Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 10:45:26
EUR 34.8238 10:45:26
USD 32.3379 10:45:26
ALTIN ONS $2301.8900 10:45:26

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Dünkü düzeltmede soluksuz kırılan dört saatlik destek noktasını siyah ile çizdim, oraya kadar yükseliş olduktan sonra dikdörtgen içinde çizdiğim kısımda bir süre canı isterse spek bizi oyalayabilir, direk te geçebilir, ancak siyah çizgiyi destek yapmamız durumunda hareket hızlanabilir de. Hakkımız da hayırlısı diyeyim de, bereketli kazançlar.

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BAŞKENT_EFESİ ()

Abim ne demek

Guiding_1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Guiding_1 ()

Kardeşim saygılar, teşekkür ederiz

BAŞKENT_EFESİ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Attila0501 ()

Eyvallah uzman hocam bilgiler için görüşürüz

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Şimdilik iş yerimden ayrılıyorum arkadaşlar, sabah paylaştığım dört saatlik grafik alt paylaşımda, şimdilik hedefim de, beklenti, görüş ve düşüncemde değişiklik yok, mobilden takibe devam. Tüm arkadaşlarımıza bereketli kazançlar, iyi akşamlar, kalın sağlıcakla gümüş dostları. Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

saygıdeğer arkadaşım öncelikle yeni üye olmanız sebebi ile aramıza hoş geldiniz ve ilk like'niz benden, bu siteye üye olduğum günden beridir alım- satım veya bekleme konusunda tavsiye ve telkin de bulunmuyorum, bura da niye tavsiye de bulunmadığımı bir çok arkadaşımız biliyor, siz yeni üye olduğunuz için bir kez daha ifade edeyim (Sizin bekleme sürenizi- yatırım tutarınızı- yatırımcı profilinizi- yatırımdan beklediğiniz kar veya zarar miktarını vb. uzar gider bilmiyorum, kaldı ki zaten site kuralları, BDDK kuralları, SPK kuralları gereği zaten al- sat- tut vb. paylaşımlar sıkıntı. ) olur da sizin zararınıza sebep olur isem vebali çok büyük, dilerim sizi aydınlatabilmişimdir, ancak inancım o ki siz kendi durumunuzu en iyi bilirsiniz. Karar ve takdir sizin, Bereketli kazançlar.

Tarsuslu333 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Gonuller düşünceler birdir @uzmn hocam teşekkür ederim saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

BAŞKENT_EFESİ ()

Ne demek abi

horozcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

amin sağolasın hocam

1BeğenmedimŞikayet

Tarsuslu333 ()

Hocam şuan alım için uygun bi zaman mı yeni girecem gümüşe

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim sn. @Ennsar hocam senin de ellerine, emeklerine sağlık, sen takılmazsın da kibarlığından, gönül güzelliğinden ve arkadaşlarımıza da katkısı olur, düşüncesi ile soruyorsun, artık yıllardır buradayız, paylaşım yapmaya çalışıyoruz, yazışmalarımız dan dahi bir birimizi tanımaya başladık. :) Saygılar.

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BAŞKENT_EFESİ ()

Tabi hocam @Ennsar @ALONE_EAGLE @horozcu @antepli87 @Black_eaglE @Guiding_1 @Analitik daha sayamadığım değerli 10 a yakın hocalar var alllah hepsinden razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

nereye hareket hocam yukarı mı aşağı mi

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Takildigim yerde imdadima yetisiyorsun @uzmn hocam eline sağlık saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim sn. @BAŞKENT_EFESİ arkadaşım, sadece benim değil, bura da çok kıymetli paylaşım yapan emek harcayan arkadaşlarımız da var, onların da ellerine emeklerine sağlık. Sağolsunlar.

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

sn. @Ennsar hocam sizin ifade ettiğiniz rakam, sabah paylaştığım ve dün itibari ile de kırılan dört saatlikte karşımıza direnç olarak çıkabilecek alt paylaşımım da ki dikdörtgenin üst noktası. İnşallah bi oraya çıksın da siz ve arkadaşlarımızın da görüş- katkı ve desteği ile o zaman bir kez daha birlikte değerlendiririz diye düşünüyorum. Bereketli kazançlar. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

BAŞKENT_EFESİ ()

Hocam emeklerine sağlık sagolasin

5BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar arkadaşlar; çok bildirim gelmiş bana, tabi ara ara malum işimi de yapmaya çalışıyorum, siteye sürekli giremiyorum, bazen geç dönüş yapabiliyorum, sorusunu atlamış olabileceğim, yanıtlayamamış olabileceğim arkadaşlarım olmuştur, siz lütfen kusuruma bakmayın;

@nonesuch arkadaşım, Serbest piyasadan külçe almaya kalktığınız da yüksek fiyat söyleyebilirler de, nihayetin de tutturabilene.

@Usamr arkadaşım, benim beklentim de bir süre buralarda oyalanır, güç toplar ve yolumuza devam ederiz diye düşünüyorum.

@BAŞKENT_EFESİ arkadaşım Rica ederim, inşallah paylaşımlarımın sizlere faydası dokunuyordur, siz de sağ olun.

@Efem09 arkadaşım, İnşallah dediğiniz gerçekleşir de 6 üstü kalıcılık bizi rahatlatır, benim beklentim de sizin ile aynı doğrultu da.

@ard76 arkadaşım, ben kendi adıma gümüş ve altında hedef rakamlarım gelene kadar şimdilik sabırla beklemedeyim, işlem için karar ve takdir sizlerde.

Ayrı ayrı yanıtlar vererek siteyi benim paylaşımlarım ile boğmak istemediğim, paylaşım ve öngörüde bulunmak isteyen arkadaşlarımıza da haksızlık etmemek adına hoşgörünüze sığınarak sizleri toplu yanıtladım.

Tüm arkadaşlarımıza bereketli kazançlar. Saygılar.

ELENTİRİK için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ELENTİRİK ()

geçmişten bu yana katkıların büyük sağolasın

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim @First1 arkadaşım, bereketli kazançlar.

First1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

First1 ()

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Hayirlisi olsun

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Bildiğiniz gibi işlem konusunda fikir beyan etmiyorum, ben sabah sadece kendi adıma bekleyeceğimi (Orta- Uzun vade bekleyebilecek durumda olduğum için) bura da ifade ettim, bu bankaların son zamanlar da uyguladıkları yamyam makasları arkadaşlarımıza al- sat yapalım , kazanalım derken sürekli zarar ettiriyor. İşlem karar ve takdir sizlerin @Aynur1, @Erturull arkadaşlar.

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Erturull ()

Aynen alsat yasam mı onu düşünüyorum riske değer mi vergi olmasa aslında banka makaslarından korkuyorum yoksa tam alsat zamanı

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

26,60,24,40 arasi gördüm. Kare içi. Dolar ve tl bitti. Az nakit e geçmek için buralardan dolara dönsem mi diye düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Aynı düşüncedeyim, @Erturull arkadaşım, sadece veri saatinde bilinçli- korkutucu sert ve seri hareketler olur, yine ton ton alım- satım olur, o kadar. Bereketli kazançlar.

Erturull için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Gümüşü fiziki toplayıp kontrat ile yıllarca dünya piyasalarındaki gümüş işlemlerini baskılayan speküle- manüple eden ABD'li yatırım bankası JPM ve onun ile birlikte hareket eden bankalar ve yatırım fonları (Tayfası). SPEKÜLATÖR (Kısatılmış- SPEK) demektir. Bereketli kazançlar.

İbrahim2645 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim2645 ()

Hocam spek dediğiniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Erturull ()

Abd de hiç bir şey gizli kalmaz hocam ben ce verilere dayalı zaten fiyatladı piyasa bunda sonra formasyon veri açıklanır sonrada yukarı devam edecek geliyor bana altın ons

4BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

@First1 arkadaşım, bildiğiniz gibi bu ara ABD tarafından gelen veriler genel de karışık, benim açımdan tahmini çok zor, ancak şunu ifade etmek isterim ki; olur da ons'lar için negatif gelir ise spek bunu kullanır ve kısmi düzeltme- alttan toplamak için bir veya iki alt desteğe kadar çeker(Destek ve direnç rakamları gram ve ons olarak internette var bakarsınız. ), yok pozitif gelir ise de zaten yukarılara taşır, kısmi düzeltme olsa dahi şu an için ons gümüş speği bana göre dünkü düzeltmeden- alttan toplamadan sonra gümüşün çok da düşmesine izin vermez götürebildiği kadar da yukarılara taşımak ister diye kendi adıma düşünüyorum, bu kendimi bağlayan bir öngörüdür, yatırım tavsiyesi değildir. Bereketli kazançlar.

First1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

First1 ()

Üstat bugunki abd verisi sizce nasıl gelecek ve ons u sizce hangi yönde etkileyecek hangi direnç seviyesine dikkat etmemiz gerekiyor teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Kısa vade için dört saatlik grafiği paylaşıp beklentimi ifade ettim, dün gördük işte adamlar ton ton ons (Altın- Gümüş) bir anda sattı- bir anda da alabiliyorlar da. Düşüşün bittiğini veya yükselişin başladığını kısa vade de söylemek bu piyasa da yanlış olur, yanıltıcı olur. Bereketli kazançlar.

41ahmet41 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum