Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 10:11:19
EUR 34.9839 10:11:19
USD 32.2051 10:11:19
ALTIN ONS $2414.8350 10:11:19

Grafiği gönderen: ekonomi_kamu

⭐⭐ekonomi_kamu ()
Ons

Arkadaşlar ben yine büyük resimden uzun vade beklentilerimi makro ekonomik koşullara göre düşündüğümde canak formasyonun tamamlandığını düşünüyorum ve son aylık mumun hedefi 2200 olacak gibi geliyor bana.
Bugünlerde her ülke gelecek yıl başında aşı haberlerini sürüyor.
T rup görüşmeyeceğiz derken p erşembe ç inden görüşeceğiz haberi geldi.
Fed tutanakları faiz artırımı konusunun masa da olduğunu ortaya cıkardı.
Bunların hepsi bu hafta oldu ve düşüş kaçınılmaz gibiydi.
Ayrıca teknik acıdan bakınca son aylık mum 1800 kapatırsa kulp yapmak isteyebilir. Ama ben bu şekilde olacağını sanmıyorum.ytd

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Sabirsizligimizdan alamadım 450den kısmet artık.2300e kadar beklemeye devam

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Bundan sonra 1 geri 2 ileri öyle gözüküyor ... Hedefe varana kadar öyle gözüküyor ... Bakalım süreci birlikte takip edeceğiz kardeşim ...

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Hayırı akşamlar dilerim @Bağlayıcı kardeşim nasılsın ? Valla daha önce 1907'ye geldi sonra aşı haberinden sonra 1865'e değdi ... Bunlar alım fırsatıydı 435'ten alamadım ama 450'den aldık ... Allah yardımcımız olsun ... ; ))

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Hedef 204@ imiş. obolar arızalı obo olmuş şimdi baktı grafiği sagolsun. bilgin olsun. gumis ise 7 demiş. bak yardımcı oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kardeşim bende Akif ustaya mesaj attım tamamdır bu iş yazmış. bende dedim tamam derken usta güzel habermi yani. oda hemen bunada cevap vermiş. tamam dedik ya demiş. galiba elmas formasyonu yok. yukari gidiyoruz:)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Sanki güzel bir haber gibi ne dersin:)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

ons altına şimdi baktım hocam tamamdır bu is. kardesim Akif usta bana attığı mesaj bakalım ne çıkacak.

1BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kardeşim sene sonu 550 ama uzun vade yani bir yıl gibi 660hedefi veren kaptan var. ki şuanda can can kardeste aynı hedefi vermiş. bende bekliyorum yani 650! Haberin olsun. evet düşecek ama bu rakam görülecek net:)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

ONS 2021 yılı sonu mu 2300 beklentiniz @ekonomi_kamu hocam ? Aynı şekilde gram altın 550 lira ...?

ekonomi_kamu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

BU YOL HARITALARI SIZE HAZIRLANDI TAKIP EDIN NOTLARINIZI ALIN. BU HARITA ILE ONUNUZU GOREBILIRSINIZ.

gramda 455 hayatı yerdır.
Bunun ustundekı kalıcılıgı onsun yukarı dogru hızla yukselmesını saglar

onsta 1943 hayatı yerdır bunun ustune yerleştıgınde onstada yukselmeler gorecegız..

dolarda 736.9 onemlı yerdır.739.8 ıse cok cok onemlıdır. bunun ustune yerleşen dolar yukarı devam edecektır.

şu konumda hepsi cok pozıtıf gorunumu var.

pazartesı acılışından sonra hepsınde yukselmeler beklıyorum.

gumuşte ılk 6.35 onemlı burayı kırmasını beklıyelım sonra 6.46 hayatı yerdır. bunun uzerıne yerleşmesı yukarılara taşır. 6.46 da geçıcı sarkmalar gorme ıhtımalımız cok guçlu.

bıstte 1113 uzerıne yerleştıgınde yukarı devamını gorecegız. cok kırıtık yer 1113 dur. bunun ustune yerleşmesını bekleyın. gecen seferde bu noktadan sarktı.

https://yorum. altin.in/tum/gram- altin

https://yorum. altin.in/tum/ons

https://altin.in/bildirim

ekonomi_kamu için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

kardeşim bu piyasada hiçbir şeye olmaz diyemem ama balinaların ne yapmak istediğini anlayabilirsek ve hangi formasyonun bu olanlara yakın olduğunu sezebilirsek o zaman daha rahat oluruz. ben bu yıl altında uzun vadeciğim biraz gümüş ile al sat yapıyorum.
onun içinde 6.60 üzeri satıp 6.50 altında bu 10 gün zarfında al sat yapılabilir diye düşünüyorum 10-20 kg gümüş ile.
gram için 550 ons içinde 2300 hedefli bekliyorum.
@muge_ aleykum selam saygılar bizden.

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Usta elmas formasyonu oluşmuş buda 1800lere denk geliyor sizce calismazmi grafik. buradan yukarimi atar diyorsun

0BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Emeginize saglik hocam, sakince izlemeye devam. saygilar, selamlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum