Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 10:08:36
EUR 37.6173 10:08:36
USD 34.2604 10:08:36
ALTIN ONS $2653.7800 10:08:36

Grafiği gönderen: Keten_prens

⭐⭐Keten_prens ()
Gümüş

Yorumlar (76)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

19.33 yükseliş trendi desteği.. Gelmez denilmez elbette.. "Zor", "imkansız" değil.. Özellikle Gümüş tarzı emtialarda çok iddaalı konuşulmamalı... Gümüşün 18 $ ı görür ise trend bozulur ve 14.85 e kadar bu sürer.. Konjektür uygun değil.. İyi akşamlar.. YTD..

che_guavera1341 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Evet adama haksızlık ettiler ağustostan bu yana bir kez 7 gördü eylulde tesvik 7.50 8 gelecek diyenler bile gizliden satış yaptı ihtiyacim var dı ayağına :))

che_guavera1341 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

@Moonlight_zeynep adam teee ağustosta neler demiş grafikte... üstelik mal zirvelerdeyken herkes 35 dolar hikayeleri yazarken

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

o işlwer bitti bitti ben tüm sülaleye söylüyorum yapmayın diye hem dinlemiyorlar hem gelip bana ağlıyorlar... inşaat malz. harfiyat işide vardı tamamını kapattım kim yaparsa yapsın

Sudeys için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

beiliyorum kardeş bırakalı oldu baya ben inşaat işini sattım savdım herşeyi...

Sudeys için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sudeys ()

Keten- prens hocam bende insatciyim Kum cimento para olmasada aliniyor mekanik ve tesisat dolar ve dolardan hizli yükseliyor fiyatlari

Keten_prens için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

enes2014 ()

Hayırlı olsun İnşallah.

0BeğenmedimŞikayet

Sssbahtsiz ()

Hım demek o yüzden siz 20 USD ihtimali olduğunu söylüyorsunuz siz satarsaniz o fiyatlara düşmesi kaçınılmaz olur rica ediyorum ben tersten çıkana kadar satmayın ?

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Ne güzel dünya

1BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

ben zaten inşaatçıyım daire dediğin nedir ya yarısına çimentoyu kumu kar diğer yarısı kar

enes2014 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

benim çok gümüşüm var kalanı 7 sülaleme yeter... hem ben 1/15 ile dolar aldım düştüğü yerden yine alcam değişen bişey yok yani...

0BeğenmedimŞikayet

enes2014 ()

14 daire duruyor diyorsunuz :)

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

yok kardeşim doğru dedin ben sattım ama 1/15 ini sadece...

0BeğenmedimŞikayet

enes2014 ()

Geçen 32 kg satan bir bir arkadaşa keşke satmasaydın 5 yıl sonra 5 dairen olurdu dediğinizi okumuştum. Profilleri karıştırmış olabilirim. İyi akşamlar.

0BeğenmedimŞikayet

St09 ()

BAŞKENT_EFESİ size yazacaktım yanlış oldu carpediemin yorumlarına bakarmısınız

St09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

hayatım boyunca hiç paraya ihtiyacım olmadı şükür Rabbime.. inşaAllah ta muhtaç etmesin...

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

bakın arkadaşlar... benim yaazdıklarım ve eylemlerim beni bağlar sonuçta kendi param zararıda karıda bana ait sizinkide sizi...17-18 den almışsın sermayenin yarısını geçmiş kar etmişsin zaten mal 29lara gelmiş... bazen 18 den alır 25 den satarsın mal 30 a gider.. döner 27 den alırsın 35 den satarsın.. al sat yapacaksan ya gramın ya doların çoğalacak kararlarınızı kendiniz verin ben yatırım tavsiyesi veremem kimseye zaten suç...

pegasus325 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

St09 ()

Carpediem yorumlara bakın

St09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pegasus325 ()

17 18 lerden almistik bizde satalimmi hocam derin düşüş varsa?

0BeğenmedimŞikayet

Cml52 ()

Benim bir sıkıntım yok kardeşim. Yanlış bir şey mi söyledim şimdi neden durup dururken 125bin ? zarar edeyim

SİLVER_AİRLİNE12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

beni tanıyan bilir asla tl almam

0BeğenmedimŞikayet

enes2014 ()

İyi akşamlar. Özür dileyerek soruyorum. Düşme ihtimali var diye mi sattınız? Başka bir ihtiyaç için TL lazım oldu da o yüzden mi?

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

o rakamlar geldi ya...

Cml52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

ons düşerse doların çıkışı onu yeterince konsolide edemez.

MOZAH için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Ben stoplu gitmeye çalışırım, tek çare. Yapabilirsem

1BeğenmedimŞikayet

Cml52 ()

Ben daha çok yeni olduğum için takip edilecek yorumları ayıklayarak söylenenleri ciddiye almak istiyorum. Hedefim 6.6 da satmak Bu rakamları bir göremedim maalesef

0BeğenmedimŞikayet

MOZAH ()

Hocam onumuzdeki hafta bu düşüş etkilerin devam edeceği 5.1xx lere düşeceği söylendiği için nakite kaldım. Ne zaman almalıyım dolar çıkarken gümüş düşer mi.. Acemi sorular biliyorum yardımcı olursanız sevinirim

1BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

bir miktarını sattım evet...

pegasus325 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Abi seni ozelde bulmam lazim :)

0BeğenmedimŞikayet

SİLVER_AİRLİNE12 ()

Adam nerden bilsin ben okurken sıkıntıya girdim seni. gümüşteysen korkun varsa çık madem adam ne yapsın sana..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum