Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0888 00:16:36
EUR 35.0661 00:16:36
USD 32.2225 00:16:36
ALTIN ONS $2414.5450 00:16:36

Konu: Altın ons bayrak formasyonu.

Gümüş ons da aynı görüntü mevcuttur. ytd.

Yorumlar (66)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

15 gunluk ons grafikte hem altin hem gumuste ikili dip var

CamelSoft1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

Şimdilik yön belli değil Günlük altın ons grafiğinde Tekkan- sen direnci 1968 veya Kijun- sen desteği 1932 seviyelerinin takip edilmesi gerekiyor kırılım hangi tarafa olursa o yönünde hareket edecektir ve haber akışlarının takip edilmesi gerekiyor.

Rcng için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Ustadim gidis nereye

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

bn de bu hafta satmam gerekiyor. en uygun zamanı tutturmak istiyorum. bu bilgilerinizle verdiğiniz kararları bizlerle paylaşabilirseniz çok memnum olurum

0BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

estağfurullah hocam üstad falan değilim kendi çapımda bir şeyler karalıyorum sadece, Şu zamanlar takip ettiğim 2 nokta var günlük grafikte ema9 çizgisinin ema21 çizgisini kesip kesmeyeceği yine Tekkan- sen ile Kijun- sen keşişiminin olup olmayacağı teğet geçip yukarı yönelmeleri durumunda alım yapacağım, kesişim durumumda ise bekleyip haftalık grafiği takip edeceğim.

0BeğenmedimŞikayet

GoldenBroker ()

Yani yeşilde kapatmış

1BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

bayragi direğe mi çekicez yoksa direk devrilecek mi bu gece görücez sanirim. grafiklerde formasyon görmeye calişmak kahve fincaninda at mı gördük kara kedi mi gördüğe döndü. ne elliott amcamin dalgalarina yetişebiliyoz ne fibonacci beyefendinin çizgilerine.

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Ustadim Eger yesil mumun calisma durumuna negatif diyebiliyorsaniz
Kirmizi mumdan aldiginiz yani bir onceki spekten aldiginiz hareketi pozitif goruyorsaniz size sadece bir oran verecegim tahvillerin ilk dusus orani kendiniz bakabilirsiniz ben takip etmedim cunku yukaridaki bayrak formasyonunun yukari yonlu tamamlanmasi halinde emtiya fiyatlarina bayrak boyu ile birlikte %4.86 bir gapli acilis gelecektir. Bu da sunu gosteriyor tahviller ilk etapta %4.86 lik bir deger kaybi yasamistir
Simdi bu spek dusus hareketi baslatmis ise ki size soruyorum dusus ise pazartesi %10 bir dusus daha beklemelisiniz abd tahvillerinde ve emtialarda once gap %4.86 lik sonra %10 artis
Ve o destegi asarsa bir %10 daha uzerine koyup Sat sinyaline uyarsiniz
Abd tahvillerinin %22 daha deger kaybedecegini dusuniyorum

Sizin ters bayrak calisir ise emtiyalarin %27 deger kaybedecegini dusunuyorum yatirim tavsiyesi degildir.

Saygilar ustadim

0BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

ABD 10 yıllık tahvillerinin hangi fiyata geldiğini en son ne zaman kontrol ettiğiniz ve ABD 10 yıllıkları ile emtia fiyatları arasındaki korelasyon hakkında ne düşünüyorsunuz?

1BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

Tekrar kontrol ettiğimde bayrak direğini daha kısa çizdiğimi fark ettim direği başlatacağımız yeri bir üstteki 2060 seviyelerinden gelen uzun kırmızı mumun en üstünden alabiliriz, formasyon konusunda düşüncemde bir değişiklik olmamıştır hocam, arada oluşan yeşil mumun formasyonu bozmayacağını düşünüyorum. Ters bayrak formasyonun tanımı Hacimli bir düşüş sonrasında ise yukarı ve aşağı yönlü cılız, hacimsiz bir hareket. sizin bahsettiğiniz formasyon içinse direk boyu 1874-1947 olarak bahsediyorsanız daha sonra oluşan fiyatın 1947 seviyesini geçerek 1967 noktasına çıkmış ve geri dönmüş olduğunu görmüşünüzdür umarım. İyi haftasonları diliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Pazartesi altin ons yukari yonlu 2000 dolarlarda gapli acilis verecek benim okudugum bu grafikten yatirim tavsiyesi degilfir

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Ustadlarim bu formasyonu yanlis okuyorsunuz grafige iyi bakin bayrak formasyonu ters olusmadi kapanista yukari yesil yakti ve bayrak formasyonu olustu kirmizi mumdan sonra bayrak formasyonu gosteriyorsunuz aradaki 1 boy yesil boyu neden goremiyorsunuz evet bu bir bayrak formasyonu ancak ters degil duz formasyondur benim gorusum bu ytd tekrar incelemenizi onemle rica ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Harun_k ()

Şair burda ne anlatmak istemis :)

0BeğenmedimŞikayet

Firat3753 ()

Abiler sizce hafta ici kaci bulur altin

1BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

şTüccarı için cevaplandı (yorumu göster)

Rcng
(1 dakika önce) Cevap yaz
Cok degerli arkadaslar bir cok sitede gram altin ve gram gumus ile ilgili ters bayrak formasyonu olustugu yonunde dikkatsiz bir bilgi paylasiliyor buradan grafik paylasamiyorum .
Evet orada bir bayrak formasyonu var ancak ters degil. Asagi yonlu bayrak formasyonu olustugu esnada bas kendini yukari atmis ve yukari bayrak formasyonunda son 5 dk da kapanis vermistir . Cok degerli usta yorumcularimiza ricam tekrar analizlerini gozden gecirmeleridir

https://altin.in/fiyat/gumus

0BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

Görür muyuz öykümmm

ÖykûM09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Teşekkür ederim ustam nasıl görmek istersen öyle görürsün, çıkalım tabi sen ne derseno

1BeğenmedimŞikayet

ÖykûM09 ()

Şair gibisi fazla şair ustam gümüş de ciddi düzeltme bekleniyor inşallah 6.70 görürsek cikalim:)

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Ama engelleme sende yanlış anlama olabilir

Bahar54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Sağol ustam teşekkür ederim 12 den sonra alırım:)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Aynen gidenin arkasından bakmayacağız,
Her yeni ufuklara yelken açacağız ,
Rota arada şaşsada dogru yolu bulacağız
Elbet bir gün mutlulukla kavusacagiz,

0BeğenmedimŞikayet

Bahar54 ()

Biri dedi bana da engel atmıştım hanimefendi rahatsiz olmus:))

0BeğenmedimŞikayet

Bahar54 ()

Gram candir:))

0BeğenmedimŞikayet

ÖykûM09 ()

Bütün likelerimi bitirdim sana kalmadı:)

0BeğenmedimŞikayet

ÖykûM09 ()

Giden Gitsin ayñen ustam kalan sağlar bizimdir :))

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Yok öykü hem candır hem heyecandır:)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Gönlü nereye isterse gitsin ustam

0BeğenmedimŞikayet

ÖykûM09 ()

Dolar fazla değil ki ben de sterlin ağırlıklı dolar gümüş karışık ama ben gram istiyorum:)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Kimmis o ablam takılma

0BeğenmedimŞikayet

ÖykûM09 ()

447 çıktım 360 aldıklarımi

Sibelaydn için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum