Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 03:23:12
EUR 34.9058 03:23:12
USD 32.5411 03:23:12
ALTIN ONS $2330.0750 03:23:12

Grafiği gönderen: Onursallls

Gümüş için Onursallls (19 saat önce) Cevap yaz
Şu ana kadar 6,53 desteği aşağısına 6,47 ye düşüp seri çıktı ve 6,53 desteğini sağlamlaştırma durumunda. Peki sağlamlaştı denilir mi? Hayır. En azından yarın akşama kadar 6,57 ortalama yapması ve üzerinde kapatması gerekir. Kapatırsa ne olabilir? 6,7 direncini tekrar geçmek için cuma günü uğraşır ve inşallah cuma kapanışını 6,7 ve üzeri yapabilir. Peki 6,53 desteğini bu kapanışta kırarsa 6,41 en fazla 6,38e kadar bir hareket görürüz ama bunun geri dönüşünü teyit etmek için o gün içinde tekrar 6,54 seviyesine çıkmış olması gerek. Benim şahsi öngörüm cuma kapanışına kadar 6,7 li rakamlar . Ytd

https://altin.in/onursalls

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Prensi ()

Selam Onur bey sizin yazılarınızı her gün ciddi anlamda takip ediyorum çok güzel nokta atislariniz var 6,53 gelirse kapanışa saygı duruşunda bulunucam

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Hocam yeni arkadaslar sizi tanimadiklari icin o sekilde yorum yaparlar ben sizin tez olayini mesela cok ogrenmek isterim su piyasalar normale donunce rahat anlatirsiniz kedi kuyrugu gibi

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Sıkıntı demeyim ama süreyi biraz daha uzatır.

Yakup0609 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

architect ()

6,54 e çıkmadığına göre yön aşağı gibi diyebilir miyiz hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Yakup0609 ()

Onur abi buğün 6.50 lerde kapatmazsa sıkıntı mı

2BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Grafik paylaşan çok değerli arkadaşlarım mevcut, teknik terimler ile siz arkadaşlara mükemmel grafikler sunuyorlar. Benim yorum tarzımda grafik üstünde anlatmak hiç olmadı. Bunu okuyan birkaç arkadaşım , bilmiyor ki neyi çizecek , hiçbir şeyden anladığı yok gibi yorum yapabilirler, ben sadece gülüyorum o yorumlara.

Ege_can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Hocam calismalarinizi grafik ustunde yapma sansiniz varmi hem ogrenmis oluruz grafiklerinizden saygilar.

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Aynen dostum dogrudur ; ))

0BeğenmedimŞikayet

Memet_13 ()

Bu sefer yakaladim :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Dün yapmış olduğum analizinde bu gece kapanışını 6,54 yapması önem arz ediyor. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Alixyz ()

Oradanda aldim ortalama 6.58 vergi dahil

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Niçin 6,4larda yapmayı düşünmediniz. Yanlış anlamayın, pazar geçti demiyorum. Ytd

Alixyz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alixyz ()

Bakbery :) seytan durtuyo surekli buradan 3 kg yapistirsam mi kaliniylada dolar elde tl kalmasa ?

1BeğenmedimŞikayet

kalkanmetin ()

benimle beraber 26 oldu onur abi

1BeğenmedimŞikayet

3438 ()

Benimle beraber 8 oldu

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Bugün kapanışı görmek lazım.

Gezgin0859 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Mantık kişiden kişiye değişir. Ben şimdiye kadar döviz paritesi hiç yapmadım. Almadım. Dövizin de o seviyelere gelmesi hiç istemediğim bir durum ama köy yakın galiba. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Alixyz ()

Msj alindi onur bey peki son soru kalan tl ile dolar mi alsam sizce 5000 usd kadar olasi 7.60 7.80 senaryosu icin. Ayrica duserse gumus dovizi bozup alttan gumuse takviye yapmak mantiklimi sizce tl den kalmak yerine cvplarsanz sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Gezgin0859 ()

6,35 beklentisi vaarmı haala?

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Cevapsız soru bu. Şnorkel herzaman lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Oda olur. :) Ben tlciler için çalışmalarım.

TheNeWYoRKeR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alixyz ()

Onur son parcayi alayim mi buradan yoksa elde tl kalsinmi her ihtimale karsi acil cvp yazarsanz sevinirim

1BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Onur hocam senin eline sağlık Sen herkese yardımcı olmaya çalışıyorsun ama zamanının çoğunu da insanlara bir şeyi öğretmek ve kızmak için geçiriyorsun Bence takma görmezden gel Biz seni biliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

Onursall bir tobo çizsen de keyiflensek be dostum, dün oboyu çaktın buraya 6,56'yken 6,41'e kadar sarkıttın bizi:)))

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Pazartesi günü açılışında , bugünlerde almayan arkadaşların günah keçisi arayış yorumlarını okuruz.

Ramazann için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gntlmn ()

Elbette, like işin espirisi. Önemli olan faydalı olabilmek.. Kaldıki siz fazlaca faydalısınız. Teşekkürler tüm yorum ve grafikler için..

1BeğenmedimŞikayet

üçkardeşler ()

bütün likeler sana baskan

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

6 da olur 66 da baskan . Daha yeni dustu.

4BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Derdim o değil, sadece emeklerin görülmüş olması. Muhalefet olmak için sırf laf atmakla olmuyor. Hepimize hayırlı kazançlar dilerim.

gntlmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

tuncel5006 ()

Like gurbanın olsn

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum