Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0693 15:33:54
EUR 34.7746 15:33:54
USD 32.4981 15:33:54
ALTIN ONS $2383.1800 15:33:54

Konu: BTC Dominans 13.08.2020

btc dominans oranı, %de62'deki destek bölgesi içinde hareket ediyor.. Teknik göstergeler dominans için bir yukarı yönlü bir sıçrama olabileceğini gösteriyor görünümünde.. BTC dominans bir düzeltme içinde gibi görünüyor ve düşük dip oluşturması olacaktır.. BTC dominans oranının düşmeye devam etmesi ve düşük dip oluşturması ve düşüş hareketi devam etmeden önce ise %de65-67 seviyelerine doğru kısa vadeli bir sıçrama gerçekleşrirme ihtimalide olabilir ve %de61'in Altın a gelirse Şubat ayindan gelen seviyeyi kırmış olacak ve altlar hareketlerine sert bir şekilde devam etmesi olabilir ve bunun için bu seviyenin haftalık kapanışlarda dikkate alınması gereken bir diğer konu olduğudur..

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Biraz sakin kalmak ve sabırlı olmak gerekiyor dostum BTC dominans düşüyor bu gayet olumlu kendini biraz frenle herşey yoluna girecektir, hayat düzenin bile.. Nasipten öte yol yok fırsatlar bitmez inşallah sendr zararını çıkaracaksın bu zamanda..

karaalemdar_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

inşallah hocam 60 $ beklerken 160 $ oluyomuş. ozaman harbi zengin oluruz.
geçen hafta 11 $ aldım 12 de satayım derken 13.10 $ dan sattım ve 15 dk içinde btc türkte fomo oluştu.16 $ kadar gitti. nasip değilmiş demekki.

tek korkum biz böyle ciddi yükseliş beklerken 5-7 $ arasına düşüpte orda tamamen takılı kalması.

öyle bi ihtimal varmı dır hocam sizce?

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sabah 15.91$'dan dönmüş görünüyor 15.91$-16.10$ arası gelirse riskli de olsa düşünülebilir.. 4 saatlikte 14.45$'a kadar salinimlar gayet normal karsilanmalidir diye düşünüyorum grafikte gösteren net tablo suanlik bu..

Babazengin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Yeni çıkan koinler risk içerebilir terse bırakabilir şuan RSI aşırı alımı gösteriyor.. 4.57$ civarinda çift tepe yapmış görünüyor geçemezse salınım yapar geçerse bu sefer 4.65$ ve sabah ki verdiğim hedefe doğru gidebilir kısa vade de..

Ay_gül için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Babazengin ()

Hocam 4 saatlik grafikte link düzeltmeye girecek gibi sizce bu gece düzeltme gelir mi

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dostum bu koinlerin dibin dibi yok maalesef, 60$'da gelebilir 3'lü rakamlarda gelebilir bunun garantisini kimse söyleyemez.. Orta vade de herşey olabilir LİNK için..

karaalemdar_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

atabay89 ()

Gözümüz sizi arıyor

0BeğenmedimŞikayet

Ay_gül ()

@CoDeX© , çok tsk ederım. Sxp debit kart inanmıştım. Bakalım 3 cü seviyeyi aşabilecekmi? So. Seviyedeyiz görünüşe göre. Sanki gideri de var gibi geldi bana.. temkinli gidiyorum zaten. ?

0BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

hocam linkte 60$ dolar satış hedefi koyduk.
nasıl?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum