Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0909 04:27:13
EUR 35.1442 04:27:13
USD 32.1940 04:27:13
ALTIN ONS $2394.7000 04:27:13

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Rasyo 1 saatlik grafik

Gumus ons 1 saatlik grafik

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:)) cok tsk ederim

Godfather01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Allah razi olsun hemsom hayirli kazanclar dilerim

Napolyon42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Napolyon42 ()

Dediğiniz gibi üstadım zaten grafik ve analizle gerekli yorumları yapıyorsunuz herkesin yatırımı kendi tercihi olması gerek bol kazançlı bir akşam olsun inşallah takipteyim ?

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

iyiki varsın usta like gelsin üstada

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Cok tsk ederim. ustadim. elimden geldigince bilgim dahilinde yardimci olmaya calisiyorum bazen yatirim tavsiyesi isteyerek cok zorluyorlar ama yasal olmayan seyler bana gore degil :)

Napolyon42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bayburtum ()

Kardeşim 5,75 ten 15 k gümüşüm var sat'mı dersin beklemi dersin paşa Abi

0BeğenmedimŞikayet

Napolyon42 ()

Hemşehrim üstadım yine buradaki arkadaşlara gönülden yardımcı oluyorsunuz teşekkür ediyorum Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

Olur üstad ben beklerim her daim

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Allah hakkinda hayirlisini versin alim firsati kovalayanlara yarayacak bir durumdayiz suan icin izliyoruz belirli bir emare yakalayabilirsem yazarim burada oldygum. ve musait oldugum kadari ile

0BeğenmedimŞikayet

Ağa22 ()

Tamam abi 6.14 vergi hariç 10 k var uzun vadeye baglayayim o zaman :)

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

anladım üstad bundan sonra senin fikrin neyse onu yaparım gerisi zaten kısmet bilmiyorsan bir bilene sor demişler :)

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Duzletme sureci bitince tekrar yukari cikislar bekleyecegiz ustadim ancak eskisi kadar hizli ataklarla degil sakin yukselislerle olur diye dusunuyorum tabi olayin basindayiz ani ataklarda yapabilirler iki yonlu dusunmek lazim

Ağa22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ağa22 ()

Abi 6.70 ve 80 leri tekrar görür mü

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Daha onceki gordugu en yuksek zirve 29.85 yine yeni hedefimiz olacak onun ustunde tutunursa yine 30 larikonusmaya baslariz

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Tabiki ustadim

Ycl_76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

üstad nereye kadar gider sence grafige göre tabii piysanın koşullarına göre hedef sence neresi en tepe

0BeğenmedimŞikayet

Ycl_76 ()

Hocam kamanın altına sarkar ise yazarmısını

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Kama hareketinin sonunda yukselis beklenir ancak kamanin altina sarkarsa is degisebilir iki yonlu dusunmek zorundayiz

Seren_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seren_ ()

Daha buyuk duzeltme gelir mi

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Tsk ederim ustadim

veysisun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

27,91 dlrenci önemli yani

özgece için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

veysisun ()

Eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Suan icin kucuk duzeltme diyebiliriz

özgece için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

özgece ()

Aşağa yönlü kırılma mı yani hocam

0BeğenmedimŞikayet

dinos ()

Teşekkürler hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum