Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0695 21:19:08
EUR 34.8429 21:19:08
USD 32.5565 21:19:08
ALTIN ONS $2322.3050 21:19:08

Konu: XRP Grafik 05.08.2020

XRP öncelik 0.30500$'ın Altın da ve bu seviyenin üstüne çıkması direnci kırması gerekiyor.. XRP kısa vadede yukarı yönlü devam edebilmesi için 0.2850$'ın üstünde tutunması şarttır.. XRP son seanslarda 0.3000$'lık destek bölgesinin üstüne çıktıysa da btc 'nin aşağı salınımıyla birlikte dünkü gördüğü en yüksek seviye ise 0.31999$'dir ve geçtiğimiz haftasonu ise 0.32628$ seviyesinide görmüş olduğudur.. XRP şimdi 0.29379$ destek bölgesi ve bollinger altbandi ve saatlik görünümde (TURUNCU çizgi 100 SMA)'nin üstünde pozitif durumdadir.. XRP'nin saatlik görünümünde 0.2850$'lık desteğiyle bir yükseliş eğilimide mevcut.. Şayet 0.2850$ seviyesinin altında bir kapanışlar yapmazsa üstbölgeleri hedef alacak olmasidir.. Düşüşün %de50 FiB geri çekilme seviyesi olarak en düşük seviye 0.27208$'dan en yüksek 0.31999$'a olan seviye ise (0.29604$)'dir burası aynı zamanda 100 SMA'ya yakın bir seviye ve destek sağlaması beklenebilir.. Yukarı yönde yükselen ivmenin niteliğinde %de61.8 FiB geri çekilme seviyesi ise (0.30169$)'dir ve burası aynı zamanda 0.30500$ direncine giden bir seviye olmasıdır.. Yukarı yönde, 0.30500$ seviyesinin üstünde ise 0.31500$ ve ana direnç 031999$ sonrasında ise en son haftasonu test ettiği 0.32628$ seviyesini hedef alması olacaktır ve bunun üstünde tutunması/kapanışlar yapmasi durumunda Şubat'ta test ettiği seviye olan 0.34676$ ve daha üstseviyelere adım adım olarak gitmesi olacaktır.. 100 SMA ve 0.2900$ seviyesininde destek sağlaması beklenebilir.. 0.2900$'lık destek korunamazsa, 0.2850$ seviyenin destek sağlaması ve bunun daha altında ise trend çizgisinin 0.2800$ seviyesininde altindaki sonraki destek (SMA200 0.26800$) civari seviyesinde olduğudur.. Grafikte ki FİB seviyeleri ve BTC'nin gidişatına göre takip edilebilir..

Yorumlar (5)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

hzc_enerji_ ()

çok teşekkürler hocam emeğine sağlık

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dostum sabah BTC grafiği attım BTC 11.500$'in üstünde kaldığı sürece öncelik 11.800$ ve sonrasında 12.000$ ve civarına hızlı bir şekilde ivme yapması olacak bugünde 11.500$'in üstünde kapatsın hedef kısa vade 12.000$ ve civarı en ince ayrıntısına kadar grafikte ve yorumda belirttim incelemeni tavsiye ederim.. XRP'den kısa zamanda çok seyt beklenmemeli altsezon gelince altlara bile önderlik yapar ama XRP insanın ömrünü bitirir Sabri insana öğretir..

hzc_enerji_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hzc_enerji_ ()

teşekkür ederim hocam. peki xrp den btc ye geçelimmi. ne önerirsiniz

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@hzc_enerji_ alttaki bölümden XRP grafiğine ve yorumuna bakabilirsiniz BTC dominans %de61 seviyesinden destek aldı ve yukarı doğru harekete geçti ve yukarı devam ettiği takdirde hem USDT hemde BTC bazli altları ezer dün bununla ilgili yorum yapmıştım.. Biraz yatay gitsin güç toplasin ki BTC altlar yeniden az da olsa harekete geçebilir..

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

@haydaraliyevon
Hocamız detaylı xrp yorumu.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum