Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 11:18:15
EUR 34.8030 11:18:15
USD 32.4065 11:18:15
ALTIN ONS $2336.7350 11:18:15

Grafiği gönderen: Black_eaglE

Cümleten Selâmün Aleyküm Dostlar.
Altın/Ons'ta düzeltme hareketi yakındır demiştik ve düzeltmemiz geldi.
Gram/TL'de en iyi alım hedefimiz 427,00 lira'dır.Parçalı alımlara da yavaş yavaş başlanabilir.
Cümleten Hayırlı akşamlar.

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ATTİLA0606 ()

Başkanım takibe alındın:)

Black_eaglE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

metin22 ()

Takibe aldim ustadim
Pek anlasilir yazmadim ise kusura bakma

Ama olumsuz bir hava estiriliyor grupta

Devamli dusme istegi uyarısı var

Gonul istiyot hedefler yuksek olsun

Madem siz de yukselecek diyorsunuz buradan bu haber bizi sevindiriyor
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Hocam grafik atabilirmisiniz. gr altın için teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

zigon ()

Tabiki yegenim

Doçent için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

YDGN ()

Sonunda adam akıllı birinin yorumlarını dınleyen bırıne rastgeldım böyle devam et tebrık edıyorum senı

_yatırım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_yatırım ()

Merhaba hocam isabetli yorumlarını yıllardır takip ediyorum. Gram tl 500tl hedefi kısa vade için mi? Ben daha uzun vade yatırımcısıyım. Teknikte daha ilerisi kaç gözüküyor? Şubatta 3 yıllık düşüş trendine gireceğini söyleyenler var. Yorumun benim için çok önemli. Şimdiden tşk

0BeğenmedimŞikayet

kubilay_23 ()

estağfurullah kusurluk bir durum yok amacimda haklı çıkıp çıkmamak değildi sadece önyargılı davranmayalım herkesi dinleyip son nokta da kendi kararımızı verelim diyorum

sistem belli herkesi dinle kendi bildiğini yap ( zaten dinlediklerini yorumlayınca %80 doğru yolu buluyor insan)

Betwars için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Vallahi haklı çıktınız kusura bakmayın. Benim beklentim kâr amaçlı tabiki tenkit de uyarıda olacak . yinede teşekkürler bir kaç değil birçok kişiyi takip etmek gerekiyormuş

kubilay_23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kubilay_23 ()

umarım ne demek istediğimi şimdi daha iyi anlamışsınızdır sabah amacım sizi iğnelemek değildi durumların değiştiğini anlatmaya çalışmıştım ama siz farklı yorumladınız neyse sağlık olsun diyelim

bol kazançlı bereketli günler dilerim

1BeğenmedimŞikayet

Black_eaglE ()

Eyvallah Dostum, tşk ederim :)

susaeta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

susaeta ()

kartallar yüksekten uçar
Çakallar aşşağıdan baka dursun hehe

0BeğenmedimŞikayet

Krosske ()

Hocam çıkış teyit aldı mi burdan girmek mantıklı mi peki

7BeğenmedimŞikayet

Black_eaglE ()

Yorumunuzdan bir şey anlayamadım, özür dilerim fakat Gramın 427 lira olacağına dair yazdığım bu yorum 6-7 gün öncesine aitti. (yorumun hemen altında hangi gün olduğu yazıyor, inceleyebilirsiniz). Ayrıca bu yorumun hemen akabinde Gram düşüşü gerçekleşti ve 432 liraya kadar saldı. Yani 4-5 liralık sapma ile hedefim geldi.
Gramın şimdi ki akibetini merak ediyorsanız şayet 500 lira hedefli olduğunu sabah saatlerinde paylaştığım yorumumda belirttim, profilimden görebilirsiniz.

metin22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Cami hocasımı. yarım hoca ca dinden yarım doktor candan. Yarım ekomomist paradan eder.

Goldstar34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

metin22 ()

Tek guzel tarafi 3 yildizli bir yorumcu 427 olur diyor
Eger birak yarini cumaya kadar gerceklesmez ise yorumu su ortaya cikacak Kac yildizin olursa olsun piyasa baska grafik baska hayat baska

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

6 gün onceki grafik ile şu anki grafik aynı dolayısıyla beklenti hala aynı 427 belki bu gün beli yarın öğlen

Zefiran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Goldstar34 ()

Kapanıştan 3-5 dk sonra olur:)) Artık yeni hocan benim :))

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Yok arkadaşım özür dilemeğine gerek ben biraz ciddi ciddi uğraşıyorum takip ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Sadi57 ()

Çok hayal perestsin

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kubilay_23 ()

peki diretmicem birşey demedim var sayın özür dilerim

iyi günler

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

O geyik muhabbbeti idi benle uğraşıyor. Chat sitesi gibi

Coktyy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zefiran ()

Bu yorumun tarihine bakarmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Evet aynı ve az öncede attım 4 gün önce atmış amaç para kazanmaya takip edilir

0BeğenmedimŞikayet

Fişekçilerin_kralı ()

Bugün ons 1900 sa yarın 1800 mü olur o zaman satalım şimdiden değilmi

0BeğenmedimŞikayet

Coktyy ()

İnşallah öyledir :D

Suheylaaaa_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Suheylaaaa_ ()

Bence espiri yaptı

Coktyy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kubilay_23 ()

yani simdi 6 gün önceki grafik ile şimdiki grafik aynı mı diyorsunuz ciddi ciddiye

0BeğenmedimŞikayet

Coktyy ()

8 dakika oldu olmadı ama?

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

iyide 6 gün olduğunu biliyorum okuduysan 6 gün öncekini grafik hala aynı ve değişim yok ve hala düşme olasılığı var. yüksekten satıp dipten almak için sorulan bir soru. istiyorsan sende 10 ğun öncekini sor?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum