Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 12:10:28
EUR 34.8238 12:10:28
USD 32.3379 12:10:28
ALTIN ONS $2301.8900 12:10:28

Grafiği gönderen: super_conqueror

ons Altın (ellliot dalga sayımı) YTD

Yorumlar (38)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Eskiyildizli ()

Tesekkur ederim

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

inşallah
ama borsada derlerki bu bence tüm piyasa için geçerlidir
bu işlere yeni başlayan birisinin başına gelebilecek en kötü şey ilk işleminde para kazanması ikinci en kötü şey ise ikinci işleminde de para kazanmasıdır.. çünkü böyle bir kişi 3 üncü işleminde tüm kazançlarını silip parasını kaybedebiliyor.. yeni girenlerin önce bu piyasanın tersini ve ilk amacın para kaybetmemek oldugunu bunun üstüne strateji kurmaları gerektigini ögrenmeli. herşeyin hayırlısı ..

SPOT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SPOT ()

Hayirlisi hocam. fazla tersde kalan olmaz umarım..

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

evet 6-9 ay olabilir.

Eskiyildizli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eskiyildizli ()

6 aylik bir surec hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ne zaman olur bilemem 411-415 gibi bir yer görülür döner isee önce tekrar 490 kırılır ise de 540 tl hedefim var.. orta vadeli orta altında artık durup düşünmek gerekir işde...

Eskiyildizli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eskiyildizli ()

Gram icin yil sonu tahmininiz nedir? sevgiler

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bu olayda ona güzel bir tecribe olur biz bunları çok yaşadık dostum inanki ilerdeki işlemleri için daha dikkatli olmasına vesile olur full girilmemesi gerektigini tepeden hırs ile işlem yapmaması gerektigini bu piyasanın tersini ögrenir bu işin büyük bir kısmının sabır oldugunu ögretir tecrübe öyle sıkıntı çekerek kazanılıyor malesef :(

0BeğenmedimŞikayet

SPOT ()

480tl den alanin % 12-3 zarari olur..
Sikinti buyuk olur kenarda tl si yoksa..

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

% 5 6 tersde kalmayı göze alamayan zaten bu piyasada olmasın saglıgı açısından sakıncalı olur.. stres insana her türlü sağlık sorununa yol açar.. malesef tersde aklmıyan yoktur bu piyasada koca koca bankalar tersde kalıyor bizim gibi yatırımcılarmı en dipden alıp hemn kara geçip en tepeden satıcaz dostum panik olacak birsey yok bu işin kuralı bu zarara altın satılmaz heleki bu komisyon ve vergiler ile ben alım yapmayı düşünenler için alım fırsatı olabilecek seviyeleri belirtiyorum elinde mal olan zaten alırken planını ve stratejisini yapıp almışdır pozisyonunu %5 ile korkulmazz yada elinde nakit tutup düşüşlerde ekleme yapabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Hocam teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

SPOT ()

Bu yorumdan sonra elinde gram olanlar satacaktir.
415 adama panik yaptirir..

3BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ara ara tepki alımları olsada düşüşün devam etmesini bekliyorum biraz daha 415 formasyon hedefi var şuanda ordan alım daha mantıklı gibi ama bu enerji kaynagı haberi doların belini ne ölçüde kırar ona bakmak lazım onsda hali hazırda düzeltme beklentim var ikisi üst üstde gelince gramda düşüş devam gibi duruyor.. düşdükce almanın kuralıda %1 lik düşüşlerde olmamalı alımlar arasında %5 civarı gibi fark yapınız en azından ki ortalamayı son fiyata yaklaştırabilsinn ..

Betwars için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Hocam bu kadar tuturulmaz ya hala da düşüyor duracaktır düşüş. yada ne zamane duracak parça parça alıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

gramda 432 de düzeltme bitmemişse 415 civarına kadar uzayabilecek olan bi dalga daha satış gelebilir ve oralar düzeltmenin son yerleri olmalı uç nokta olarak...

Betwars için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Olurmu olmaz mı bilmem ama nasip 4 e kadar bekleriz gidisat belli oluyor zaten.

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Yani yön yukarımı hocam :(

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

aynen dostum

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Aslında en önemsiz grafikti. Çunku dogmamış çocuga don biçmeye çalıştık. Hareket düşündügüm gibi olmadı.

Meleda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

fibo 382 ile aynı fikirdeyim.. >>1725<< 2000$ üstüne tekrar gitmek için buralara inip güç toplamalı bencede..

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Hocam ons derin düzeltme başladı mı bugün 19 Ağustos grafiğiniz takibimde

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Zaten biz'de tahmin yapıyoruz degil mi ? :)Herkes kendi kararını kendi vermeli. En azından karar verme yetisine sahip olabilmeli.

HARPUT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

1994 ün artık bence çok bir önemi kalmadı.

Mustafa_abi_18 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ş_yılmaz ()

Genelde 4 saat söylentisi var hiç bir tutarlılıgı yok. Altının yükselip inişi alım satış rekolteleri ve dünya gündemindeki olumlu ve olumsuz haberleridir. bahsetigim destek ve dirençler tek tek kırıp aşagı veya yukarı yönlü çıkacaktır. Bana göre destek ve dirençler bir arabadaki fren sistemidir zaman kazandırır. Destek ve diren arası hızlı geçilir fakat destek ve dirençlerde zorlanır toparlanmaya çalışır yavaslar düşüş ve yükseliş bir müdet durur kırdıgı an zzaten hızlı bir şekilde incek veya tırmanacaktır. Bunlar kesin bilgiler fakat yükseliş ve iniş tahmin grafikleri genelde analizlerle İNEBİLECEK DİP NOKTA VE TAVAN NOKTASI konusında tahmin yürütlür yatırom amaçlı degildir. Saygılarımla.

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

emegıne saglık ama sımdıkı dunyadakı bu kadar olaylardan dolayı 1724 bandına gelecegını tahmın etmıyorum grafıkler bazen yanılabılır bılıyorsun anlık olaylrda grafık devre dısı kalıyor 1724=407 yapar sımdılık zor dostum suanda yon helen yukarı dıye tahmın edıyorum sahlıkla kalın

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa_abi_18 ()

1994 devam ediyor sanırım değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

bencehocam 1980 destegini kirarsa diyorsunuz yani ne kadar zaman kalmali 1980 uzerinde suan 1994 96 git gel yapiyor ogrenme amacli soruyorum?

Ş_yılmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Temel olarak bakarsak nereden nasıl haberler gelecegini bilemeyiz.2300-2400 olabilir tabiki. Ama işte alım yaparken bence biraz dikkatli olmalı.

Kral6161 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Rica ederim.

HARPUT için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum