Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0766 14:16:35
EUR 34.7643 14:16:35
USD 32.2673 14:16:35
ALTIN ONS $2321.3600 14:16:35

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Gumus ons dada 26.18 ustu kapanislar bekleyecegiz arkadaslar devami icin bu on kosul

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Guzel islemler Allah bol kazanclar versin ustadim

hsn87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Eyvallah abi

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim ekleme duzeltmede yapilir kucuk duzeltmelerde yapabilirsin diye dusunuyorum tabi karar sizindir

Kocaeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Çıkmadım 5.37den iki parça var ilave yapıcam düşerse kesin çıkış teyit ederse de bir parça. İşlemi tfx den yapıyorum. En az 3k

0BeğenmedimŞikayet

hsn87 ()

bende 3.30 ort gümüş vardı ordan 2.50 düştü sonra 3.43 lere çıkınca sattım epey durdu oralarda düşecek diye.3 aydır tl de bekledim baktım düşen bişi yok tl erio geçen hafta girdim full. bu gün 5.66 dan aldığım ufak parçayı çıktım sadece

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

İns. Aynur hanim tsk ederim Allah rahatlik versin iyi geceler

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

İnş güzel olur. Yatırımız hayırlı olsun. Bir gün kazanirsiniz inş.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Cikisi nereden yapmistiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Yukarı yönlü teyit için bekliycem ama parça girişi için geç mi kalırız hocam.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Hep bunlar nasip isi ben 3.80 hedefi koydum kendime ve gelince hic dusunmeden sattim kuralarima tam uyarim bu hedefi koydugumda 3.30 lardaydi aynur hanim sonrasinda ilk once daire almaya niyetlendim biraz oyalandik sonra araba niyetlendim cok yukseldigi icin onuda alamadim birazda oyle oyalandim bu surecte biseyler alacagim diye yatirim yapmadim param eridi gitti zarar ettirdi daire uctu araba uctu bizede eriyen tl kaldi nasip simdide baska yerlere yatirdim parayi bakalim sonum ne olacak

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

3,70 ken bile gümüş aldıramadım size. Bari bendekinden vereyim dedım.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:)) sizinkilerle yatirima devam edelim o zaman hocam farkeder mi :)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Anladım hocam. Ve sizde hala gümüş yok. Ben vereyım bir az

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim cok tsk ederim kendime bile zaman ayiramiyorum ustadim isterdim ama mumkun gorunmuyor cok tsk ederim

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Aynur hocam rasyonun dusmesi gumuse olan talebi gosterir zaten yani rasyo sadece bir istatistik bilgidir aslinda hic bir etkisi yoktur sadece ons grafiklerinde olusan soru isaretlerinin giderilmesi icin bakilabilecek baska bir grafiktir gumuse talep altindan daha fazla oldugu icin bu seviyeler asagi kirilarak geldigini bilmelisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Sanırım evet. Eğitici ve öğretici formulü ile bizde kapıyoruz birşeyler. Keşke bir çay sohbeti fırsatı bulsak canlı eğitim alırdık sizden.

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:)) cok tsk ederim onlardan Farkim egitimci olmam sanirim :)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Rasyo her kes yukarı beklerken. Önemli desteği kirmiş. Bu gümüşe talep arttırır mi yine.
Önümüzdeki günlerde

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim ustadim sizde o emek verenler grubundansin ustadim biz tsk ederiz sende saol

_HERİ05_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Çok sağol doğan abi eksik olmayasın. Şöyle net yorumlarınız beni mest ediyor. Seviyorum sizi . Allah için keşke bütün üstadlarımız sizin gibi yazsada bizde anlasak şu işin gidişatını. Yoksa ya panik satışı yapıyoruz yada alım

1BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

olur hocam ne demek
TESEKKUR EDERIM
bu sayfaya en cok emek verenlerdensiniz sagolun

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Selam ustadim xaugbp calismam sadece daralmalarla ilgili iki cizgiden ibaret kanal calismasi yapmamistim ama en kisa zamanda bir calisma yapmaya calisayim senin icin olur mu hakkini helal. et

_HERİ05_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sahir389 ()

usta yenıyım bazı terımlerı ogrenmeye calısıyorum mum kapanısı ne anlama gelıyor ve 1. ıncı 2. ıncı ne anlam tasıyor bılıyorum hareketlı saatler yogunsundur ama cevaplayabilirsen sevınırım :)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

İkinci mum kapanisi 2 saat 32 dak sonra ustadim

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Bu piyasada yil sonubtahmini vermek cok atmasyon olur ustadim 2025 leri ben yil sonu gelir diye dusunuyodum calismam 2025 de bitiyor incelediysen altin onsta bile cok hizli geldi hic bisey belli degil

Döviz__USTA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Döviz__USTA ()

Hemşerim yıl sonu tahminin nedir

0BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

selam hocam
rica etsem bide
xaugbp grafigi atarmisin
emeklerin icin tesekkur ederim

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

4 saat mi bekliycez veya saat kaça kadar diyeyim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum