Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0727 12:36:17
EUR 34.7678 12:36:17
USD 32.3879 12:36:17
ALTIN ONS $2338.2100 12:36:17

Grafiği gönderen: ALONE_EAGLE

⭐⭐ALONE_EAGLE ()
Gümüş

H4 ye toparlanma sinyalleri var izliyoruz sağda ki rakamlar bize fikir verebilir RSİ olumlu ytd

Yorumlar (45)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Anlaşıldı hocam zaten belli ediyor kendini altın ons 2 dolar düştümü gümüş fazla düşüyor teşekürederim

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yaşlı_teyze ()

teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Zayıf potansiyeli görünüyor suan altin ons un zorlaması ile çıkıyor gümüş ons munferid ve istikrarlı değil. Ytd.

venomgt58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Potansiyel varmı hocam isteklimi

0BeğenmedimŞikayet

Gio ()

İnşallah üstat. Emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Tokeerr ()

Sağolasın hocam ellerin dert görmesin

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

27.7x üzeri 4 saatlik günlük kapanış yaparsa olumluya dönüyor diyebiliriz yanilabilirimde

Tokeerr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Kendi aramızda belirli senaryoları konuşmuştuk. İhtimal dahilinde speğin ne yapmaya çalıştığını çözmek kolay değil. O nedenle el de hem gümüş hem tl olmalı. Her daim prçalı işlem yapılmalı @doğavyz @ibrahimcandir

doğayvz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tokeerr ()

Hocam gümüş ons kaçın üstünde durursa herşey güzel olur

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Gümüş söz konusu olduğunda heran herşey olabilir

meseka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

doğayvz ()

peki oluştumu hocam ikili tepe devamında düşüşmü gözüküyor birazaçsanız bizde anlasak :)

_ONEOL_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ibrahimcandir ()

Sonra aşağı salıp toplayacaklar mı

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Çnce yukarı çekip ikili tepe yaptırmaları yönünde idi

Krosske için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meseka ()

alım yeri verecekmi sizce alttan

0BeğenmedimŞikayet

VPN2400 ()

Ben en baştan beri hep parçalı aldım sattım geçen hafta kayınpederi full aldırdım basiretim nasıl tıkandıysa :( onu bir çıkarayım bana çok tecrübe oldu

0BeğenmedimŞikayet

Krosske ()

Bahsettiginiz senaryo ne idi hocam?

1BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Zararına da asla satma. Temel mantık prçalı alıp parçalı satmak böyle yapanın zarar etmesi mümkün değil. Az kazanır ama hep kazanır

VPN2400 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Yapacak birşey yok iki yönlü işlem iyidir tl (can yeleği) görevi görür.

0BeğenmedimŞikayet

VPN2400 ()

Gördün mü karı acıma anladım bu mesajdan üstat inşaallah doğru anlamışımdır 6,60 maliyet bekliyorum gelir hele 10-20 kuruş verirse süper olur

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Bu mesaj trafiği içinde emin ol kaybolup gidiyor.

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Farkındayım uyarıyorum umarım anlatabiliyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Al- sat konusunda fikir vermem doğru değil sizin karar vermeniz daha sağlıklı olacaktır.

yaşlı_teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Büyük kısmı gerçekleşiyor gibi önce yukarı taşımaları üzerine idi

VPN2400 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VPN2400 ()

Üstat o senaryo ne içerikli . Kr Kayınpederi kurtarmak üzere 6,56 gelirse şutlayıp parasını göndersem mi yoksa beklesem mi sorun sorumluluk bana ait bir ışık örnek rapor çok iyi olur du

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Sana bahsettiğim senoryonun olma ihtimali yüksek

3BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Sürekli burdayım fakat çok acayip mesajlar görünce susmak iyi diyorum.

Bütün arkadaşlara hitaben full işlem yapmayın her zaman düşüş ihtimali olduğunu aklınızda bulundurun bunuda yatırım tavsiyesi olarak görün paranıza yazık etmeyin.

doğayvz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yaşlı_teyze ()

merhaba, ben bu siteyi yeni keşfettim bir haftadır sizlerin yorumlarınızı okuyorum ama bu gün cesaretimi toplayıp siteye üye oldum. ensar bey biraz almak istiyorum Gram kuru ne kadar düşerse alayım? söyleye bilir misiniz? eğer mahsuru yoksa.

0BeğenmedimŞikayet

doğayvz ()

hocam kendiniz özletmeyin arada yazın ki bizlerde ona göre yol alalım size ihtiyacımız var :(

3BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Elinde tl olan rahat yükselirse satar duserse alır bu yükseliş kısa grafikte oluşuyor ve halen düzeltme yapma ihtimali var.
Fazla yazmıyorum ki kimseyi tedirgin etmemek adına
Şuan net birşey demek doğru değil heran herşey olabilir iki yönlü

M_edis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_edis ()

Saat 16.00 a gore bir gelişme varmı hemşom.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum