Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 04:50:39
EUR 34.7996 04:50:39
USD 32.3928 04:50:39
ALTIN ONS $2303.2250 04:50:39

Grafiği gönderen: super_conqueror

5 li dalgayı ilk sayımımda abc düzeltmesini bu şekilde beklemiştim.''a'' dalgası tamamlandı.hareketi kısa vade yorumlamak kolay degil.kusura bakmayın.

Yorumlar (96)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Surhay ()

Teşekkürler sağolun.

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmet_Serhat_Dursun ()

Sonrası uçurum eyvah eyvah

0BeğenmedimŞikayet

Atoral ()

O kadar bilse burda işine. Kazandığı paralarla Haitide tatil yapardı.

A29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

halil kardesim seni uzun suredir takip ediyorum. henüz grafik yeni yeni ögreniyorum. ama gidisat acisindan bakdigimda ve gecen hafta kuyumcu onünde kuyruklari gordugumde cok uzuldum

0BeğenmedimŞikayet

A29 ()

Anladığım kadarı 1980 vuracak sonra 1780 düşecek mi yani

0BeğenmedimŞikayet

Ayyüzlüm ()

Bu grafikte zaman var mı teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Son paylaştıgım grafigi inceleyin. Oradaki kırmızı (abc) nin içindeyiz. Kırmızı (c) bitti mi emin degilim.

Surhay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Surhay ()

Ons 1920 civarına kadar bir düzeltmeyle 1990 civarına kadar yeni yükseliş sonrası yeni bir düşüş yolculuğu yani doğrumudur üstad. Altın ve özellikle gümüş için alttan alım fırsatını kollayabiliriz. Doğrumudur? 1980 civarında çok fazla riske girmeden kar satışı yapılabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Mr__MK ()

Hocam 1 grafik ne kadar bir zamanı kapsıyor?

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Dirence yakın yaptım ama üzerine yerleşti maalesef inş sizin ongorunuz çıkar yoksa işim zor

0BeğenmedimŞikayet

Yawuz_trad ()

şuan 1994 bekleniyor dogrumu anladım?

Yawuz_trad için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Özellikle kaldırıçlı piyasalarda dikkatli olun. Sell pozisyonlarını dirençlerde yapmaya çalışın.

Triple42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lalem ()

Tamam hocam teşekkür ederim takipteyim

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Grafiklerin içine açıklamasını yapıyorum.

Lalem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Hocam İnşallah öyle olur ben de sell pozisyon açmıştım kapanışa doğru eğer çıkarsa çok kötü elimde patlayacak

0BeğenmedimŞikayet

Deniz82 ()

Ben bu grafiklerden bisi anlamiyorum düşüş olacak mi yine ve daha mi derin olacak

xKIZIL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Kaynagının sana nasıl anlatabilirim.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

b dalgasından 1994 ün altında biten bir kırmızı ''c'' dalgası. Sonra derin bir düşüş.

Yawuz_trad için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lalem ()

Hocam grafigi pek yorumlayamayabiliyoruz birazdaha yorumlayıci anlatirsanız çok seviniriz takibimdesiniz teşekkür ederim

3BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bunun 'zigzag'' yani 5-3-5 oldugunu düşünüyorum.Şimdilik görüntü bence bu şekilde.Ama kopmplex yada wxyxz de olabilir.Aşagaıda kısaca grafik üzerinde teknigi açıkladım.Ama bu sadece bir tahmindir unutmayalım.

bay_banker için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yawuz_trad ()

''b'' dalgası 1920 lere üşüşmü bekleniyor ? ordan 2000 gözüküyor. ytd olmadan güveniyormusunuz grafiğinize?

0BeğenmedimŞikayet

hayrr ()

Sağolasın kardeşim eline emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

xKIZIL ()

gelseydi şuan sen de burda olmazdın o da burda olmazdı ayrıca saygısız bi şey yazmadım

1BeğenmedimŞikayet

bay_banker ()

Bu adamın grafikler er yada geç yüzde 90 geliyor biraz saygılı ol

0BeğenmedimŞikayet

Mercii_55 ()

Zor gibi o seviyeler gelmez kalan

0BeğenmedimŞikayet

xKIZIL ()

C dalgasından sonraki düşüşün kaynağı nedir evinizde aşıyı buldunuz ve bekletiyor musunuz başka mantıklı bi açıklama bulamadım da

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Şu anda tüm dünyada kullanılan ve en geçerli kabul edilen ''elliot'' dalga sayımı. Halen ögrenme aşamasında oldugum için tutmama olasılıgıda az degildir. Çok iyi bir teknik olmasına ragmen ögrenmesi yeterli bilgi kaynagı olmadıgı için çok kolay degildir.

Mr__MK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bay_banker ()

Halil kardeşim merhaba sence 1994 yükselişini 1965 olarak yapmış olabilirmi yoksa burdan oraya gidip 1800 gelmesinimi bekliyorsun şuan alım için benden haber bekleyen çok dostum var 400 gibi bi rakam istiyorum 1800 olursa tam dediğim rakam geliyor

0BeğenmedimŞikayet

Mr__MK ()

Bunlar altın piyasasında genel olarak uygulanan teknikler mi üzerinde hocam bu verileri geçmişe dönük tecrübelerinizden faydalanarak mı hazırlıyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

akin77 ()

Üstadım c sonrası gram altında beklentiniz nedir onuda paylaşırmısınız..?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum