Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 14:51:43
EUR 34.7748 14:51:43
USD 32.4684 14:51:43
ALTIN ONS $2337.9850 14:51:43

Grafiği gönderen: Carpediem37

Bu arada bir ölçüm keşfettim arkadaşlar. Bununla daha önce trade etmedim. Fibonaccinin nirvanası diyebiliriz. Modelim sunu diyor.? 1982 görülünce tekrar 1926 ya yolculuk. Denenmedi. Çizim hayatımda ilk defa karşılaşıyorum. Buna göre bir hareket etmenizi beklemem yersiz olur. Grafikte aldığım noktalar hep birbirine eşit. Fibo 0.707 geri cekilme seviyesi. 3 kere tekrarlamış. 4.cü de 1977 de kalmış. 1982 ye ulasamamış. Buraya değseydi. En azından bir sans verebilirdik. Belki önümuzdeki gunlerde. Kim bilir belki saatlerde... Grafiği paylaşıcam. Ama anlamanızı beklemiyorum. Biraz ileri düzey gelebilir. Yine de paylaşmak istedim. Yatırım tavsiyesi değildir. Egitim amaçlı düşünelim. Perde kapansın.. ^_^

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Fibo (ALO) 177 Lütfen! :)

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

L_zena ()

Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Rica ederim. Pek yardımcı olamasam da

L_zena için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

L_zena ()

Tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

Seviyor senide naz ediyor

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Merhaba. Tesekkur ederim. Kesinlik yok. Biliyorum. Dikkate değer diye düşündün. Analiz yapmak, benim icin aşk ^_^

acemi_yatirimci55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Merhaba , art arda belirli bir fibonacci sayısının matruşka tarzında çalışması sıkışma dönemlerinde olabilmektedir. Fibonacci 0.707 - 0.786 genel olarak abcde olarak saydığımız sayımlarda olabiliyor. Lakin herhangi bir kesinlik bulunmamaktadır. Ayrıca e dalgası olarak adlandırılan son düşüş dalgası biraz daha erken bitebiliyor. Ek olarak analiz yapmak güzeldir başarılar dilerim :)

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

:))): 2540, 3000 :))

Rüzgârın_aşkı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

tepe sonra 1887 diyorsun? sen anladın

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Benim kırıntılarımla çok ekmek yer daha ; ))

babaalo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

yani? :(((

0BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

Ustaların ustası duymasın ^_^ bu sefer buzda kurtarmaz

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bir tık alta bak. 2013 uzerinde olaylar baska..

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

ya 2013 yada 1926 diyorsun. bing bong :)) emeğine yüreğine gönlüne sağlık

3BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Yorumun tamamını okumadınız sanırım? İlk defa karşılastığım bir oluşum. 1982 direnç olursa. Belki düşüş gelebilir. 1982 geçilirse yukarı yönlü? Bunu da düşünün. Bu kadar dar bir alanda vergi makas katarsan pek akıl işi değil... ytd

L_zena için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

birinci ()

Üstad bu 0.707 Fibonacci seviyelerinde yer almıyor. Merakımdan denedim 0.786 yi gördüm. Acaba bulduğunuz bu değer bilinçli hazırlanmış bir algoritma mıdır?

0BeğenmedimŞikayet

L_zena ()

Grafiğe göre ons tekrar düşecek görünüyor sanırım elimdeki paranın büyük kısmı gramda az bir kısmı dolarda. bir miktar gramı satip düştüğünde tekrar alsam mantıklı olur mu sizce. Çünkü yanlış işlemlerim sonucu gram eksilttim. Arttirabilirmiyim diye düşünüyorum tavsiye edermisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Zefiran ()

Anladım Müslüm baba hangimiz sevmedik

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Çok seviyorum ya :))

Eskin_ticaret için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Burcuxxx ()

Afyon aleyküm selam hemşerim terstemisiniz

Mazda323 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zefiran ()

Salıya yetişir bu grafik bence en geç çarsamba değilmi usta

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Aleyküm selam.

Mazda323 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eskin_ticaret ()

o kadar diyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Dinlediğim müziklerden olmalı :))

Zefiran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Cok iddialıyım. Rakip tanımıyorum . Hodri çekiyorum ^_^

0BeğenmedimŞikayet

Mazda323 ()

Hadi sarıkız afyondan slm sana yürübee

0BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

Çok kalite ama çizimler özen gosterildigi belli ellerinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Zefiran ()

Bizim devreleri yakmaya alıştı usta. Fazla voltaj yüklüyosun biz daha ampulü yeni kesfettik.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Rica ediyorum

Davut19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

İlginç geldi bana . Şaka gelebilir ama grafik cizerken dünya yansa umrumda olmaz ; ))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum