Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 02:54:09
EUR 34.7339 02:54:09
USD 32.5072 02:54:09
ALTIN ONS $2392.1450 02:54:09

Grafiği gönderen: katates_

⭐⭐katates_ ()
Gram Altın
şimdi bu vergi işi olmasa dolar ı 1860 1870 gibi onsa geçip tepki için risk alırdım çizgi kırılırsa stop olurdum ama hem alırken hem tekrar dolara dönerken toplamda %2 vergi başa baş bile çıksan kafadan 2-0 yenik başlıyorsun buda hamle yapmayı imkansız kılıyor

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Ayıp etmişim assolisti unutarak.. Midye tava da benden gelsin.. Afiyet olsun.. İnşALLAH...
@Gzdee

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Ve kalamarrr, inş darısı basıma

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zamazinngo ()

Kıraç en sevdiğim sanatçılar arasındadır. en başta Haluk Levent var.

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

KatıLAmıyorum.. Tarz, üslup farkı.. Rubato...

Zamazinngo için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zamazinngo ()

Kıraç güzel söylüyor.

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Öyledir efendim.. Levrek, roka salatası, deniz börülcesi, tarator, fava, kabak çiçeği dolması... ile de iyi gider Özen Bey'in (Rubato) şarkıları.. Dönmemek üzere oralıyız seneye yaradan nasip eder İSE... Saygılar... (Mutluluk tavsiyesidir)..

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Ilk defa dınledim, sözleride çook güzel

2BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

RUBATO.. Candır... "Senden Başka".. Yeryüzünün en güzel şarkısı... Yatırım Tavsiyesidir.. (? ')

gurbet elde bir başıma
kimim var ki senden başka
öldüm desem bir damla su
veren mi var senden başka
kekik kokan dağlarım yok
bülbül öten bağlarım yok
tutunacak dallarım yok
neyim kaldı senden başka
bana candan bir kez aşkım
diyen mi var senden başka
semaverde çayım sensin
her çiçekte balım sensin
ne gelirse senden gelsin
canım mı var senden başka

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Balık roka üçlüsüne birde sahil ... ah be hocam İsyaan şarkısını gelde dınleme :)

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

@Gzdee .. Arada çorba içmekte oluyor demek ki.. Bari bu mevsim olmasaydı.. Palamutlar çıkmış iken, deniz ışıldıyor iken, rokalar taze taze iken.. Neyse fazla kaptırmayalım.. Öğlen saatinin geldiği belli oldu bu arada.. ))

@Magnum_33 .. EyivALLAH İslambol'un prensi, Amin İnşALLAH.. Yalnız sana "lıke"yollanamıyor.. Eski sorun tekrarlandı yine.. @admin bunu duyarsa düzeltir sanırım.. Bol kazançlar dostum..

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Üzüldüm desenize çorbaya devam :) bu durumlarda beklerken geçirdiğim zamanada acıyorum, sonuçta buda bır emek

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Sn. @Gzdee; Size bahsettiğim hisse 4 günde % 40 prim yaptı.. Maalesef tavan yaptığından 1 günlük gecikme ve destek seviyesini beklerken fırsat kaçtı.. Dün/bugün de tavandan almak lazımdı ancak 28 yıllık geçmişimde hiç yapmadığım işlemdir kendileri.. O yüzden başka bahara kaldı bizim hisse.. Fırsatlar bitmez, sağlık olsun... Bol kazançlar efendim.. (Hamsi ve kuymağı kaptırdık kısacası.. ).. YTD..

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Ülelim artık ülelim

katates_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayyüzlüm ()

Kuveyte gram başı 5.5 tl ödüyoruz geçen hafta aldım altında yüksekti vergide var baya fark ödüyorsun ama kuyumcuyla arada 10 15 hatta 20 tl fark var seçim sizin

0BeğenmedimŞikayet

yakup4141 ()

Vergi % 1 hala

Suheylaaaa_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Suheylaaaa_ ()

Komisyon zaten yok muydu gram başı 2 tl ydi bide vergi mı geldi

1BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

Bankaya gidip bana dolarımı altinimi verin derseniz karşılığında belli bir ücret oduyorsunuz
(Daha açıklayıcı oldu sanırım)

Suheylaaaa_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Suheylaaaa_ ()

Fizikiye çevirirken de mı vergi var

0BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

@Gzdee dün yazmıştım hocam sabit ve zorunlu bir oran yok kim kimi koparirsa artık

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

Hem risk hem de kar kalmıyor. Bir de maka sı var. Bazen de ma kas baya açılıyor. Sata mazsan 'yan di gulum ke ten hel vasi'...

1BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

Göz göre göre gidiyor gözümün önünde döneceği yere kadar tahmin edebiliyorum bazen ama ya olmazsa -2 riski kitliyor insanı

KAPAKÇI_GELDİİİİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

Sirf bu yüzden pari teyi biraktim. Kur tar miyor

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Daha neler çıkaracaklar bilemiyorum. Hayırlısı diyelim.

1BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

Allah şaşırtmasın inşallah
şimdi fiziki teslimatlarda yeni vergi geldi zorunluluk getirilmedi ama bir çok banka uyguluyor bugün itibariyle duyduğum kadarıyla

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hiç sorma. Vatandaş ne yapsın ben merak ediyorum. Yani bu kadarıda pes... Hem makas hemde vergi. Yani insanlar illaki faize mi girsinler. Allah korusun...

2BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

@super_conqueror gene baktık hocam bu vergi işi ekmeğimize kan doğradı :)

0BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

oldu canım

Manifatura45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manifatura45 ()

Geçmedim hocam çok yükselirse sizi suclarım:)

0BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

yerinde bir grafik oldu

0BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

@Manifatura45 kararını kendin ver hocam iyi hesap yap

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum