Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0762 12:57:43
EUR 35.2144 12:57:43
USD 32.6994 12:57:43
ALTIN ONS $2326.4800 12:57:43

Konu: Altın Ons Güncelleme!

Yorumlar (64)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

gecen hafta buna rsi da bakiyorsunuz dimi hocam grafik olayina

acemi_yatirimci55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Altın ons için son attığım grafik buydu.1991 den düşüş beklentim vardı geldi de. Lakin e dalgasının biraz daha kısa olmasını beklerdim. Fibonacci 0.786(1921) ' e kadar geldi. Teknik olarak tabi ki mümkün. Zaten 1920 ana destek hattımızdı. Bu geceki kapanış 1920 üzerinde gelir ise pozitif hava devam edecek. Hafta sonu grafiği güncellerim

1BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Altın ons için beklentim en son bu şekildeydi. Şimdi güncel grafiğe bakalım ve yorumlayalım;

0BeğenmedimŞikayet

Nascar ()

Teşekkür ederim.

Nascar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Aynen gram altın gibi. Rakipsiz :)

___sSc___ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

___sSc___ ()

Üstüne daha yok ne diyelim

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

obje 279e :)

___sSc___ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

___sSc___ ()

T95 chieftain diyorum kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Garantisi yok. Hem risk Siz'in. Ben gördügümü çiziyorum. Göremedigim çok şeyde var.

Nascar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nascar ()

C yi bekleyeli mi hocam gram alımı için

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Cikmadi sayın @super_conqueror...

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Cevap yazdım. Ama sanırım çıkmadı.

JARDEN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Deneme bir çizim. Ons altın Düşüş senaryosu.

Harun_k için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harun_k ()

Sair burda ne diyor

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Elinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Sayın @super_conqueror Biraz özel bir istek olacak ama... bizlerin yani buradakilerin halet- i ruhuyesi ile ilgili bir grafiginiz olabilir mi.. acaba.. ilginç olur...

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

takipteyiz , istediğini yapsın :)

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Malesef. Fiyatlar Git- gel :)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Rica ederim. Bu sayımı çok fazla dikkate almayın.

JARDEN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Sayın @super_conqueror.. mumkunse küçük bir kuple dolar yorumu alabilirmiyiz... tesekkur ederim...
r

1BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Evet , matruşka gibi dalga içinde dalga arıyoruz sürekli :)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

1969 bu hafta aylık pivot olduğu icin takibimizde olacak. 1921 de fraktal. Tekrar bu seviye görülürse duzeltmenin bitmediği anlaşılmalı. Wxyxz de triple combination etiketlemesi )

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Aslında bu çizimin bu şekilde hiçbir degeri yok. Çunku bunun bir üst zaman dilimi olmadan nereye kıracagını bilemeyiz. Elliotda bir dalga biter başka bir dalga başlar. Yani bu sayımın öncesi ve üst zaman dilimi yoksa geçerliligide pek yoktur. Çunku burada belki üçgen bile olmayabilir. dauble flatda olabilir. Bunu genelde formasyoncular çok kullanır.

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Benim şuan ki beklentim abcde den sonra yukarı devam etmesi. corrective bir durum beklemiyorum. Aslında sadece ihtimaller üzerine konuşuyoruz hepimiz. Benim için fiyatın 1920 üzerinde olması olumludur. Fiyat isterse wxyxz yapsın farketmez. Yeter ki 1920 aşağısında günlük ve haftalık kapanışlar yapmasın

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

cok calış ogrenmeye çalış. başarılar.

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Teşekkür ederiz... emeğinize sağlık...

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Ilginç birsey söylim . correcive dalgalar abcde düzeltmesiyle baslamaz. Abc X abcde olabilir yada
Abc X Abc seklinde olmalı diyor kural.

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Bu bearish bir sayım. Her zaman grafiklerde bearish ve bullish sayımlar olur zaten. Böyle noktalarda fiyatın hangi sayıma göre hareket edeceğini anlayabilmek için kırılımları takip etmek gerekiyor. Bu beklenti de gayet ihtimal tabi ki. Teşekkürler görüşünüzü paylaştığınız için :)

9BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben bu şekilde bakıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Herşey ihtimal. Aslında koyduğumuz sayıların veya rakamların çokta bir önemi yok. Sert bir yükseliş sonrası klasik bir üçgen düzeltme yapılıyor. Tepeler düşerken , dipler ise yükseliyor. Bir süre sonra bu daralma elbette kırılacak. Önemli olan kırılım geldiğinde bizim hangi pozisyonda olacağımız. Ben şuan bu görüntüyü abcde olarak takip ediyorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum