Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 13:26:33
EUR 34.7702 13:26:33
USD 32.3841 13:26:33
ALTIN ONS $2342.4600 13:26:33

Grafiği gönderen: ALONE_EAGLE

⭐⭐ALONE_EAGLE ()
Gümüş

Bakınız 3 Ağustos Dolunay yukarı son dördün aşağı yeni ay yukarı ilk dördün aşağı ve şimdi 2 Eylül dolunay ı var takip bana falcı diyenlere gelsin Ay döngülerin grafikteki dansı:)

Yorumlar (41)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Ben baktım bulamadım sizde aramayın boşuna:) (piyasada döngü psikoloji) si diye bir makale var onu okuyunuz sonra devam ederiz:)

kayra09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kayra09 ()

iyi akşamlar hocam :)

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Bulamazsanız başka zaman yine sohbet ederiz bugün çok yoruldum :) hayırlı akşamlar

1BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

İşte bu işin ne kadar dinamik bir iş olduğunun göstergesi saatlik günlük haftalık o kadar hızlı değişiyorki hem gündem hem analizler. Para kazanmak çok kolay değil hatta mevcudu korumak büyük başarı

0BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

Emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

kayra09 ()

teşekkürler ilgim gerçekten çok bu konu hakkında çünkü sistemleri hep bu teoriyle işliyor yanılmıyorsam çok faydalı olacağını düşünüyorum bu konuda kendimi geliştirmem lazım sadece teknik analiz yada temel analiz bu konuda yeterli olmuyor

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

O çok etraflıca bir konu inanın 2 senedir ilgileniyorum ve hergeçen zaman vay be diyorum kimine şehir efsanesi gelsede bece harikadır profilimde eskilerde kaldı tabi var boş vaktinizde bir kaç ay öncesine giderseniz belki faydası olur bulamazsanız yazın o zaman bakarız tekrar kırılmayın arada kaynamış mesaj:)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Aynen dostum genel anlamda an itibariyle trentte bir sıkıntı var zaten kaç haftadır paylaştığım bir haftalık grafik var ve dört hafta oldu kapanış itibariyle alçalan dip ve tepelerimiz var takip edenler hatırlar her ne kadar hafta içinde yükseliş ler olsada kapanışlar açışından sıkıntı var takip ediyorum şahsen

_ONEOL_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kayra09 ()

döngüler hakkında sorum vardı size cevap vermediniz kırıldım :(

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Dostum bir negatif durum ile karşı karşıyayız ve bunun nerede sonlanacağını net bilemeyiz takip ediyoruz destek direnç rakamlarını

murat_ali_sahin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Ayı boğa derken kurt adamlara dikkat diyorsun:))

0BeğenmedimŞikayet

kayra09 ()

döngüler konusunda yardımcı olurmusunuz kaynak nasıl edinebilirim?

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Yani sonrası kaç olucak hocam

0BeğenmedimŞikayet

murat_ali_sahin ()

yarın yine düşüş devam edermi sizce

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Ay döngüleri böyledir işte dostlar alt yorum harika değilmi 27 altında kapanış sıkıntı arzedebilir biliyorsunuz bu hafta için de eksen rakamımız idi bugün 2 Eylül Dolunay YTD

1BeğenmedimŞikayet

stabilizasyon ()

Alıntıdır:
Tüm düşüş ve yükseliş eğilimleri 31 Ağustos-2 Eylül arasında şiddetlenebilir 2 Eylül Dolunay döngüsü ile birlikte düşüşlerde dip tamamlanmak isteyerek 3 Eylülden itibaren yükselişe geçebilir. 2 Eylüle kadar yükselenler de tepeyi tamamlayıp düşmek isteyebilir.

Rasso20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Yok oraya 27 üzerinde giremez ise sıkıntı olabilir diyorum ytd

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

2 Eylül'de mi başlayacak diyorsun çıkış

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Anladim tsk ederim bilginiz icin

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

2 Eylül e 27 bin üzerinde girerse olumlu yok altında kalırsa sıkıntı olabilir diye düşünüyorum şahsen ama kesinlik içermez sadece fikir takip ediyoruz ytd

Efelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rasso20 ()

2 eylül yükseliş mi düşüş mu

stabilizasyon için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Hocam cvp vercekmisiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Muratti35 ()

2 eylulde yukarimi asagimi

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Bende onu merak ettim ne demek istedi arkadas grafikte acaba

Rasso20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rasso20 ()

2 eylül yükseliş mi gösteriyor

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Bi cvp vermediniz bu ne demek oluyo

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Ne demek bu grafik dususmu

stabilizasyon için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

stabilizasyon ()

Anlamak isteyen anlar. Anlamayanda 2 eylülde karalar bağlar:)))

1BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Grafik'ten anlamıyorum fakat alış satıslarımi ons hareketine gore yapiyor direnc desteklerinizden kopya cekiyorum ellerinize saglik yeri geliyor bazilari dusus diye bakiyor ben yukselis onemli olan siz malzemeyi sunarsiniz kullanmak isteyen kendine gore kullanir. :)

1BeğenmedimŞikayet

St09 ()

Ben önemsiyorum hocam grafiğinizi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum