Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0620 10:45:06
EUR 34.4872 10:45:06
USD 32.4517 10:45:06
ALTIN ONS $2371.5650 10:45:06

Konu: BTC Grafik 31.08.2020

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC 11.500$-11.550$'lık direncin ve bölgesinin şimdilik üzerinde ve btc 'nin yatay hareketler sergilemesi altkoinlerinde toparlanması BTC'ye yukarı yönde az da olsa işaretler göstermesine sebep olmaktadır.. BTC günü ve haftayı 11.700$'a yakin bir seviyede kapatmis bulunuyor ve BTC'nin sürekli yukarı hareket için öncelik 11.700$'i tutması ve 11.800$ sonrasinda ise 12.000$'lık direnci zorlamasi olacak.. BTC haftasonu özellikle Perşembe gününden itibaren toparlanma hareketini sürdürerek, 11.500$-11.550$ direnç seviyelerinin üzerinde kalmaya çalıştığı görülmektedir..

BTC bugün yukarı yönde 11.731$ seviyesine kadar ivme gerçekleştirdi ve 4 saatlik görünümde 100 SMA'nın üzerine bile çıktı ama burada kapanışlar yapması şart görünüyor.. BTC'nin şuan ki saatlik akışında bollinger altdesteği 11.575$ ve ortaband 11.650$'a yakın desteğiyle oluşan bir yükselen kanal oluşumunun mevcut olduğudur.. BTC şayet, 11.800$ ve ardından 12.000$ direnç seviyelerini geçtiği takdirde ivmesi kademeli bile olsa en son test ettiği 12.473$ olması beklenebilir..

BTC çift dip patern oluşumunu tamamladıktan sonra, pozitif bir bölge olan 11.500$'lık ana engel ve 100 SMA'nin şimdilik üstünde seyrine devam ediyor.. Olumsuz aşağı yönde ilk destek 11.650$-11.575$ seviyeleridir.. En düşük 11423.64$'dan en yüksek 11.731$'a yükselen son seanstaki ivmenin % de 23.6 FiB geri çekilme seviyesi ise (11496.18$)'dir burası kısacası saatlik görünümde 100 SMA desteğini teşkil eder.. Ayrıca, BTC'nin son yükselişin ivmesi niteliğinde % de 50 FiB geri çekilme seviyesi ise (11577.32$)'dir burası da kısacası hem bollinger altbant desteği hemde SMA50 desteğini teşkil eder..

Yukarı yönde, 11.800$ seviyesinin yakınında engeller mevcut ve alımların gelmesi halinde güçlü ve yukarı yönde bir ralli için 11.800$'da kapanışlar ve 12.000$ seviyesini tutmak zorundadır.. BTC 11.800$-11.850$ seviyelerinin üzerine kendini atamazsa, kısa vadede aşağı salınım yapması olacaktir.. İlk aşağı destek, 11.650$ civarında ve kanalın trend çizgisinede yakın olmasıdır.. Ana destek şu anda 11.550$-11.500$ seviyelerinin etrafında oluşuyor ve bunun Altın da 11.250$-11.100$ civarı seviyesine doğru düşüşüne devam etmesi olacaktir.. Saatlik MACD yükseliş bölgesinde kırmızı mumu yakmış ve hız kaybedebilir.. RSI 50 seviyesinin şimdilik üstünde ve üstünde kaldığı sürece pozitiftir..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

sağol abi Allah razı olsun

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Atom senin için grafik atmıştım dostum hala güncel dotusdt verileri çok yeni yanilma payı çok yüksek olacaktır.. DOT/USDT 4 saatlik görünümde 5.75$-5.60$ önemli destekler 6.46$'i kirarsa şayet, 6.55$-6.80$ ilk hedef.. 6.80$'dan sonrası yukarı yönde ivmesi hizlanabilir..

karaalemdar_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

hocam senide çok yoruyoruz .
atom ve dot a baksan birde.
atom günlerdir kıpırdamıyo. satmakta istemiyorum çok aldım çünkü 18 bin tane

0BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

ozaman uzak durayım. 73 ü gördüğü an satacam.
zaten fomo yapıyolar gibime geldi.
hemen bi anda yalandan yere kendileri yükseltiyorlar

1BeğenmedimŞikayet

İkrasya_ ()

Peki kaçlara düşer ortalama neo

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Parcalı aldım ortalaması 120 tl civarı

esinarican için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

esinarican ()

Lınk ı kaçtan aldınız

Blue07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Tamam kardeşim bekleyelim

0BeğenmedimŞikayet

esinarican ()

Umarım hepsini gecer 0.15 i de geçip 0.20 de satarız. teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Duruyor dostum geçen hafta Cuma'dan beri portföyümde hala şuan hala bir düzeltmenin içinde düzeltme biterse ilk hedef 23$..

0BeğenmedimŞikayet

Ardaesat ()

Eyvallah hocam merci

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Cok saol kardeşim hep beraber inş neo duruyomu senin

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

İnşallah kardeşim sabrinin meyvesini alman dileğiyle..

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dostum bak bu da aynı 100$'i görmüş verisi yok bu gibi koinlerin ne olacağı belli değil ki seninkisi kumarhanede slot makinesinde oyun oynamaya benzer saatlik görünümde 69.90$'i geçerse 73.85$ ilk direnç zaten 75$'dan da bir red yemiş görünüyor..

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Tavsiyen üzerine ada waves link ve neo dayım adayı sabırla bekledim belki meyvesini verir inş eline emeğine saglık kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

hocam son bişey soracam
trb koine 67 den aldım 500 adet bu çıkarmı düşermi grafiğine bi baksaniz 2 dk

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Kardeşim cok saol

0BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

doğru söylüyorsun tşkler hocam

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dostum zamanım olduğunda bakmaya çalışıyorum, daldan dala atlamiyorum özellikle yeni çıkan koinlerin verisi grafiği verisi yok.. Bull bearlardan haberin vardır belki bilmediğiniz koinlere hiç bakmamaniz daha iyi.. İsterse uzaya gitsin örnek YFİ diyorsun herkes 100.000$ olacak diyor ya terse kalırsan kimbilir kaç sene bekleteyecek bunun garantisi var mı? ..

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bu işte sabır önemli tabii ki ama günlük bollinger orta bandı eğimi aşağıya doğru kaymaya başlamış ve öncelik 3.68$'i kazanmalı sonrasında 3.80$ kart yeri artık gerisi sana kalmış..

Ardaesat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Şuan 0.12640$'da güncel olarak direnç mevcut gözüküyor geçerse şayet, 0.13220$ bir sonraki direnç gözüküyor @esinarican bilginize..

0BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

mesela tct koin 2 haftada tam %400 yapmış

0BeğenmedimŞikayet

esinarican ()

Ada hareketlenmeye başladı ne önerirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

hmm tamam hocam bende diyorum 291 lik bir coin varda benim mi haberim yok.

ben aslında şöyle demek istedim. yanlış anladiniz.

onları zaten paylaşıyorsunız sıkıntı yok .

onların yani sıra günlük veya haftalık çok güzel yükseliş yapan koinler oluyo. bundan kimsenin haberi olmuyo. farklı, güçlü ve yükseliş trendinde olan koinlerden bahsediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Ardaesat ()

Abi sende xtc yı zararına mı cıkarmak mantıklı yoksa beklemekmı, geleceği gözükmüyor

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Cuma günü attığım grafik dostum ETH 391$ olacaktı yanlış yazmışım, arzı yüksek olan koinlerin bekletme durumları ve terste kalinmasi oluyor genelde..

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Kardeşim ada güncel grafik mevcutmu hakkını helal et 0.124 yaklaştı

0BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

hangisi için 291 $ hocam.
inan hepsini okuyorum. bazen çok uzun yazdığınızda yetişemiyo olabilirim. özürdilerim

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dostum daha Cuma 291$ seviyesindeki direnci geçerse ivmesi devam edebilir diye belirtmiştim sen grafikleri okumuyorsun ama hep soruyorsun.. LTC'nin EOS'un grafikleri mevcut zaten kimse bakmıyor bakıyorsa da anlamaya calismiyorlar..

0BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

hocam,
xrp başta olmak üzere , majör denen koinler eth de dahil
ltc, eos, neo vs bunlarla birlikte binancedeki günlük %50 %100 yapan koinler var. veya %30
bunlardan da paylaşımda bulunsanız.

çünkü ötekiler insanı verem ediyo gerçekten.

mesela dot, trb, yfi, gibi
saygılar, seni seviyoruz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum