Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0748 11:31:03
EUR 35.0425 11:31:03
USD 32.5819 11:31:03
ALTIN ONS $2346.5450 11:31:03

Konu: 9 yıllık çanak formasyonun neresine geldik?

⭐⭐Analitik ()
Gümüş

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Yani 2023 yılını kast ettim

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VPN2400 ()

Aslında iyi bir düzeltme yaparsa bende alıp uzun dönem olacağım hem işler var hem sınavlar tatil bitti İş ve derse odaklanmam lazım
şu durumda böyle kapatırsa kısa vadeli düzeltme burda kalacak gibi bakalım abla nasip şu telden çıkalım ciddi bir analizle uzun soluklu bşr sepet ayarlayacağım inşaallah desteklerini beklerim

Gulbenc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VPN2400 ()

Bence Antepli üstat haklı :) anca aldım telefonu elime

0BeğenmedimŞikayet

Eymm ()

Anladım:))

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Ablan star diyoruz degilmi )

Eymm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eymm ()

Nerden tanıyorsun

2BeğenmedimŞikayet

Analitik ()

Dikkat ederseniz sağdaki yükselen kenar tamamlanıyor. Bunun inişteki kadar düzgün olmayacağını, bir kenarının şekilde kırmızı ile çizilene yakın şekilde düze yakın bir çanak olacağını, eldeki veriler eşliğinde öngörüyorum. Buna göre; iyi ihtimalle bu yıl içi, daha olumsuz ihtimalle 2021 ilk çeyreği içi işaret ediliyor.

ÇORUMLU41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melike_ela ()

Sizde bir yönetici ruhu sezinlemiştim bakın yanılmadım:)vay canına:)

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

ben 2021 ocak mayıs arası tamamlanabilir diye düşünüyorum...

Analitik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Analitik ()

Normal şartlarda haklı olabilirsiniz. Eğer benim de içimdeki sesi söyleme hakkım varsa yıl bitmeden görme ihtimalimizi, içinde bulunulan temel koşullara göre çok kuvvetli görüyorum.

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Analitik ()

Düzgün bir çanak olmayacak, yükselen kenardaki eksik parçanın bu yıl içinde tamamlanma olasılığı kuvvetlidir. @Keten_prens

Rcng için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Millet vekiliniz Ali. Ş tanirim

0BeğenmedimŞikayet

Eymm ()

Kaçtır yazdım düşmedi antep

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Yok valla masallahin var gecen sayfaya geldin tavandan aldin sonra ah vah etmeye basladin ogun sana satma dur kazanacaksın diye basladim degilmi daha sohbetimiz yoktu sen hangi sehirdesin kardeş

0BeğenmedimŞikayet

Eymm ()

Abla dalga seziyorum sanki:)

1BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Hocamiz sensin al de alalim sat de satalim dedin bildin "; ))

0BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

artik doviz al gec gms yi

helvasi pisiyor
ytd.
asla sorumluluk almak objektif bakmaya calisiyorum analizlere
saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Eymm ()

Bak 60 üzwri dwdim geliyor

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

2yil once çekilişten biz çıktık esim ben hayatta bulasmam senin işin parasal dedi sonra apartmanda 1yilda kasada fazladan 3binimiz oldu 2. yil illa devam et dediler bende kati kurallarimla devam ediyorum yoneticilige 40 daireyiz

Gulbenc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gulbenc ()

Sesli guldum yine:)))

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Cumlemize insallah

Melike_ela için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Apartman parasi 430 tl fazla cikiyor bir turlu bulamadim nerden çıkıyor en son onada gümüş alcam apartman adina )

0BeğenmedimŞikayet

Gulbenc ()

Orta/uzun vade için bu grafige tamamen katılıyorum. 2011 yılı 2 yari başlayan yükselme ayni şekilde 2020 de var. Teknik olarak.
Temel olarak dünya kötü, ülke kötu. Haber kaynakli sıkıntımız olmaz ise yola devam.
Günlük al sat yapacaksak gunluk/ aylık degerlendirme yapilabilir

VPN2400 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melike_ela ()

Çok iyi bereket versin

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

30 bin zarar oldu sukur gümüş den geri aldim

0BeğenmedimŞikayet

Melike_ela ()

30 gr var elimde 116 dan beri durur kendisi, epey zarar benimde oldu

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Balkonda cay icip kafa dinlemeye kalksam karsi balkondan eymen abla satayimmi vpb2400 alayyim mi derdi artik ; ))

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Evet platinde aci hatiralarim var platin pismanliktir ; )6 aydır gumusteyim cok sükûr

0BeğenmedimŞikayet

Eymm ()

Keşke komşu olsaydık vpn2400 ben :)

0BeğenmedimŞikayet

Melike_ela ()

Evet olabilir platin sayfası çok karışıktı aklımda yanlış kalmış olabilir. ama platindeki serpil hanımsınız ama değilmi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum