Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0716 14:53:52
EUR 34.7079 14:53:52
USD 32.3651 14:53:52
ALTIN ONS $2298.3150 14:53:52

Grafiği gönderen: celik2119

Makasların gece hali

Yorumlar (82)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Hocam dolarisi ne yapt>m 7.40 cıksak imis pazartesi bu yarin karar oncesi 7.45 zorlarmi tahminin

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Celik hocam onsu nereden doner tahmunin persembe gr ve dolar cikcam

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Hayırlı sabahlar celikbey. kartonsan hakkında bilginiz varmı. bist için

0BeğenmedimŞikayet

Dolunay_11 ()

Hayırlı sabahlar Katılıyorum bu konuda da size :)Bereketli güzel bir gününüz olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Senaralist11 ()

Erken satmissin çelik hocam çanak formasyon fiyatlamasi 7.88 gösterecekler keşke sizin adinizq TL beklemezdim risk yoksa kar yok Eylül 15 7.88 7.90

6BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Benim düşüncem faiz artışının eninde sonunda olacağı. O yüzden tlye geçmeyi düşünüyorum. Halen tlde olup Dolar almak isteyenler kararı beklese iyi olur diye düşünüyorum.

Ozeus21 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Haklısınız. Böyle şirketleri bulabiliyorsanız bist 100'den de olabilir. Küçük ve halka açıklık oranı düşük hisseler genelde kolay manipüle edilebildiği için uzak durmayı tercih ediyorum.

Dolunay_11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolunay_11 ()

Bist100 hisselerini neden önermiyorsunuz merakımı hoş görün. Bist100 de dolar fazlası olan borcu olmayan şirketlerin gideri yok mu onlarda mı sıkıntı olur sizce örn alka alkim vesbe yataş... vs Borçsuz ve dolar fazlası olması o hisseyi güçlü kılmaz mı Bist100 olmasına rağmen?

0BeğenmedimŞikayet

nur33 ()

O zaman dolar kaç olur çelik hocam oda önemli bununla ilgili öngörünüz varmı diye soracağım ama biliyorum çok ucu açık kalır

0BeğenmedimŞikayet

Ozeus21 ()

Bir yerde de pozisyon degistirmek iyi degil diyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

mertkaank ()

Bende tl ye geçtim , borsa da nereye gireyim diye bakınıyorum, hiç anlamıyorum. 2. dalga muhabbeti korkutuyor

0BeğenmedimŞikayet

graig ()

1/1 kaldiracsiz işlemden bahsediyorum.

azap_yolu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Celik hocam kutluyorum simdi yukselis trendindemiyiz

0BeğenmedimŞikayet

NCT16 ()

Üstad bilgi paylaşımınız için gerçekten teşekkürler sizin sayenizde elimde usd vardı hiç hareket olmamaması sebebiyle satıcaktım sizin bilgileriniz ışığında bugün bir kısmını bozdurdum fazlasına cesaret edemedim Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

graig ()

Celik hocam foreks sirketinin ismini paylaşabilir misiniz. Kaldiracsiz işlem yapabiliyoruz değil mi. Bizdeki makaslardan dolayı foreksı düşünmeye başladım.

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Çelik abi düşüş mü olacak o yüzden mi TL geçmek istiyorsunuz ? Bist hedefinizde bir değişiklik mi var?

0BeğenmedimŞikayet

ÖNDER80 ()

Hocam bist30dan gözümü kapatip 3 hisse seçtim. Garan isctr vakbn çikti : ) nasıldır. hocam

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Celik hocam senin1978 gelicek heral 2050 beklicez bakalim

0BeğenmedimŞikayet

ÖNDER80 ()

Şuan bankacılık. hisseleri. için uygun zamanmıdır hocam.K

0BeğenmedimŞikayet

handeee48 ()

Merhabalar 60 gr borcum var hrp yuksek geldi fiyatlar almadim zarar 10bin civarı hala bekliyorum duser diye biran once alsammi beklemeye devammi fiktiniz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Oleander ()

Çelik bey 30 bin doların 3 de1 ni bugün yada yarın çıkıp herhangibir bankanın hissesine yatırmayı dusunuyorum. Mantıklı mı sizce?

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Birde 5 kg gumus var 6.150 den

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Cikmaya yakin haber verirsen sevinirim simdiden tesk

0BeğenmedimŞikayet

Buğra_Han ()

Merhaba iyi günler. 1 yıl vadeyle 70 bin TL yi hangi emtiaya yatırmamı önerirsiniz. Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Miyav ()

Hocam tebrik ederim tahminlerinz tutarlı sizi takip ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Anladım sıkıntı yaparlarsa başka kuruma geçeriz napalim artık

_Siyah_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Siyah_ ()

Platformlarina dair ve para çekim noktasında şikayet sitesine bakarsanız birbirinden pek farkları olmadığını anlarsınız. Ben kazanan bir yatırımcıyım bu sebeple güvenmiyorum kaybedenler için pek sıkıntı yaptıklarını zannetmiyorum

DOGAN_71 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Nieki yasak değilki yurt dışı Fx, para çekmede yatırmada bı sıkıntı olmuyor tabi fca lisanslı FX lerden işlem yaparsan sorun olmaz, ama ne olduğu belli olmayan adı duyulmamış FX lerede tabi güven olmaz

_Siyah_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum