması gerektiğini belirttim.. Şuan bu piyasada manipülasyon üzerine kurulduğu için herseyin mümkün olacağını unutmayalim.. Bithumb'ın polis baskını ile her şey tepetaklak olmusa benziyor.. BTC bu düşüş esnasında bugün gözüken 9987.86$'a kadar gerilemiş görünüyor.. Her ne kadar boğalar bu bölgede seviye olarak toparlasada BTC 2 gün içinde BİTSTAMP'a göre 12065.82$'dan 9987.86$ bandına gerilemis olduğudur..

Aylar önce CME'deki GAP boşluğundan söz etmiştim bu boşluk şayet doldurulmak istenilirse öyle veya böyle doldurulur zaman gözetmeksizin sadece zamanı bilinemiyor, kestirilemiyor diye belirtmiştim şimdi o seviyeye çok yaklaşmış durumdayız o seviye ise (9.625$-9.900$) civari arasında.. BTC buraya kadar gelmişken bu boşluklar doldurmak istenecektir.. Bu boşlukları tüm balinalar biliyor değerli dostlar herkesin bütün yığılı emirleri orada olabilir lakin bu seviyeden yukarı sekerse ne ala şayet 9.500$ seviyesinin altına getirirlerse ayılar düşüşü daha da derinleştirebilir.. Şuan günlükte EMA200 9.650$ seviyesinde bu seviyeye dikkat edelim derim.. Bazen grafiklerin bile çöp olacağı zaman olabiliyor ve şuan bu zaman dilimindeyiz ama elimizden geldiği kadar biz yine de grafik ışığında kendimize nasıl bir yol cizebiliriz dersek şayet,

BTC çok önemli destekleri kırdı ve son düşüşün düzeltmesi olarak %de 23.6 FiB geri çekilme seviyesi, dün en üst seviye olarak 11477.35$'dan 9987.86$'a düşürüldü ve direnç olarak hareket etmek için bu seviye 10.340$ seviyesi kısacası düz hesap 10.350$'dir.. Bir sonraki kilit direnç, 10.500$ bollinger ortabandi ve grafiktede görülen 0.382 FİB 10556.85$ buradaki kapanislara odaklanmak gerekir ve bu seviyelerin üstüne atamadığı ve kapanışlar yapmadığı sürece tehlikenin devam edeceği anlamı taşıyacaktır.. Ana direnç şu anda 10.800$ seviyesinin yakınlarinda kısacası birazda grafikte ki FİB seviyelerine göre hareket etmemiz olacaktır..

Ayrıca, BTC'nin şuanki saatlik akışında 10.750$'a yakın dirençle oluşan önemli bir düşüş eğilim çizgisinin oluşumu mevcuttur şayet 10.500$-10.550$ bölgesi ve seviyeleri ele geçirilirse BTC yoluna devam edecektir.. BTC bu bölgeyi kisacasi 10.000$-10.500$'lık direnci geçemez ve zorlanırsa, düşmeye devam edecek olmasidir.. Boğalar için ilk destek bollinger altbandi 10.030$ ve psikolojik seviye 10.000$ seviyesidir.. Fazla da birşey demeye gerek olduğunu sanmıyorum terste kalan tüm değerli dostlara geçmiş olsun, kolay gelsin ve şu zamanda ekran kapatmak ve sevdiklerinize vakit ayırmak dileğiyle herkese işlerinde kolay gelsin ve bol kazançlar dilerim..

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Arasparanqo33 ()

Evet hocam zarar ciksin bidaha bulasmycm tsk ederim

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omer_3838 ()

Eyvallah üstadım eline emeğine sağlık

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

ATOM günlükte 50 MA gibi önemli bir seviyeyi kırmış durumda bu seviyenin üstünde kapanışlar yapmasi öncelikle o seviyede 5.34$ ve sonrasında ise günlükte 6.80$ seviyesinde tutunursa şayet en son test ettiği seviyeye doğru yani 8.87$'a doğru gitmesi olacaktır.. En düşük son seansta 4.50$ seviyesi ve dünkü en yüksek 6.74$ seviyesi göze çarpıyor burada şimdi önemli olan BTC'nin öncelik 10.350$'da tutunması ve ardından günlük MA100 10.250$ aşağı yönlü kırılırsa BTC'nin aşağıdaki GAP'i doldurması da beklenebilir.. Saatlik görünümde ise 5.34$ seviyesine tutunursa 5.62$-5.88$ en yakın dirençler sonrasında ise 5.96$-6.64$ ve 7.06$ gibi görüyorsun çok önemli dirençler var kısa vade de çok birşey beklenilmemesi gerekir.. BTC 10.500$-10.550$ bölgesinde günlük hatta haftalık kapanışlar yapması beklemeli ve yapamazsa zararın çok büyük ise beklemen uygun gibi görünüyor başka çare yok gibi ve bu işte sabır gerçekten en önemli 1. kural ve ekranı bazen kapatmak gerekir.. Psikolojini bozar ekrana hep bakmak ve uzak kalmani tavsiye ederim aile ve sevdiklerinize zaman ayirman tavsiyemdir zararı cikardigin an istersen bir daha bulasmamak senin icin sanırım en iyi tercih olmalıdır diye düşünüyorum, bol kazançlar..

Arasparanqo33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Arasparanqo33 ()

Hocam mrb uzun vadede atom yükselir mi yoksa zararimizi kabul edip cekilelimmi ne dersiniz

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Hayırlı Cumalar değerli kardeşim geçmiş olsun içeriye tikmislar geldim ziyarete ama yakının olmadığım için almadılar.. :)

Bufalo3461 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Şimdilik trend döndü gibi ama gün kapanışına odaklanmak gerekir ve 10.550$ seviyesinde günlük kapanışlar yaparsa yükselişin devamı niteliğinde olması beklenebilir.. Günlükte 100 MA ise 10.250$ seviyesi önemli günlük kapanislar yaparsa bu seviyenin altında GAP'i doldurmaya gidebilir ve o risk hala var.. Risk yoksa kazançta yoktur kardeşim, bol kazançlar ve hayırlı cumalar..

H2R için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bufalo3461 ()

Hocam hayırlı Cumalar

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Marketcap'te TETHER ile XRP arasında 2 milyar dolara yakın bir ara var fark oluşmuş kapatmak için ugrasacaktir.. XRP şuan ki görünümde BTC'nin aşağı salınımıyla birlikte, 0.23800$'i görmüş ve şuan BTC'ye odaklı yükselişler sergiliyor ve önünde saatlikte 0.26700$-0.27500$-0.27700$ ve özellikle günlükte 0.28500$ seviyesinde kapanışlar yaparsa en son test ettiği seviyeye yani 2 gün önce ki 0.30400$ ilk hedeftir.. Zaten devamında ise 0.31500$ ve 2'li tepe 0.32600$ civarinda red yemiş bu bölgeyi geçerse yükselişin devamı gelecektir.. 0.23800$ seviyesini aşağı yönlü kirarsa şayet günlükte 100 MA 0.22900$ destektir bu seviye yaklaşık haftalıkta da kırılmaması gereken bir seviye olmasıdır.. XRP bu bir bakarsın direnç felan dinlemez uçar gider ve biraz değil bayağı sabır sınar bilgine..

omer_3838 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omer_3838 ()

Üstadım akşam biraz xrp aldım. Son yorumlarında göremedim. Nasıl bir beklentim var Ripple da

0BeğenmedimŞikayet

omer_3838 ()

Fark ettim üstadım. Sattım ama ordan yüklü trx e girdim alım yerim güzeldi. Çok şükür birşeyler getirdi

0BeğenmedimŞikayet

BeyazKuzgun ()

Allahtan nakite ayırdığım param var onunla idare ederim çıkana kadar :)

0BeğenmedimŞikayet

BeyazKuzgun ()

Evet haklısınız bir nebze alıştık diyelim

denizci26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

H2R ()

Hayırlı cumalar kardeşim son 15 gun nakitteydim tesadüf dun aldım alttan baya düştü inşallah gol yemeyiz

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Hayırlı Cumalar Ömer senin BNB'de tam direnci kırmıştı ki BTC'nin hışmına uğradı neyse o verdiğim seviyeleri satmadiysan takibe devam edebilirsin, bol kazançlar..

omer_3838 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

Artik ethereum 590 olmadan cikmam duserse dussun

1BeğenmedimŞikayet

omer_3838 ()

Üstadım nasılsın hayırlı cumalar. Bir gittin piyasa perişan oldu :)

0BeğenmedimŞikayet

denizci26 ()

Ben 12 martta bütün aldiklarimi korkuyla sattım. Müthiş zarar ettim. Sonra yükseldikçe korkudan alamadim. Satmasaydim. Kardaydim. Zamanı olan beklesin terste ise, gerçekten zor durum. Birikimin gozunun önünde eriyor. Sabır en büyük ilaç.

BeyazKuzgun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bak keyfine dostum hatta arada bak hiç sıkma canını ve parçalı kademeli her zaman alımlar ve sepet yapmak uygun olduğunu bil yeter..

1BeğenmedimŞikayet

BeyazKuzgun ()

Mart ayında 3k lara düştü zararına sattım 1 ay sonra kendi çıktı ellemesem zararım yoktu şuan da öyle satmıyorum ekranı kapattım foruma bakıyorum sadece sinir bozucu bir durum cidden

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Hayırlı Cumalar kardeşim tşk ederim, bu piyasa sabrı ve azmi öğretir kişiye, Rabbim herkesten razı olsun kardeşim, Allah sabredenlerle beraberdir, bol kazançlar

Efsn_efm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Efsn_efm ()

CoDeX kardeşim sana ne kadar teşekkür etsek azdır can dostum Cumaların mübarek olsun Allah senden razı olsun her zaman seni takip ederim güzel insansın vesselam

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

BTC piyasa hakimiyeti hala BTC'de bunu bilerekten altkoin alırken mutlaka BTC'yi takip etmemiz gerekir terse düşersek ya bekleyeceğiz sabredecegiz, ya da zararına satış, ya da alttan ekleme yaparak ortalamayı düşürmeye gayret edeceğiz şuan başka seçenek yok gibi grafiklerde biryere kadar diyorsun tamam eyvallah ama yol gösterici olarak başka ne yapabiliriz o zaman kısa al sat yaparak destek/direnç babında kafamızın rahat olması için sadece buna odaklanmak ve strateji olarak kısa al sat yapacağız yoksa önümüzü görmemiz gercekten zor..

0BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

hocam hakkını helal et,
şuna inanki ben artniyetle yazmadım

şu sebeple yazdım
böyle zamanlarda sizlere daha çok ihtiyaç olduğu için,

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Takip ediyorum şu an

Revan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BeyazKuzgun ()

Hocam bu grafikler hiç bir işe yaramıyor bunu net anladım kimse de bilemez 2 gün önce herşey iyiydi %80 matic girdik yükselicek dedik pat düştü 2k zarar elbet çıkacaktır da bizim gibi insanlar sadece piyon 9k seviyelerde ciddi alımlar bekliyor belli ki tombul parmaklar para kazanmak istiyor biz de sadece bekleriz başka birşey yapamayız.

0BeğenmedimŞikayet

beliz0207 ()

Tesekkurler hocam, ellerinize saglik..

8BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dostum ben 3 seneden beri bu platformdayim BTC'nin ayı sezonunda bile sayfaya birsürü yorumlar yazmisimdir kimse yazmazken sayfayı baştan aşağı bilgilendirmisimdir illa okuyan olmuştur, ama dün gözüme çarptı ve senin dünkü söylediğin düşüşte @Blacksin ve @CoDeX© düşüşlerde neden yok diye çünkü bazı arkadaşlar burada defalarca aynı şeyi yazıyor olmamıza rağmen hatta sana en son grafik bile atmıştım çok uzun diye okumuyorsun artık gerisi sana kalmış hala hala BTC'yi soruyorsun bak altta grafik attım yorum yazdım artık gerisi sana kalmış, bol kazançlar..

karaalemdar_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Revan ()

Günaydınlar dost fazla takip edemedim sizin sepette varmı birşeyler full tl demisiniz?

Triple42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Şuan grafikler düzgün bir şekilde çalışmayabilir dostum Şuan sadece BTC'ye odaklanilmasi gerekir, altkoin alırken mutlaka BTC'nin gidisatini takip etmemiz gerektiğini bilelim yeter..

heywhatsmyname için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Alemdar codex söylemiş zaten daha niye soruyorsunuz 10550 geçmezse daha aşağı diyor boşluğu doldurmak için adam yazmış sonuna kadar iyice okusanız keşke

karaalemdar_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum