Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 13:50:39
EUR 34.7677 13:50:39
USD 32.3763 13:50:39
ALTIN ONS $2340.7400 13:50:39

Grafiği gönderen: USTAMM

⭐⭐USTAMM ()
Gümüş
Ons grafiğinda flag breakout oldu ve Gram TL grafiğinde DÜK oldu yani düşeni kırdı. Kapanışı takip ediyoruz. YTD

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

İzmitlierkan ()

Hayırlı günler hocam beyaz için görüşlerinizi alabilir miyim giriş yeri kaç olmalı bu kağıdın

Tahsin_34_36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İzmitlierkan ()

Teşekkürler hocam

1BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

ayın 9 unsa sarkma bıtırdı, toparlamalar gcetı 41.50 ye tasıdı41.90 astıgında hedef 46. 30 kırmak olacak. sonra yola devam. tabı ıne cıka buraya gelecek sen hedefını bıl. sonrada devam.

İzmitlierkan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

8.88 kırarak.9.92 sonra yola devam 11.20

0BeğenmedimŞikayet

İzmitlierkan ()

Hocam bide rtalp ne durumda bakabilirmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

İzmitlierkan ()

Hayırlı akşamlar hocam vkfyo yükselmeye başladı benim maliyet 8;13 size zahmet bana bı yol haritası cizermisiniz kartdan çıkış noktalarını hedeflerini bilemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

İzmitlierkan ()

Tamam hocam takipteyim zaten seni ne dediysen o çıkıyor hakkını vermek lazım teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

kagıt almadan bana muhakkak sor kımsenın kafasıyla kagıt alma. bende herşey tabak gıbı gosterıyor. her kagıdın alış ve cıkış yerlerı cok net gorebılıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

butun davamız açılış gaplı aşagı olmasın açılışları kımse bılemez. fakat endeksın yonu yukarı uzun surede yuarı devamı beklıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

İzmitlierkan ()

Tamamdır hocam

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

evet her ıkısıde cokm ıyı.

0BeğenmedimŞikayet

İzmitlierkan ()

Hocam cfk derken vkfyo mu demek istediniz

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

erkan ckf yı de sakın elınden cıkarma durumu cok pozıtıf.

0BeğenmedimŞikayet

İzmitlierkan ()

Tamamdır hocam takipteyim Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

vkfyo yuda sakın elden cıkarma 9.11 dıp yapmış yukselmeler başlamış sabırlı ol.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

tekfenı sakın elınden cıkarma. yukarı dondu. yukselmeler goreceksın.

0BeğenmedimŞikayet

İzmitlierkan ()

Hayırlı günler hocam elimde tkfen ve vkfyo var bu hafta hareketlerine göre elimden çıkarmayı düşünüyorum sizin tavsiye edebileceğiniz hisseler varmı önümüzdeki hafta için

0BeğenmedimŞikayet

İzmitlierkan ()

Teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

vkfyo bu kagıt 9 da dıp yapmış yukselme trendınde yavaş yavaş yukselıyor. hedefı 11 tabıı bu bırden bıre olmuyor. zaman ıstıyecek. unutma kagıt yukarı gıderkende aşagı gıderkende her zaman yukselerek alçalarak hareket eder. kagıdın yonu yukarı yanı 4 yukarı 2 aşagı 7 yukarı 5 aşagı 9 yukarı 5 aşagıya bu sekılde yoluna devam eder.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

tekfenın durumu harıka bu kagıttan cok ekmek yersın.15.31 uzerınde burası guçlu destek bu noktadan ıtıbaren yukselmeler başlıyacak. eger uzun vadecı ısen ılerısı 18.76 sonra daha yukarıları var. bılmıyorum nerden gırdın. kaçtan aldın.
yanlız borsada para kazanmanın tek yolu tatmın edıcı karı gordugunde cıkacaksın. sonra kagıt sarktıgında gıreceksın. beklıyeceksın tatmın edıcı kara kadar sonra cıkacaksın sarkmada gıreceksın. bu sekılde bır kagıttan cok para kazanabılırsın.

0BeğenmedimŞikayet

İzmitlierkan ()

Hayırlı akşamlar hocam size zahmet Tekfen vkfyo bakabilirmisiniz ay sonu tkfen temettü dağıtacak bekleyimmi sizce sizin fikrinizi merak ettim

0BeğenmedimŞikayet

İzmitlierkan ()

Tamamdır hocam takipteyim Allah razı olsun hafta içi hatırlatırım

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

erkan sana verdıgım tekınık verılerı Turkıyede verebılecek kımse yok. hatırlat bana sana vkfyo nun tam yol harıtasını cıkarayım. benden sana nasıhat aklın varsa kımseye bırşey sorma takıldıgın yerde sadece bana sor gerçek kesın bılgılere ulaş. dıgerlerı kendılerı bıle ne yapacaklarını bılmıyorlar. bu işler sadece ıkı cızgı ıkı destek dırenç olayı degıldır. gırılebılecek yerı cıkılacak yerlerı gorebılmektır. neyse ben buralarda ısem kımseye danışma sor.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

durumumharıka sarkma bıtmış trent degısıklıgı başlamış . tam alım yerı. ıyı yakalamışsın. elınde varsa sabırlı ol toparlamalar başlıyacak endeksle beraber. endeks p. tesı yukselmeler beklıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

İzmitlierkan ()

Ustaların ustası sana zahmet vkfyo için düşüncelerini alabilirmiyim şimdiden teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

ne kadarlık aldın.

Kutay24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kutay24 ()

Desenize köşeyi donduk

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

ıyı kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

bfren endeksle bereber yukarıya başlıyacak. sarkma bıtmış gozun aydın.

Kutay24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kutay24 ()

BFREN MALİYET 1.097 ZARAR 1.800
MAALT MALİYET. 98.64 zarar 1.300
GLRY MALİYET 21.72 zarar 2.000
KLGYO MALİYET 9.2 zarar 2.930
Durumlar bu.
Hisseler düşer bekle çıkar yorumlar hep böyle. ne alalım sizce

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum