Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 06:27:46
EUR 38.1653 06:27:46
USD 34.1635 06:27:46
ALTIN ONS $2659.4050 06:27:46

Grafiği gönderen: ALONE_EAGLE

⭐⭐ALONE_EAGLE ()
Gümüş

H4 ye 12 mumunu sabah çizdiğimiz mini trend çizgisinin Altın da açtı bilginize ytd takip

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

M_edis ()

Ya hocam kanma bunlara. Ellerinde tek Gr gümüş yok. Milletin riski ile oynuyorlar. Emeğine sağlık. Sen ilmini yaymaktan vazgecme

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mirhan$ ()

ya Allah aşkına yorumlara göre buradan gidiyorum deyip durmayın herkesiz kendi hesabı kendine sen paylaş geç kardeşim kim ne yapıyorsa kendi kendine yapıyor sen burada bu hizmeti yamka zorundamısın bence değil sence de hayır eee problem ne

0BeğenmedimŞikayet

St09 ()

Hata yapıyorsak biz yapıyoruz siz değil

0BeğenmedimŞikayet

St09 ()

Yapmayın allahınızı severseniz ya grafiği atmışsınız sat dememişsiniz zaten 3 5 kişi atıyor grafik valla dağıldı iyice sayfa

0BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

Merhaba Yalnız kartal Ar- ge :)
ne oldu ? sıra sendemi?

0BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

Hocam biz sizi takip ediyoruz. paylasimlariniz bizim icin cok degerli.

0BeğenmedimŞikayet

Yepisyeni ()

Hocam sizdemi ya altin in sayfasi yaprak dökümü yasior yapmayin lutfen

0BeğenmedimŞikayet

zifir74 ()

Burada grafik bilen bir kaç kişi var zaten, sizde birilerine kızıp gitmeyin lütfen, al sat kişilerin kendisi bağlar.

0BeğenmedimŞikayet

Can1985_ ()

Sende sıkıntı yok olanlari gosteriyon suclamiyorum seni sadece etkilendigim icin kendimi tutamadigim icin kendime kizdim. zaten 5.800 den 5.925 lerden almistim 7 de gonderecektim. nasip diyelim.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam neolur bizi bırakmayın, Değerli hocalar hep giiti. Dün antepli87 bugün siz. Engelleyin boş verin

1BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Lütfen geriye sen ennsa hoca gumustuccari onur bey ve bikac kisi kaldı nikini sayamadığım böylesini görmezden gel lutfen

2BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Ben satınmı dedim lütfen üzüldüm ama Fibonacci lerden dönebilir dedim onu niye takip etmediniz o zaman gerçekten artık burada paylaşım yapmayacağım herkese bol şanslar

Can1985_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Can1985_ ()

Keşke gormeseydim bu paylaşımını okadar kendimi tutmuştum.

0BeğenmedimŞikayet

Xpress ()

Tsk ederim ortaya yazacaktim megersem size yazmisim kusura bakmayin

2BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Dostum çizgi nın altına sarktı dedim ve Fibonacci rakamları na dikkat çektim dönebileceği yerler olarak ve 27.28 den tepki aldı ilk destek çizgiden sonra ve bunu hepimiz gördük benim işim teknik o bunu demiş tren kalkmış inmiş ben anlamam sadece gördüklerimi paylaşıyorum herzaman teknik önden gider haber akışları gelişmeler falan arkasından gelir ve tekniği tasdikler

Xpress için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Yükselir mi yani

0BeğenmedimŞikayet

Xpress ()

Binemedik mi panik mi yaptiriyorlar? Hangisi

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Bu sorular zor dostum inan bilemiyorum bu aralar piyasalar aşırı oynak sıkı takip edip kararları nızı kendiniz alınız

Ebûl_Verâ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebûl_Verâ ()

Özür dilerim 6,70

Ebûl_Verâ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebûl_Verâ ()

Üstad sence 5,70 leri bekleyeyim ki çıkayım mi yarın akşama kadar vaktim var sonraki gün ödemem var tavsiyeniz varsa çok makbule geçer, şimdiden sağolun

0BeğenmedimŞikayet

Camloj ()

Usa açılışı son çıkış sonra... nedersiniz

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Çizgiyi ihlal etti ama Fibonacci 27.28 den tepki aldı şimdilik

Esenadam47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Yani bu ne demek oluyor rica etsem yardımcı olur musunuz hocam

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Trend çizgi sinden aşağı sarktı ancak 27.28 dede Fibonacci var takip rakamları büyütüp görebiliriz

Gümüşen için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gümüşen ()

Hocam acemiler için küçük bir açıklama ypar mısınız ne anlama geliyor bu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum