Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 22:03:13
EUR 34.6769 22:03:13
USD 32.2537 22:03:13
ALTIN ONS $2312.7050 22:03:13

Konu: gÜMÜŞ Ons Ayı End Boğa Kapışması

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş

Bakalım Kim kazanacak ? Ayıların mı yoksa boğaların mı yüzü gülecek. Biz garibanlar da bundan nekadar faydalanacak :) Hakkımızda hayırlısı. Önem arz eden bir gün. Umarım alttan düzeltme bekleyenler uygun yerden giriş yaparlar ( ben sizden yanayım :) ) 32 dolar da görüşmek üzere. Bol kazançlar ( YTD)

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

tebrik ederim hocam başarılarınızın devamını dilerim, bereketli kazançlarınız olsun inşallah...

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esraefe ()

Sagolun hocam birsey daha ogrendim.

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Spek Tüm Finans piyasasını parmağında oynatan oyun kurucudur. kabaca tabiri bu. baronlar ve para babalarıdır.

Esraefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esraefe ()

Hocam sordum hic kimseden cvp alamadim speak nedir lutfen siz cvp verin.

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim sn. @kaptroy arkadaşım, ben teşekkür ederim. Tabi ben o an için grafikte görebildiğim ve analiz edebildiğim kadarı ile paylaşıp olası yön konusunda da katkı sağlamaya çalışıyorum, tabi tekniğin yanın da dönem dönem temel açıklamaları da bura da paylaşıyorum. (Profilim de var. Dün olası düzeltme sebebini soran sn. @Gold_Miner20 arkadaşımız için olası açıklama tarihlerini de vererek bura da paylaşmıştım- ki bu gün Rusya tarafından gelen aşı açıklaması ons'lar da düzeltme isteğini tetikledi. ) gümüş ons mayıs aylarında 14-15 ons/Usd iken de vardığı son noktaya kadar da yükselişini ben ve bir çok hocamız, arkadaşımız bura da paylaştık, her hareketinde de alım- satım veya bekleme kararını arkadaşlarımıza bıraktık, temel de sıraladığınız ve daha bir çok hocamız arkadaşımız da ons'lar da teknik olarak düzeltme olabileceğini paylaştılar, tabi ki doğal olarak dikkate alıp almamak arkadaşlarımızın karar ve takdiri, nihayetinde yatırım onların kar ve zarar da onların, dilerim terste olan arkadaşlarımız da bu düzeltme sonrası gümüş toparlar da onlar da bir an önce kar ile satarlar. Saygılar.

kaptroy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

zararına mal bozulmaz. son karar sizin. gümüşün önü ak ve pak...

Akkuss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akkuss ()

Hocam 6.50 gümüşüm bozdurayım mı

0BeğenmedimŞikayet

yyemliha ()

@selcukcelik pardon kardeşibeni kötü etkiledi 27.40 ın kırılması ama elde tl var ona da altlardan alacaz artık

0BeğenmedimŞikayet

yyemliha ()

Adamsın27. 40 yıkıldı

0BeğenmedimŞikayet

atmetmuti ()

yav kardeş banane senin susup susmamandan ben kendi tahminlerimi söylüyorum sana ne oluyor ki

Tersgold için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kaptroy ()

Hayirlisi sızum gibi değerli bir çok üstad sayesinde bu düşüşü zararsız çıkarıyorum
@horozcu
@antepli87
@_ONEOL_
@Ennsar
@uzmn
Adını yazamadığım ustalar da var aklıma ilk gelenleri yazdim hepinize teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Hiç yakışmıyor bende alım bekliyorum daha ama susup bekliyorum edebimle

atmetmuti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altınıbilmeyenadam ()

Öngörünüz nedir salmalar devam edecek mi

1BeğenmedimŞikayet

atmetmuti ()

benim keyif yaptığım yok realiteden söylüyorum abd açılışla daha da düşecek emtialar millet zarar etmez aç gözlülüğünden kar kaçırır sadece

Tersgold için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Sen nasıl bir insansın millet zarar ediyor sen keyif aliyorsun

atmetmuti için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Yıkmaya çalışıyorlar. sabahta söyledim piyasanın istediği bu. Spek piyasaya kulak verirse güzel alım fırsatları doğacak

Ottoman_Empire_2929 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Evet çatlaklar başladı duvarda. Bakalım nereye götürüyorlar.

kaptroy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

atmetmuti ()

yıkıldı yıkılacak

Ottoman_Empire_2929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ottoman_Empire_2929 ()

27.40 yıkılır mı üstad

0BeğenmedimŞikayet

kaptroy ()

Eskisi kadar sağlam değil sanirim destek

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Baraj yıkılmak üzere.

0BeğenmedimŞikayet

Orhan2401 ()

Abicim likitide limiti sıfıra inerse gümüşe yansıması olur mu?

4BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Günaydın arkadaşlar 27,40 Güçlü bir duvar haline geldi. Burası önemli takip edin. Altına sarkarsa hızlı bi şekilde 26,50 gelir. Ve düzeltme hareketine devam eder. 27,40 altına sarkmadığı sürece gücü buralardan toplar devam eder. Bakalım avrupa düzeltmeye onay verecekmi. ( piyasanın istediği bu)

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Eyvallah hocam tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

ahmet1424 ()

burda bi tane göye mi ne vardı 300 kg gümüşüm var derdi noldu ona 3.43 de sattı mı

0BeğenmedimŞikayet

Sorgulayıcı ()

Hocam, rasyoda alçalan kamanın sonlarına yaklaştık gibi? Devamında beklentiniz nedir?

1BeğenmedimŞikayet

gumusaski ()

Karakalem adlı şahıs ons 22den beri düşücek diyo kaç kere uyardım yapma dedim beni engelledi mesajını ciddiye almayın düşecek dedi %31 çıktı mesajlar profilimde duruyor ytd

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Şaka yaptık donanımlı bir dostumuz umarım:)

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

iyi bişey söylediğini umuyorum hocam anlamadım inanın :)

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Bende yeminli tercüman a soracaktım hocam:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum