Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0720 14:53:08
EUR 34.8850 14:53:08
USD 32.5198 14:53:08
ALTIN ONS $2343.8750 14:53:08

Konu: bist100

984 önemli destek

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

simpsons10 ()

mrb bugün ilk tavanı mıydı öyleyse daha bir kaç tavanı var di mi

BOZUK_SAAT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Canan1988 ()

Teşekkür ederim isim nedir acaba özür dileyerek soruyor um

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

@Canan1988 alt yorumda endeks grafiği var buradaki rakamları takip ediniz. Duser çıkar önemli değil. Destek kırılırsa sat direnç geçilir ise alımda olun

0BeğenmedimŞikayet

Canan1988 ()

Evet ben o gün dipten aldım hisseleri cuma günü işte biri çıktı aksa kadar borsa batacak batacak dedi etkilendim. Artık bir kaç kişi var takibimde onlara bakıyorum. Saolun emeğinize teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Endeks 1000 altına düştüğünde aslinda yazdım tepki gelecek diye desteği bekleyip karar vermek lazımdı satmayip bu seviyeler de satmak gerekiyor idi ama tahmin etmek tabiki zor bu yuzden destek direnc iyi takip edilmeli hem hisse bazlı hemde endeks bazlı bakmak lazım. En önemlisi yüzde 50 nakit mutlaka olması lazım. Herkesin dediği hissede olmayın kendiniz analiz yapmaya çalışın

Canan1988 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Canan1988 ()

Bende şimdi girdim birde akşam denerim sizin gibi 500 lot. Bir er iki şer zararimi dusureyim yeter. Dün birisi borsa düşecek düşecek dedi erken sattım korkudan yoksa zararım bay azalicakti :( nasip sizinle beraber alayım bugün ve yarın Allah büyük

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Riskli 5.95 desteği vardı bende ondan cesaret edemedim ama önemli değil tavan serisine başlarsa en az 5 tavan daha yapar yarın icinde gece emir gireceğim ilave 500 er emirler şeklinde alim yapmaya çalışacağım

Canan1988 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Canan1988 ()

Sormayın bende 500 lot girdim zarar çok olunca dedim ki buda düşerse moralim bozulmasın 250 kota çevirdim :(

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Etiketlemeye çalışırım hocam ama yinede yorumdan sizde takip edin unutursam kardan olmayın

soke1956 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

soke1956 ()

beni etiketlerseniz sevinirim sağolunuz.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

İnşallah 12 tavan 5 taban yapti geri 8 tavan yapması lazım

Ahmet_Selim için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Bereketli olsun satış yapacagimda da yazacağım gece emir girmezseniz işlem yapmaz bilginiz olsun

soke1956 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmet_Selim ()

Hayırlı olsun tavan serisine başlayacak galiba yine.

0BeğenmedimŞikayet

soke1956 ()

Dün gece bende girmiştim almış çok teşekkür ederim bereketli olsun.

2BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Gece 500 lot girmiştim almış ama 10.38 emri daha çalışmadı 500 lot daha alim emri duruyor. Keşke gece fazla girseymisim

Ahmet_Selim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmet_Selim ()

8,60 emirlemi alabildin hocam?

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Hayırlı olsun oda kazandırır ama vkfyo kalkınma gibi düşün ağalar spek hareket ettiriyor

ilteris için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Vkyo takip ettim yorumunu tam isabet. Bende de vakfn vardı ona da yarar dedim yaradı da..

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Çok şükür iyim iş yoğunluğu yazamadım. Uzaktan takip ediyorum yorumları yazanlara cevap veriyorum. gecen ki dususde bankalara dadandim bugünde vkfyo aldım

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Eyvallah abi sen nasılsın.. Nerelerdeydin inan söylemesek de aradı gözüm yorumlarını..

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Hocam nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

100-105 arası alanlar kar realize etmiştir. Üstten ver alttan al

Fatvol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatvol ()

Topluyor galiba

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Soluklanalım haklısın.. Mevzu direnç olsun

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Sanırım dirence geldik soluklanmak gerekli

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

984 desteği çalıştı 1064 da geçilirse haftaya 1100 denmesi gelir 1064 önemli direnç konumunda riskli hisselerde kara dönülmüş ise 1064 direncinde biraz satış yapmak mantıklı olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

rica ederim.

gümüş_bilezik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gümüş_bilezik ()

Size çok teşekkürler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum