Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0783 03:03:30
EUR 34.8066 03:03:30
USD 32.2556 03:03:30
ALTIN ONS $2338.1750 03:03:30

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

@_HERİ05_ ustadim xaugbp grafik sozu vermistim

Yorumlar (63)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

buyrun okuyun
15890. bingo
seneryoyu ben yazdim
basrol benim
obaaa

_HERİ05_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah3442 ()

Olay bu işte usta çok yaşayasın basılan karşılıksız paranın yarısı kıymetli madenlere gidiyor tarihinde basmadigi parayı basıyor ABD sonuç olağan üstü yükseliş

Tr_deLii için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

beni bu hayatta birtek sen anladin
onuda yanlis anladin
:))
tamam senin dedigin olsun

Tr_deLii için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Tr_deLii ()

Karşılıksız basılan paranın karşılığını kasaya koyamadılar dostum. Malum pandemi dönemi.
Mecburen kasadaki malın fiyatı artırıldı. Yani kasaya mal koymadan kasa değeri yükselmiş oldu. Abdnin resmiyette dünyadaki rezervi 5 tril. usd idi. Yeni basılan miktar 12 tril. usd tahmin ediliyor. Bunun karşılığı tamamen kasadaki malın değerlenmesi olacaksa gümüş değeri karşımıza 9 tl. olarak çıkar. Bnmki tamamen varsayım kimse etkilenmesin.
Senin söylediğinde mantıklı geldi. Kafamı karıştırma heri:)) bende hedef 9. Sonrasında % 30-35 takla atan hangi emtia varsa ona yönelirim. Gümüşün mart ayı senaryosu. Ytd ytd ytd. Selamlar bu arada tüm dostlara

0BeğenmedimŞikayet

busdevman ()

Heri bu pandemi donemindeki piyasa ortami hepimiz biliyoruz ki son 100 yilda herhalde 1 defa ya olmus yada olmamis. o yuzden gercekten ne olabilecegini kestirmek o kadar cok guc ki. bu nedenle kagit paralarin kalkmasindan tut, madenlerin yani altin gumus gibi metallerin ve kripto paralarin hukmunun baslayacagindan tut bir suru tezvirat dolaşıyor. ve kimse bunun nereye gideceğini bilmiyor bir kac buyuk aile disinda. malum dunyayi yoneten aileler.

0BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

olabilir ama bu aralar benim seneryo tam kivaminda sanirim ben biraz piyasadan uzaklasayim diyorum
nasip
ytd

busdevman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

busdevman ()

Heri hatirlar iseniz mart ayindan itibaren hem ons hem usd nin elele verip cok sert yukari geldigi donemler olmustu. Simdi benim diyorum ki yine ikisi birlikte yukari hareket edip 2200 usd ye kadar hareket edip sonra belli haber akislarina paralel tum herseyi bir anda alasagi edecekler. brent petrol emtialar döviz borsa.. bir piyasa bunalimi yasatacaklar. tamamen hayal ürünüdür. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Zaten onslar da kar almaya başlayınca dolar zirveyi yapıp sonra dolarda satış tekrar onslar hareket edelim fakat nereye kadar gidecek tekrar asıl soru bu?

0BeğenmedimŞikayet

Gulbenc ()

Sadece hayal ürünü
Usd yukselmesi kaynakli 27.50 ye gidiş. Bu arada trene ayakta bile yolcu al 1. duraga gelmeden müdahale ve 21 lerde de gözlerini aç
Kabus...

0BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

si bu seneryoya ne dersiniz fikriniz onemli

1BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

sn @Tr_deLii
sn @Hedef_12 alt yorum

sizce ne olur fikriniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

busdevman ()

Tesekkurler aciklama icin. anladim peki eyvaallah. izleyelim bakalim.

0BeğenmedimŞikayet

Eymm ()

Abi ne yaptın gümüşleri sattınmı

0BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

bir plan var ama
onceden sezemezsek bir adim. onde oluyorlar

Gulbenc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EK71 ()

Yarın Birgün kimse bizi uyarmadı derler. Evet evet derler:)

1BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

yanlis anladiniz beni cok yanlis hemde
bak usd bi 6.85 yapti assagiya
altinons cakilmadi
simdi bi 7.05 yapti yukari altinons geri geri geldi 16 usd veya 20 usd
demekki spek kafasi
borsa ike yapamadigi
altinons helva yeme isini
usd yi yukseltip
once ons
sonra gramaltini
sonra usd kendini imha edecek
benim seneryo bu
ytd
asla gercekci degildir hayeldir

0BeğenmedimŞikayet

VPN2400 ()

Abla bir üst kanala geçtiniz yorumlar bana yabancı gelmeye başladı özet bir tercümesi var mı
@Serpila @Eymm buraya bakmayı unutmayın
Heri hedef üstatlar tedirgin

0BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

aynen hocam biraz %10tlde bekleyeyim bakalim
nasip

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Aynen ustadim bunlar sadece ongorudur tahmindir yatirim tavsiyesi icermez

0BeğenmedimŞikayet

VPN2400 ()

Bu kaç demek mi oluyor
@Serpila @Eymm

Hedef_12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

kapanisa 2 dk var ve ben yonu assagi diyorum acilista
ytd.
sadece tahmin beni baglar asla sorumluluk almam
bakalim bi acilisa sonra anlariz neler okuyor diminhocam

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gulbenc ()

@_HERİ05_
Farkında mısın ama bu sefer ipler Ingiltere'de... Japonlar ve Cinliler de alim satim yapmıyor. Ingiltere swap faizini dun 1000 yapti, bugun 32

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Dostum xaugbp bendeki grafik günlükte fincan kulp formasyonu tamamladı @DOGANbey42 beyin de çizdigi kanal tepesi ne degmiş gözüküyor daha önceki fincan kulp formasyonu tamamlayınca düzeltme yapmış Rsi 80 de günlükte macd 31 cci 146 da @Gulbenc @VPN2400

0BeğenmedimŞikayet

busdevman ()

Heri soru şu; hepimiz biliyoruz ki usd uzun süredir baskılanıyor ve bu fiyatlarda olmaması gerekiyordu. Şimdi usd diyelim olması gereken rakama doğru yolculuğa başladı ise ve serbest bırakılmak zorunda kalındı ise veya bu durumda metallere olan talepler de devam ediyor, pandemi ortamı da devam ediyorken aşağı çekecek güç neden çekecek? nasıl çekecek? bir algı yönetimi şart değil mi? @DOGANbey42

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Bende buna benzer seyler yasatacaklarini dusunuyorum ucuyor kaciyor derken basacaklar ustadim ama ne zaman konusu sorunlu

0BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

yaninaltbyorum devami
usd yi yukselt yukselt sonra bam cek assagi altingram ve altinons pert
ytd
sn @DOGANbey42
sn @Gulbenc
sn @VPN2400
sizin seneryo nedir
sadece tahmindir gala almayin
saygilar

1BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

dxy cakilirken usd art %2.12 yapiyor bu
demek ki
usd ile oynayip emtia ya etkisi
negatif olabilir
sadece tahmin
ben spek olsam aynisini yapardim
baktim altinons 2000$ gecmis ise usd yi yukseltirim o an gram altinda yukselir alici toplar (tabi zamanbelli degil)

sonra
pat
pat
sadece seneryo ama kim bilir
ytd bana uyan yanar

0BeğenmedimŞikayet

VPN2400 ()

T f x gösterdiği kurdan satmamış geç farkettim ama yapacak bşr şey yok 6,05 den aldım 5 de vergi dedim anlamadım ... t f x in kafası benden karışık :)

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Dxy de tekar dusus mum formasyonu var gibi gunlukte ama?

0BeğenmedimŞikayet

Gulbenc ()

Koç ta bir terslik var,
Dxy ye de baktım şimdi. İngiltere USD yi yükseltmek istiyor sanki
@_HERİ05_
@DOGANbey42
@Hedef_12

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum