Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 11:12:16
EUR 34.7667 11:12:16
USD 32.3633 11:12:16
ALTIN ONS $2360.4100 11:12:16

Grafiği gönderen: ALONE_EAGLE

⭐⭐ALONE_EAGLE ()
Gümüş

3 Ağustos Dolunay dan 19 Ağustos Yeni Ay a kadar Gann kutu ve fanlarına bakınız nasıl ki 29.800 den bir üst fana geçmiş ve sert tepki ile karşılaşmıştı sonra 11 Ağustos sondördün ve küçülen ay dan sonra bir dip arayışı başlatıp şimdilik bunu 23 ile göstermişti bakınız en alt fana kadar gelmiş ve işaretli bölgede olan kutuya dikkat 26.920 yı işaret ediyor orayı egale ederse hızlanabilir ytd

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Yepisyeni ()

Elinize sağlık, sizde bulirsunuz vakit

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Kadınlarda o azim oluyor ve hayranım şahsen benim hanımda işe gidiyor akşam plates ev işleri çocuk falan bizler biraz rahat oluyoruz ha ev işlerinde yardım ederim o var yani:)

Yepisyeni için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yepisyeni ()

Hocam istenince vakit olur nacizane gecen yil hem iş hem yükseklisans hemede 2. ünv okuyordum be bitirdim de ha keske ayri zamanlarda olsaydi daha az yorardi ama olsun haa 1 de çocuk

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Aslında çok sevinirim ve isterim birde baktım olsa ne âlâ:)

Sahraikebir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

doğayvz ()

Tam üstündeyiz, emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Sahraikebir ()

Yüksek okul mezunu olmanıza gerek yok, herkes bir yetenekle geliyor dünyaya bunu farkettikten sonra onu geliştirip geliştirememek kişinin elinde. Hiç okul okumamış dünya kadar trader var. Açılacak sınıf temel astroloji bilgisi bile istemiyor. Herşeyi baştan öğretecekler, gökyüzü hareketleri ile piyasa hareketlerini birleştirebileceksiniz sadece ayın hareketleri değil gezegenlerin açı ve etkileri de işin içine girecek. Bence siz bunu bir düşünün, hiç alakasız bir insanın size bunu yazması tevâfuku ile beraber düşünün.

0BeğenmedimŞikayet

Ercoy123 ()

Olmazsa, nasibimizi bekleyeceğiz. Kac gündür kafa yoruyorsunuz. Sagolun, varolun. @ALONE_EAG LE, @antepli87@Ennsar

KaraKalem_KeskinKılıç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GoldenBroker ()

Sen aldandın biz acemilikten tongaya geldik alışık değiliz toplu para görmeye o da olmadı zaten

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Ben alaylıyım yüksek oku mezunu da değilim yaş 42 ve 40 ından sonra bu işlere merak sardım uğraştığım herşeyde mistik birşeyler ararım ve bu piyasalarda ki emtialar ay döngüsünden müthiş etkileşim gösteriyor lar bunu öğrendikten sonra ilgi alanıma yakından girdi öyle kendi halimde takılıyor um işte ama hatalarım var ve bu çekilmeyi farketmeliydim trend in güçlü oluşuna aldandım diyelim şimdi farkettim ama faydası yok :)

Sahraikebir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Enova_ ()

Hocam karanlıktaki fener gibisiniz yolumuzu aydınlarıyorsunuz kendi adıma teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Bakalım nasip

KaraKalem_KeskinKılıç için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sahraikebir ()

Abi Eylül, ekim ayı gibi finansal astroloji eğitim sınıfı açılacak online olarak. Sizi oraya çok yakıştırıyorum, teknik bilginizle beraber harmanlasanız sizden şahane birşey çıkar.

1BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

32 yolu Açık Ons Be Usd İle güçlü gideceğiz kapılar açıldı sabaha karşı bi... Olmazsa

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Rica ederim dostum

H_Z_Z için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

H_Z_Z ()

Hocam paylaşım için teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Laleee ()

Tesekkür ederiz

2BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Rica ederim dostum

Göksu_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Göksu_57 ()

Ellerinize sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Rica ederim

Yepisyeni için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Egale ederse evet

Sibelaydn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Yepisyeni ()

Teşekkürer

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Merhaba dostum hoşbuldum Rica ederim

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sibelaydn ()

Yanı yukselecekmi

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Hoş geldin dostum eline sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum