Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 12:01:58
EUR 34.8238 12:01:58
USD 32.3379 12:01:58
ALTIN ONS $2301.8900 12:01:58

Grafiği gönderen: Carpediem37

Xagusd 4 H gartley pattern

Gumus onsta 27.50 seviyelerine dün aksam saatleri cok ilgi duymustuk. Lakin bekledigim saatlerde 27.50 uzeri bir kapanış olmadığı icin düzeltme gelebileceğini düşündüm. Son olarakta 27.72 uzeri kapanıs gelmezse yön asağı seklinde paylaşım yaptım. Gece saatlerinde verdigimiz seviyeler gecikmelinde olsa gelmiş. Bu süreçte benden etkilenip satış yapan arkadaslar olmuş olabilir. Özür diliyorum bu konuda. Şimdi son fiyatlara gelirsek 28.50~ seviyesi hem gartley satış yeri hemde diagonal hatta (siyah trend cizgisi) kuvvetli direnc oluşturuyor. Burası gecilirse tekrar kutlu yürüyuş devam eder. Bu seviyelerde duzeltme ihtimaline karşı 27.50 seviyeleri tekrar tepki verebilir. Aklınızda bulunsun. Yatirım tavsiyesi değildir

Yorumlar (92)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

Ustaların ustasının sözünden çıkma hocam çarpılırız ^_^

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Eğleniyoruz ^_^

babaalo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

Hocam halen oralarda mısın sen takmazdin böyle ^^

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

kardesım hos geldın nasılsın ne yaptın elındekılerı

ÖykûM09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

kardesım hos geldın nasılsın ne yaptın elındekılerı

ÖykûM09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Benim tavsiyeye ihtiyacım var mı? Bilemedim ^_^

Tahsin_34_36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bunu görsel olarak paylaşırsaniz, bu adam işi biliyor diyebilirim. Rakamların nereden geldiğini görmeliyim

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Kolay gelsin. Benim üzerime gelme ^_^ mesafe mesafe

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bu yoruma okey. Teknik analize ilk başlarken bahsettigin gibi bu indikatörler herkesin önünde açık derdim. Büyük oranda söylediğin doğru. Pek kullanmam. Görsel cizim guzel dursun diye atıyorum:) Sanatçı gibi düşün. Neyse analiz eğitimleri izlediğim videolardan birinde işleme girerken ne kadar fazla katılımcı olursa o kadar işlemde kazanma şansın artar diyordu. Bunu iyi kavra. Trend cizgileri yatay diagonal çizgiler bunlar ve pro duzey fibonacci ile bu noktaları yakalayabiliyorum. Trend cizgilerinin yakaladığı al sinyalini hiçbir indikatör veremez. Çünkü direk fiyata değer. Önceki verilerin ortalamasını alarak zaman kaybetmez. İyi çalışmalar çırak ^_^

0BeğenmedimŞikayet

muratmushabb ()

Bu 37 memleketmi oluyor?

muratmushabb için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

muratmushabb ()

Ustaların ustası şaka yapnaz net:))

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Kendini iyi yetistirmiş bir analizci başkalarının analizlerine bakarak işlem yapmaz. Bu zamana kadar asla böyle bir girişimim olmadı. Belki bu yüzden bu kadar başarılıyım. Belki egoist bir yaklaşım olacak ama bu sayfada grafik konusunda elestirecek kimse yok.. Yorumların sadece gülümsetir ^_^

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Kendini sorguluyor musun çırak ^_^ paspas ederim adamı :)))

0BeğenmedimŞikayet

DOVIZ1 ()

Kaça sarktı öğlen baktığımda 6.70 ti uyudum biraz neler kaçırdım

0BeğenmedimŞikayet

DOVIZ1 ()

Merhabalar gram gümüş hangi seviyeden alınmalı sanırım düşüş olmuş kaçırdım ben 100 K nakit ile tavsiyeleriniz nelerdir

0BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

Gel hocam gel bak buralara ne olmuş belki utanır birileri ^_^

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum